טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק יד׳

בתחילתו של כל משחק פוקימון השחקן מקבל מכשיר ייחודי- הפוקידקס. הפוקידקס מגיע עם משימה לא קלה בכלל, להשיג את כל הפוקימונים במשחק. בעוד רוב הפוקימונים יחסית קלים להשגה, יש פוקימונים שכמעט בלתי אפשרי לתפוס. היום נדבר על פוקימונים שקשה במיוחד להשיג אותם בחלק מהמשחקים.

leg

נתחיל בשלישיית הפוקימונים האגדיים של מחוז ג׳וטו: ראייקו, אנטיי וסואיקון. את שלושת הפוקימונים ניתן לתפוס באופן דומה, כל פעם הם יופיעו במקום אחר במחוז ג׳וטו, ובאותו מקום יהיה סיכוי קטן להתקל בהם. נוסף על הצורך לאתר את האיזור שלהם והאחוז הקטן למצוא אותם, הפוקימונים האלי יכולים לברוח מקרב מה שמאוד מקשה על התפיסה שלהם.

Chan

פוקימון נוסף שהיה קשה במיוחד לתפיסה הוא צ׳אנסי. צ׳אנסי היתה זמינה רק באיזור הסאפרי. גם באיזור הזה קשה למצוא אותה וסיכויי התפיסה שלה נמוכים, המכניקה של הספארי מסובכת יחסית ולכן הרבה פעמים התפיסה נכשלת, מה שמקשה להשיג את צ׳אנסי.

mew

הפוקימון הכי מסובך להשגה לדעתי הוא מיו- שמקורו בדור הראשון. למרות שמיו הוא חלק מהמשחק הראשון, לא קיימת שום דרך להתקל בו ולתפוס אותו. לכן, הדרך היחידה להשיג את מיו היא באמצעות ניצול של באגים, או במילים אחרות רמאות.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.3 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
3 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
איוי

אז איך גו ישיג אותו? בעולם האמיתי אין באגים…

סער

וגם הפרק החדש יצא ביום שלישי?

Ash

התגובה הקודמת שלך נמחקה כי היא לא קשורה לפה.. לגבי הפרק – כן, כמו שרשום בדף של הפרקים המתורגמים וכמו שנכתב בעדכון הקודם ככה זה יהיה כל אוגוסט..

תגובות נוספות לא קשורות לעדכון עצמו לא יאושרו, וזה נוגע גם לעדכונים עתידיים. דניאל כתבה טור בפעם ה-14 ומגיע לה שיהיו לה תגובות בהקשר למה שרשמה.