טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק ט'

אז בשבוע שעבר דיברנו על תפיסת פוקימונים, והיום אני רוצה לדבר על משהו קצת שונה. כידוע לכם, אנחנו לרוב שואפים לפתח את הפוקימונים שלנו כמה שיותר, ולהביא אותם למצב הכי מתקדם שלהם. עם זאת, קיימים פוקימונים שהצורה הפחות מפותחת שלהם יכולה להיות הרבה יותר טובה עם העבודה הנכונה, והיום אדבר על מספר מקרים כאלו.

b65b722a4606d8e5695cee9bde6ff04e

פוריגון 2 יכול להתפתח לפוריגון Z באמצעות החלפה עם הפריט הנכון. עם זאת, פוריגון Z מאבד הגנה והגנה מיוחדת. בעזרת הפריט Eviolite שמעלה את ההגנה של כל פוקימון לא מפותח, פוריגון 2 יכול להיות פוקימון הגנתי לא רע בזכות עצמו, והוא עשוי להיות יותר שימושי מפוריגון Z מכיוון ששניהם לא נמנים בין הפוקימונים הכי התקפתיים או מהירים.

250px Murkrow anime

פוקימון שאולי פחות יצא לכם להשתמש בו הוא מארקרו, שמתפתח להונצ'קרו. מארקרו הוא אמנם לא אחד מהפוקימונים הכי חזקים במשחק, אבל גם כאן פריט ה-Eviolite יכול לשפר אותו בצורה משמעותית. בנוסף, מארקרו יכול לקבל את היכולת Prankster, שנותנת לו לתקוף ראשון. בזמן הפיתוח הוא מאבד יכולת זו. כנראה שלא השתמשתם יותר מידי בשני הפוקימונים, אבל זה עדיין משהו שמעניין להסתכל עליו.

3a2bb8b2ac8f74b25e85ff6fe26438d7

עוד פוקימון שלאחרונה לא משתלם לפתח הוא פיקאצ'ו. אם להיות כנה, אני אישית אוהבת ומעדיפה את ראיצ'ו משמעותית על פיקאצ'ו. עם זאת, לאחרונה משחקי פוקימון נתנו לפיקאצ'ו המון תשומת לב שתגרום לכם לשקול שוב את הנושא. פיקאצ'ו מקבל בדור 7 מהלך Z מיוחד, ובדור 8 צורת ג'יגנטמאקס יחודית. בנוסף יש כמובן את פריט ה-Light Ball הייחודי לו וצורות מעניינות שרק הוא מקבל, כך שכבר לא תמיד משתלם לפתח אותו.

tumblr mvu2ee93Qk1qhrvbio1 1280

כמובן שהפוקימונים האלו (ועוד כמה שלא תמיד נהוג לפתח) יכולים להיות יותר שימושיים רק במקרים מסויימים, לרוב תוך כדי ניצול של ה-Eviolite שפשוט לא עובד על פוקימונים לא מפותחים. חשוב להפעיל שיקול לדעת, ומעניין לראות שלא תמיד פיתוח הוא הצעד החכם לעשות, הכל תלוי בתפקיד שהפוקימון יצטרך למלא. שבוע טוב לכולם!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.3 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
6 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
darkray

היי לפוריגון זי יש התקפה מיוחדת אדירה. פיתוח יכול להיות מצוין בטח עם הקטע של המלאאאא אפשרויות למהלכי טי אם ואייץ אם

נבו הפינסיר

וסייטר שהסטטים שלו הם בדיוק כמו של סיצור אז אביולייט והוא יותר טוב

איוי

מה שכתבת על פיקאצ'ו נכון גם לגבי איוי, ובנוסף אפשר לחזק אותו עוד יותר עם הפריט אבולייט.

שון

רגע יש את תמונה של פיקאצ'ו של בוא נלך פיקאצ'ו אז יש מידע על המשחק

סער

התמונה של פיקאצ׳ו זה כי היה כתוב על פיקאצ׳ו זה לא היה קשור למשחק.

Ash

בדיוק.