טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק יג'

אם אתם זוכרים, באחד השבועות האחרונים דיברתי על פוקימונים שחזקים יותר כשלא מפתחים אותם. בסופו של דבר, התפתחות היא לרוב מאוד משמעותית ומחזקת את הפוקימון. היא נותנת לפוקימון עם ערכים יותר טובים, אפשרות ללמוד מהלכים חדשים ולעיתים גם יכולת חזקה יותר. היום אני רוצה להציג בפניכם שלושה פוקימונים שההתפתחות עבורם משמעותית בצורה יוצאת דופן.

HighPeacefulAsianconstablebutterfly small

כמובן, אי אפשר שלא להתחיל בנושא כזה עם מג׳יקארפ. מג׳יקארפ הוא ללא ספק הפוקימון הכי חלש בדור 1, עם ערכים מאוד נמוכים ושום מהלך שימושי שהוא יכול ללמוד, למרות שבדור 8 כבר הוא קיבל את היכולת ללמוד hydro pump. עם זאת, אלו שימשיכו להתמיד ולאמן אותו יגלו בדרגה 20 את ההתפתחות שלו- גריאדוס. גריאדוס הוא אחד הפוקימונים החזקים מדור 1, עם ערכים גבוהים, מתקפות לא רעות בכלל ומגה התפתחות. גריאדוס יחסית פופולארי וכלול בהרבה שישיות, למרות הקושי באימון של מג׳יקארפ.

9f4a42d68d94526e747fd623e8ecb7a53e0b9a17 hq

הפוקימון הבא שאני רוצה לדבר עליו הוא גם מדור 1- אוניקס. אוניקס לא נחשב פוקימון רע, וכל מי שבחר את מ׳ארמנדו במשחקים של דור 1 כנראה זוכר את אוניקס כיריב קשוח במיוחד. עם זאת, לאן ירד יש המון פגמים כמו חולשה כפולה גם למים ולעשב. סטיליקס, לעומתו לא מקבל אף חולשה כפולה, ויותר סוגים שהוא חזק נגדם. בנוסף, לסטיליקס יש הגנה גבוהה יותר, חיים גבוהים וגם התפתחות מגה. בעוד שאוניקס הוא פוקימון בסדר, סטיליקס הוא פוקימון הגנתי שיכול להקשות על לא מעט מאמנים ושישיות.

maxresdefault 4

לסיום, הפוקימון שלדעתי ההבדל אצלו הוא הגדול ביותר הוא קוסמאום. קוסמאום הוא אמנם שלב ביניים, אבל כמו קוסמוג גם הוא יודע רק מהלך אחד- teleport. כתוצאה מכך קוסמאום לא יכול לגרום לשום נזק בקרב. עם זאת, הוא יתפתח לאחד משני פוקימונים- סולגלאו ולונאלה. שניהם פוקימונים אגדיים עם נתונים מאוד גבוהים ומהלכים ייחודיים חזקים במיוחד, כך שההבדל בשימושיות ובכוח של הפוקימונים עצום. כמובן, מוזמנים לשתף גם אתם את הפוקימונים שלדעתכם עוברים את השינוי הכי גדול בהתפתחות, שבוע טוב!

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גאלאר
גאלאר
7 בספטמבר 2020 16:33

זה כלל לא נכון כשבוחרים את צארמנרד הוא לומד מתקפה מסוג מתכת וככה הוא יכול לביס את אוניקס של ברוק ללא בעיה כי הם מתמשים רק בדחיפה
הפוקימונים של ברוק

סער
סער
2 באוגוסט 2020 21:34

פיבאס גם עובר שינוי גדול

נערך לאחרונה 1 שנה על ידי סער