טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק כד’

בכל משחק פוקימון אתם תקבלו פוקימון התחלתי- אותו תוכלו לבחור משלושה סוגים: מים, עשב ואש. כל דור כולל 3 התחלתיים שונים, ויש משחקים בודדים בהם תתחילו עם פיקאצ’ו או איוי במקום. חוץ מהסוג השונה, לכל התחלתי יש נתונים שונים, וחלקם יש גם סוג שני שמועיל או פוגע בהם. השבוע נדבר על התחלתיים חזקים ששווה לבחור בהם. כמובן שיש גם עניין של העדפה אישית, וכל התחלתי יכול לסיים את המשחק שלו ולעזור לכם בקרבות שחקן נגד שחקן.

 

sam 56 e1603640154406

 

בלבאזור, שמתפתח לואנזור אולי לא ההתחלתי הכי פופולארי, אבל הוא אפשרות לא רעה בכלל. הוא מקבל את הסוג השני שלו, רעל, כבר מההתחלה ולא בהתפתחות, ומדובר בפוקימון הגנתי שחסין לרעל ולמהלך Toxic. בנוסף, ונאזור חלש ל-4 סוגים וחזק נגד 5, ומצטיין בעיקר בתור טנק. בנוסף, הוא מגיע ממשחקי הדור הראשון, בהם הוא חזק מאוד נגד שני המכונים הראשונים, ולמעשה יעיל נגד רוב המכונים במשחק.

 

bulbasaur pokemon anime 1162584 1280x0 1 e1603640224665

 

פרוקי, שמתפתח לגרנינג’ה הוא אחד הפוקימונים היותר פופולארים בחזרה, במיוחד לאחר הגרנינג’ה של אש מהאנימה. גרנינג’ה בתור התחלתי לא מקבל את הצורה המיוחדת מהסדרה, אבל עדיין מדובר בפוקימון חזק במיוחד. לגרנינג’ה אין הרבה הגנה וחיים, והוא מפצה על כך עם התקפה מיוחדת ומהירות גבוהות, שמאפשרות לו לסיים יחסית מהר את הקרבות.

 

הורדה 1

 

למרות שאני אישית לא בוחרת בו, מדקיפ וההתפתחות שלו סוואמפרט הוא אחד ההתחלתיים היותר חזקים במשחק. בנוסף לנתונים הגבוהים שלו, שמאפשרים לו להיות פוקימון הגנתי יוצא דופן, לסוואמפרט יש סוג מעניין: מים ואדמה. השילוב הזה גורם לכך שלסוואמפרט יש רק רגישות אחת- עשב. סוואפרט יכול ללמוד מהלכים כמו Ice Punch כדי להתמודד ם פוקימוני עשב למרות הרגישות, מה שמאפשר לו להתאים כמעט לכל סיטואציה.

 

swampert   muddy water by ishmam d8255ny fullview e1603640339655

 

מה ההתחלתי האהוב עליכם? מוזמנים לשתף בתגובות עם רעיונות לטור של שבוע הבא. אני אישית הכי אוהבת את צ’ימצ’ר, למרות שהוא לא נמצא היום בטור.

4.6 7 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

26 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי בר

אני ממש אוהב את סניבי ממחוז יונובה שמתפתח לסרביין ואז לסרפיורפר ולו יש יכולת מיוחדת לעוף לא כל כך גבוע אבל להתעופף

גאלאר

הכי אהוב עלי הוא אינפרניפ כי הוא כמו בלייזקין 7 חוזקות ו4 חולשות אבל השני אהוב עלי הוא סוומפרט למרות שיש לו חולשה אחד ואבל היא חולשה גדולה וזה עשב אז סוומפרט גם לא הכי מהיר

Manectric

בלייזיקן הוא האהוב עלי + המגה והיכולת הנסתרת שלו ממש טובים

מתן

גרנינגה

אסא

גם פנקין טוב כי דלפוקס היא מסוג על חושי ואש

עומרי בר

סוג אש ועל חושי לא כל כך טובים ביחד כי יש 11 סוגים שטובים עליהם