טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק כז׳

בדורות 6-7 פיצ׳ר המגה התפתחות היה אחד היותר פופולאריים במשחק. מספר פוקימונים מסוגלים להתפתח באופן זמני, בהנחה שיחזיקו אבן מגה. לא רק שהפוקימון מגה לא יכול להחזיק פריט אחד, בכל קרב תוכלו להשתמש רק בצורת מגה אחת. לכן, היום נדבר על צורות מגה חזקות שכדאי להשתמש בהן.

 

pokemon mega evolutions pic 1 e1605390052571

 

קנגאסקאן היא פוקימון מוכר ואהוב מדור 1, הידועה במיוחד בזכות הגור שתמיד מלווה אותה. בצורת המגה שלה, הגור יוצא מהכיס המיוחד שלו ויחקה את אימו, מה שגורם לכל מתקפה להכות פעמיים. אמנם המתקפה השניה יותר חלשה, אבל מתקפות בעלות אפקט מסויים יוכלו להנות ממנו פעמיים. למשל, Power up punch תגרום להעלאה כפולה בהתקפה. היכולת הייחודית הזאת הופכת את קנגאסקאן לפוקימון הרבה יותר חזק בצורת המגה שלו.

 

ddbpx9a 7a044b69 b917 43a2 a8f7 7628c5eefbfd e1605389969255

 

גארדוויר היא פוקימון שמגיע במקור מדור 3, וגם הוא קיבל מגה התפתחות. גארדוויר מהירה וחזקה, עם הגנה מיוחדת שמאפשרת לה לשמש גם כפוקימון הגנתי במידת הצורך. מגה גארדוויר זונחת תפקידה כפוקימון הגנתי ונשענת יותר על תפקיד הסוויפר, פוקימון מהיר במיוחד עם התקפה מיוחדת גבוהה שמסוגל לסיים קרבות מהר במיוחד. היכולת החדשה של גארדוויר גם הופכת את Hyper Voice ממתקפה ממוצעת, למתקפת פיה קטלנית במיוחד.

 

Dianthas Mega Gardevoir e1605390148188

 

הפוקימון שנחשב לפוקימון המגה החזק ביותר הוא מגה רקוויזה. רקוויזה הוא פוקימון אגדי מדור 3 שכבר בצורתו המקורית מרשים במיוחד. לא רק שהפוקימון שגם ככה חזק מקבל תוספת של התקפה ומהירות, מגה רקוויזה לא צריך להחזיק אבן מגה, מה שמאפשר לו להחזיק פריט אחר בנוסף שיעזור לו בקרב. מגה רקוויזה נחשב לחזק בצורה לא הוגנת, ולכן בלא מעט קרבות שחקן נגד שחקן הוא חסום משימוש. 

 

thumb 1920 885550 e1605390179437

 

מקווה שהכנתם מהטור היום, ומוזמנים לשתף מה המגה האהוב עליכם. האהובה עליי היא כמובן גארדוויר.


יש לי הודעה חשובה:

הטור של היום הוא האחרון בסדרת ״המדריך למאמן המתחיל״. אני מתחילה מסלול חדש במסגרת הצבא, ולכן אני עוזבת נכון לעכשיו את צוות האתר ומפסיקה את כתיבת הטור.

המטרה שלי היתה להעשיר את הידע שלכם, ולתת קצת טיפים שיעזרו לכם לשחק את המשחק בצורה חכמה יותר, ואולי אפילו להכנס לעולם של קרבות שחקן נגד שחקן. אני מקווה שנהנתם לקרוא את הטור!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 6 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
21 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סקורבאני

וגם מגה גירדוס זוהר

סקורבאני

יש לי כמה מגות: בידריל וינזור סלוברו ואלקזם שכבר כתבתי עליו

מגה גנגר

מגה גנגר קללללללל

Prokillnik9268

מגה פוקימון האהוב אלי הוא מגה לוקריו (Mega lucario)

כגגג

תודה רבה