טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק כו'

אין שחקן שלא תופס פוקימונים חדשים במהלך המשחק, ולאורך המשחקים השונים למדנו להכיר מגוון מאוד רחב של פוכדורים שמשפיעים על סיכוי התפיסה בצורות שונות או גורמים לאפקט כלשהו לאחר התפיסה. עם זאת, רוב השחקנים משתמשים כמעט תמיד בפוכדור הרגיל, הטוב והאולטרה לפי הסוג שזמין להם בשלב המשחק הנוכחי. היום נדבר על פוכדורים שאולי פחות יצא לכם להשתמש בהם, אבל יכולים מאוד לעזור לכם במשחק.

 

1200px Ash catches a Pokemon JN e1604849946991

 

הפוכדור הזריז (quick ball) הוא פריט חובה שאני משתדלת שיהיה עליי בכל רגע נתון. הפוכדור הזה מגדיל את הסיכוי שלכם לתפוס את הפוקימון פי 5 אם תשתמשו בו בהתחלה של הקרב. כמובן, הוא למעשה לא מאפשר להחליש קודם את הפוקימון, אבל בלא מעט מקרים הוא יעזור לכם ליים את הקרב ולרכוש חבר צוות חדש במהירות ובלי הרבה מאמץ. מומלץ תמיד לשמור כמה פוכדורים כאלה ולהשתמש בהם בהתחלה, אם הם לא עובדים תמיד אפשר להחליף לסוג פוכדור אחר יותר מאוחר.

 

19f0fbe0b174cc8b11443631182e436d620ca6b3 hq e1604850052275

 

מנגד, יש את פוכדור הטיימר (timer ball), שיגדיל את סיכויי התפיסה פי 4, אבל רק אם כבר עברו 20 תורות מתחילת הקרב. בניגוד לפוכדור המהיר, כאן תהיה לכם הזדמנות טובה להחליש את הפוקימון, אבל תצטרכו להחזיק מעמד בקרב יחסית ארוך. אם אתם נתקעים בקרב ולא מצליחים לתפוס את הפוקימון, תוכלו להשתמש בפוכדור הזה בתור מוצא אחרון כדי לנצל לטובתכם את הקרב הארוך.

 

maxresdefault 1 1 e1604850144109

 

הפוכדור אחרון שאני רוצה לדבר עליו הוא אחד שחובבי קרובאט כנראה מכירים מקרוב. הפוכדור היוקרתי (luxury ball) לא יגדיל את סיכויי התפיסה שלכם, אבל החברות של הפוקימון שנתפס בו תעלה במהירות כפולה מאשר פוקימונים אחרים. במשחק יש לא מעט פוקימונים שלא קשים במיוחד לתפיה אבל מתפתחים באמצעות חברות, או שאולי יכולים לעשות לא מעט נזק בעזרת המהלך return. בעזרת הפוכדור הזה תוכלו להגיע ליעד שלכם הרבה יותר בקלות, ולפעמים משתלם לעבוד יותר קשה בתפיה על מנת לחסוך עבודה יותר מאוחר.

 

d6d

 

מוזמנים לשתף באילו פוכדורים אתם לרוב אוהבים להשתמש ולמה, אני אישית אוהבת לשלב ולהתנות בסוגים היותר מיוחדים כדי לגוון.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.6 10 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
6 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סקורבאני

אני הכי אוהב אולטרה כדור

עידו

אני הכי אוהב את הכדור היוקרתי

רון

אגב, למעלה בקוויק בול רשמת ליים במקום לסיים?

liam2233

אני יותר אוהב את הlevel ball בגלל שאפשר להשתמש בו בשלבים יותר מאוחרים במשחק כדי לתפוס פוקימונים שהם רמה נמוכה

Some random guy

אני די בטוח שהפוקדור טיימר מופעל אחרי עשר תורות ולא עשרים
ודרך אגב הפוקדור שאני משתמש בו הכי הרבה הוא הפוקדור המהיר

לבב ברקן

כן אני רוצה מאוד לשחק בזה