טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק יח'

אז אחרי שדיברנו על מהלכים חזקים במיוחד, ועל איך שהם יכולים להשתלב עם יכולות של פוקימונים, הייתי רוצה קצת לדבר על אסטרטגיות מעניינות. לא מדובר במשהו לא מנוצח אלא בשילובים נכונים שיאפשרו לכם להוציא יותר מהפוקימונים שלכם.

הורדה

אז אני אתחיל דווקא עם התגובה של ״סתם מישהו״ על הטור הקודם שלי- מאלאמר בשילוב superpower. המתקפה הזאת היא אמנם חזקה, אבל מורידה משמעותית את הנתונים של הפוקימון המשתמש בה. עם היכולת של מלאמאר כל שינוי שלילי בנתונים יתהפך ויעבוד כשינוי חיובי- כך שנקבל מתקפה שהיא גם חזקה במיוחד וגם תחזק את הפוקימון אפילו יותר.

הורדה 2

טקטיקה שמוכרת במיוחד בשימוש עם רטטה, ואפילו הסברתי עליה יותר מוקדם היא המהלך endeavour. המהלך הזה משווה את החיים של הפוקימון היריב לחיים של הפוקימון שלכם. אם יש לכם פוקימון עם מעט חיים, או שאתם בדרגה נמוכה יחסית, המהלך יוריד משמעותית את החיים של הפוקימון היריב. במשחק קיימים לא מעט פוקימונים שמתמקצעים במהירות ותקיפה גבוהה על חשבון החיים שלהם, כך שמהלך כזה יוכל להביא להם יתרון לא קטן.

21 ratatta weakest anime monster

הטריק האחרון שאני רוצה לדבר עליו הוא אמנם ספציפי להחריד, אבל לא תאמינו כמה פעמים הוא עבד לזכותי. High Jump Kick הוא מהלך לחימה חזק שכנראה יהיה לרוב פוקימוני הלחימה, במיוחד במקומות כמו showdown שמתרכזים בקרבות שחקן נגד שחקן. החיסרון של המהלך- אם הוא מפספס, הפוקימון התוקף יאבד מחצית מהחיים שלו. אם לפוקימון יש חצי חיים או פחות הוא פשוט יתעלף. דרך טובה לגרום לזה לקרות היא להוציא מול פוקימון עם High Jump Kick פוקימון משלכם שרגיש ללחימה, ואז להחליף לפוקימון רוח. מכיוון שלחימה לא עובדת על רוח המהלך יכשל והיריב יספוג נזק רציני.

Tsuyoshi Hitmonlee

מקווה שנהנתם מהטור, אם לכם יש עוד טריקים נחמדים שאתם אוהבים אתם יותר ממוזמנים לחלוק אותם כאן עם כולם.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.4 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סתם מישהו

תודה על הקרדיט