טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק כה'

אם אתם זוכרים, בשבוע שעבר דיברנו על פוקימונים התחלתיים חזקים ושימושיים במיוחד, והשבוע נדבר על התחלתיים שיכולים להיות מאתגרים. לפני שנתחיל, אני אבהיר כמה נקודות ביס על מנת שלא יהיו אי הבנות: קודם כל, הרשימה היא ממש לא חד משמעתית וכוללת בין השאר את הדעה האישית שלי. בנוסף, אני כמובן מתייחסת לכל פוקימון במשחק בו הוא שימש כהתחלתי. כלומר, פוקימון שמקבל מגה התפתחות, מהלך חדש או שיפור בדוק מאוחר יותר יחשב בתור הגרסה המוקדמת שלו. אני גם אתייחס ליכולת של הפוקימון להתמודד עם האתגרים הספציפיים במשחק בו הוא ההתחלתי, כל שיכול להיות פוקימון חזק במיוחד שלא מותאם למשחק שלו ולכן מאתגר לשחק איתו.

 

540205 scaled e1604245901521

 

אני אתחיל מאחד הפוקימונים היותר פופולאריים במשחק- צ'רמנדר. צ'רמנדר הוא ההתחלתי בדור 1 והוא פוקימון יחסית חזק, שמקבל המון אהבה לאורך השנים. עם זאת, הוא מסוג אש, והמכונים הראשונים בקאנטו הם אבן ומים. צ'רמנדר לא לומד בדרגות של המכונים מהלכים שטובים נגד הסוגים האלו ולכן תצטרכו לתפוס פוקימונים אחרים על מנת להביס את המכון. בנוסף, אם תשיגו צ'ריזארד לפני המכון השלישי, חשמל, תגלו שהסוג המעופף שנוסף לצ'ריזארד בהתפתחות גם הוא לא עוזר במיוחד.

 

unnamed 1

 

צ'ספין אמנם פחות פופולארי מצ'אריזארד, אבל גם הוא לא בחירה מוצלחת במיוחד. בעקרון, צ'ספין הוא פוקימון הגנתי עם מהירות נמוכה, חיים גבוהים והגנה פיזית. עם זאת, ההגנה המיוחדת שלו לא טובה, כך שכל פעם שהוא מתמודד מול פוקימון עם התקפה מיוחדת הוא מאבד את היתרון היחידי שלו.

 

Clemont Chespin e1604246098482

 

הפוקימון האחרון הוא התחלתי שאני אישית מאוד אוהבת, צ'יקוריטה. היא לא פוקימון רע מידי, והעיצוב שלה פשוט מעולה, אבל מולה עומדים סינדיקוויל וטוטודייל שנחשבים להתחלתיים טובים במיוחד. צ'יקוריטה היא פוקימון העשב ההתחלתי של מחוז ג'וטו, מה שאומר שהיא תצטרך להתמודד מאוד מוקדם עם שני מכונים שהיא חלשה נגדם: מעופף וחרק. כמו צ'רמנדר, חוזר ההתאמה בשלב מוקדם יאלץ אתכם לאמן פוקימונים נוספים ולהשקיע בהם קצת יותר ממנה.

 

chikorita razor leaf by ishmam ddtiu91 fullview e1604246123426

 

מקווה שנהניתם מהטור, מוזמנים לספר על הקשיים שבהם אתם נתקלתם עם ההתחלתיים השונים. אני רוצה להדגיש שלמרות הטור של היום, הפוקימונים האלו ממש לא רעים וניתן להשלים כל משחק עם כל התחלתי.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.6 10 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
8 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי בר

וכמה את אוהבת את מיסטרבוס?

עומרי בר

ואני ממש אבל ממש אוהב את סניבי ממחוז יונובה כתבתי את זה גם במדריך הקודם

עומרי בר

דור 1בלבזור דור 2 ציקוריטה דור 3 טריקו דור 4 צימאצר דור 5 סניבי דור 6 פרוקי דור 7 ראולט דור 8 גרוקי

Some random guy

זה נכון שצ'יקוריטה בייליף ומגאניום לא ממש מותאמים לדור 2 (ואני מבין שעל זה מדבר הטור) אבל מגאניום ממש טוב למשחקים אחרים. אני השתמשתי בו כמה פעמים

שיר

אני מתה על צ'יקוריטה