טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק כא'

השבוע נדבר על פריטים. כמו שכנראה ידוע לכם, כל פוקימון יכול להחזיק פריט אחד בלבד (ועשוי גם שלא להחזיק פריט בכלל). לכל פריט יש אפקט משלו, שעשוי להיות חיובי או שלילי ולשנות מעט את הקרב. אנחנו נדבר על פריטים שימושיים שיוכלו מאוד לעזור לכם בקרבות.

 

EP247

 

הפריט הראשון שנדבר עליו הוא Life Orb, שאני אישית משתמשת בו לא מעט. הפריט אמנם יפגע בפוקימון כל פעם שהוא תוקף, אבל יעלה את הנזק שהפוקימון עושה ב-30 אחוזים. למרות ה"קנס", הנזק הגבוה יותר מאוד משמעותי בקרבות. אני לרוב שמה את הפריט על פוקימונים התקפתיים ומהירים, שאני לא מצפה שיחזיקו הרבה תורות.

 

maxresdefault 1 e1601822432589

 

הפריט הבא שאני רוצה לדבר עליו הוא אחד שנמצא בשימוש די רחב, והוא Leftovers. הפריט הזה יעלה בכל תור נקודות חיים עבוד הפוקימון. למרות שהבונוס הוא יחסית קטן, הוא עדיין משמעותי וכמובן מצטבר, במיוחד בקרבות ארוכים. אני לרוב משתמש בפריט על פוקימונים עם הגנה והגנה מיוחדת גבוהות.

 

 

הפריט האחרון שימושי לא רק בגלל הבונוסים שלו, אלא בגלל כל הקונספט. אני כמובן מדברת על Eviolite- פריט שיעלה משמעותית את ההגנה וההגנה המיוחדת של כל פוקימון שלא מפותח עד הסוף. בזכות הפריט הזה, קיים מספר לא קטן של פוקימונים שיכולים להגיע להישגים גבוהים גם בלי להתפתח, ואפילו קיימים פוקימונים שבזכות הפריט יכולים להיות יותר טובים מההתפתחויות שלהם.

 

765befbb7db9c2d5ea74720e66b4257d3b38482f 00 e1601822581111

 

מקווה שנהנתם מהטור. לצערי שבוע שעבר לא התפרסם אחד בעקבות בעיה רפואית שמנעה ממני לכתוב עבורכם. אם יש נושא שהייתם רוצים לשמוע עליו בשבוע הבא מוזמנים לכתוב על כך בתגובות!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.5 8 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
8 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סתם מישהו אחד

אתה רואה פיניאס ופרב? מאיפה אתה יודע מה זה ברווזי מומו?

Barvazi momo

תוכלו לכתוב פוסטים קצת יותר ארוכים ותודה רב. על המידע!

רון

מה זה בעיה רפואית? הכול בסדר? סתם משהו?

liam2233

אפשר לעשות על חפצים שמתאימים לפוקימונים מסוימים

אביעד-

תודה רבה! זה מאוד עזר לי