טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק כג'

השבוע נדבר על פוקימונים קשים לתפיסה. לא כל הפוקימונים נוצרו שווים, ולכל פוקימון יש אזורים, צורה שונה להתקל בו וסיכוי שונה להופיע. לכן, יש פוקימונים מסוימים שיותר קשה לתפוס מאשר פוקימונים אחרים.

 

 

הפוקימון הראשון שנדבר עליו הוא אברה. אברה הוא פוקימון מסוג על חושי שמתפתח לקדברה, ומשם לאלקזאם. אלקזאם הוא פוקימון מהיר עם התקפה מיוחדת גבוהה מאוד, שיכול להתאים להרבה מאוד שחקנים. אברה לא קשה במיוחד למציאה, ובמשחקים אדום וכחול כנראה תתקלו בו יחסית בתחילת במשחק. הבעיה? כל פעם שלא תתפסו אותו, הוא ישתמש בתורו במהלך teleport כדי לסיים את הקרב. הסיכוי לתפוס את אברה יחסית נמוך, וכל פעם שלא תצליחו תאלצו למצוא אחד חדש. לא תוכלו להחליש אותו על ידי מתקפה מכיוון שהוא ישתגר מיד בתור הבא. אם אתם מנסים לתפוס אחד- תוכלו להרדים אותו או להשתמש במהלך שמונע ממנו לברוח על מנת להשאיר אותו בקרב ולהגדיל את הסיכויים.

 

 

הפוקימון הבא הוא אחד שאני מאוד אוהבת להשתמש בו, פיבאס. פיבאס בעצמו יחסית חלש, אבל מתפתח למילוטיק, פוקימון מסוג מים שידוע בעיקר ביופי שלו, אבל גם עובד לא רע אם יודעים לנצל נכון את ההגנה שלו. פיבאס ניתן להשגה לראשונה במשחקים רובי וספיר, אבל עם טוויסט קטן- יש רק 6 משבצות בכל המשחק בו תוכלו לדוג אותו. גם בהן הסיכוי שפיבאס יופיע הוא לא 100%, כך שמאוד קשה לדעת אם אתם במשבצת הנכונה. המשבצות גם נבחרות באופן רנדומלי בכל משחק, אז אין שום דרך לדעת איפה בדיוק הוא נמצא.

 

 

הפוקימון האחרון שאני רוצה לדבר עליו הוא תוספת חדשה יחסית לסדרה- מגירנה. מגירנה היא פוקימון שמיימי מדור 7, ויש לה צורה מיוחדת הנקראת מגירנה המקורית. מגירנה המקורית זהה לחלוטין לרגילה, אבל צבועה בצורה שונה (כן, זו למעשה סוג של צורה נוצצת). על מנת לקבל אותה תצטרכו לאסוף את כל הפוקימונים בכל המשחקים ולהעביר אותם לאפליקציית Pokemon Home. רק לאחר שתשלימו את הפוקידקס המלא באפליקציה תוכלו לקבל את מגירנה לתוך האפליקציה.

 

 

מוזמנים לשתף מה הפוקימונים שאתם אוהבים, ואילו היו הכי קשים עבורכם לתפוס!

4.6 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

3 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
liam2233
liam2233
20 באוקטובר 2020 11:59

הפוקימון הכי אהוב עלי הוא גודרה ונורא קשה למצוא אותו

נבו
נבו
19 באוקטובר 2020 08:55

הפוקימון שלי היה הכי קשה לתפיסה היה פינסיר שהוא גם הפוקימון האהוב עלי

אביעד-
אביעד-
18 באוקטובר 2020 18:16

הצלחתי לתפוס פיבאס!