טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק ט'

אז בשבוע שעבר דיברנו על תפיסת פוקימונים, והיום אני רוצה לדבר על משהו קצת שונה. כידוע לכם, אנחנו לרוב שואפים לפתח את הפוקימונים שלנו כמה שיותר, ולהביא אותם למצב הכי מתקדם שלהם. עם זאת, קיימים פוקימונים שהצורה הפחות מפותחת שלהם יכולה להיות הרבה יותר טובה עם העבודה הנכונה, והיום אדבר על מספר מקרים כאלו.

פוריגון 2 יכול להתפתח לפוריגון Z באמצעות החלפה עם הפריט הנכון. עם זאת, פוריגון Z מאבד הגנה והגנה מיוחדת. בעזרת הפריט Eviolite שמעלה את ההגנה של כל פוקימון לא מפותח, פוריגון 2 יכול להיות פוקימון הגנתי לא רע בזכות עצמו, והוא עשוי להיות יותר שימושי מפוריגון Z מכיוון ששניהם לא נמנים בין הפוקימונים הכי התקפתיים או מהירים.

פוקימון שאולי פחות יצא לכם להשתמש בו הוא מארקרו, שמתפתח להונצ'קרו. מארקרו הוא אמנם לא אחד מהפוקימונים הכי חזקים במשחק, אבל גם כאן פריט ה-Eviolite יכול לשפר אותו בצורה משמעותית. בנוסף, מארקרו יכול לקבל את היכולת Prankster, שנותנת לו לתקוף ראשון. בזמן הפיתוח הוא מאבד יכולת זו. כנראה שלא השתמשתם יותר מידי בשני הפוקימונים, אבל זה עדיין משהו שמעניין להסתכל עליו.

עוד פוקימון שלאחרונה לא משתלם לפתח הוא פיקאצ'ו. אם להיות כנה, אני אישית אוהבת ומעדיפה את ראיצ'ו משמעותית על פיקאצ'ו. עם זאת, לאחרונה משחקי פוקימון נתנו לפיקאצ'ו המון תשומת לב שתגרום לכם לשקול שוב את הנושא. פיקאצ'ו מקבל בדור 7 מהלך Z מיוחד, ובדור 8 צורת ג'יגנטמאקס יחודית. בנוסף יש כמובן את פריט ה-Light Ball הייחודי לו וצורות מעניינות שרק הוא מקבל, כך שכבר לא תמיד משתלם לפתח אותו.

כמובן שהפוקימונים האלו (ועוד כמה שלא תמיד נהוג לפתח) יכולים להיות יותר שימושיים רק במקרים מסויימים, לרוב תוך כדי ניצול של ה-Eviolite שפשוט לא עובד על פוקימונים לא מפותחים. חשוב להפעיל שיקול לדעת, ומעניין לראות שלא תמיד פיתוח הוא הצעד החכם לעשות, הכל תלוי בתפקיד שהפוקימון יצטרך למלא. שבוע טוב לכולם!

3.5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

5 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
נבו הפינסיר
נבו הפינסיר
8 במרץ 2021 21:57

וסייטר שהסטטים שלו הם בדיוק כמו של סיצור אז אביולייט והוא יותר טוב

איוי
איוי
7 באוקטובר 2020 12:16

מה שכתבת על פיקאצ'ו נכון גם לגבי איוי, ובנוסף אפשר לחזק אותו עוד יותר עם הפריט אבולייט.

שון
שון
5 ביולי 2020 20:56

רגע יש את תמונה של פיקאצ'ו של בוא נלך פיקאצ'ו אז יש מידע על המשחק

סער
סער
5 ביולי 2020 21:57
תגובה ל  שון

התמונה של פיקאצ׳ו זה כי היה כתוב על פיקאצ׳ו זה לא היה קשור למשחק.

Ash
בעלי האתר
Ash
5 ביולי 2020 23:08
תגובה ל  סער

בדיוק.