פרסום הפרק השבועי

מסעות המאסטר – פרק 65 בתרגום לעברית – הקרב בין אש לאייריס – יתפרסם בעוד:

שעות
דקות
שניות

סקר שבועי

האם נהנתם מהקרב של אש נגד אייריס?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

טור שבועי- המדריך למאמן המתקדם – חלק ??

שלום לכולם, כאן ספארקי/גאלייד משרת הדיסקורד של האתר.
אני כנראה אעבור לכתוב את הטור על האסטרטגיות כי הכותבת הרגילה שלכם (וויבייל) תהיה עסוקה בזמן הקרוב, וגם אחרי זה יש לה עוד טור, אז היא הציעה לי לקחת אותו.
לפני שנתחיל לדעתי חשוב שתבינו שקורבינייט הוא לא פוקימון שמאוד קל להשתמש בו, לזרוק אותו בצוות שלכם ולהספים מתקפות חזקות, אלא טיפה קשה, אבל אם תשתמשו בו נכון, כמו שאני מקווה שתלמדו היום, התוצאות כל כך שוות את זה…

אז בואו נתחיל – קורבינייט מעולה בעיקר בהגנה.
הEV של הקורבינייט שלכם צריך להיות מאוד מאוזן – אני ממליץ על קצת התקפה פיזית, קצת הגנה פיזית, קצת חיים, יחסית הרבה הגנה מיוחדת וכל מה שנשאר הולך למהירות.

היכולת תהיה mirror armor, יכולת מצוינת שתחזיר אל היריב כל שינוי סטאטים שכוון עליכם, או pressure אם אתם לא משחקים בשודאון ואין לכם גישה ליכולות נסתרות.

לפריט נרצה בדרך כלל leftovers, או אולי אפילו shell bell כדי לקבל את ההזדמנות לברוח ממגנזון שמנסה ללכוד אותכם בפנים.

המתקפות הם החלק הטיפה יותר מסובך – המהלך שתמיד תרצו הוא brave bird, מהלך חזק מאוד שמקבל בוסט ממכניקה של המשחק שנקאת STAB (same type attack bonus) אבל קחו בחשבון שהוא יוריד לכם נזק בתמורה.
המהלך השני הוא bulk up – זה המהלך שקורבינייט מתבסס עליו לגמרי. שתשתמשו במהלך הוא יעלה לכם את ההגנה הפיזית וההתקפה הפיזית ב1. חשוב לציין שקורבינייט שווה הרבה פחות בלי המהלך הזה.
המהלך הבא הוא roost או substitute לבחירתכם – substitute יקריב לכם קצת מהחיים בשביל סוג של מגן שתוכלו לחזק את עצמכם עם bulk up מאחוריו, וroost יעלה לכם את החיים כל פעם שאתם צריכים. הפריט leftovers שהמלצתי עליו קודם גם כן מעלה חיים, אבל רק קצת כל תור.
ולסיום עוד מהלך התקפי – iron head או body press, שוב לבחירתכם. אני אישית (ורוב מי שמשתמש בקורבינייט) מעדיף body press, כי המהלך תוקף עם נקודות ההגנה שלכם, שגם עם bulk up נשארות גבוהות יותר מנקודות ההתקפה, והוא גם נותן לכם מהלך מצוין מסוג לחימה שבעזרתו תוכלו לתקוף פוקימונים מסוג מתכת שבלי המהלך לא תוכלו לעשות להם כלום.

זה בעצם הכל, מקווה שנהינתם מהטור… קורבינייט הוא פוקימון שאני אישית נורא אוהב, אז תגידו בתגובות, האם אתם הולכים להשתמש בקורבינייט? מה אתם חושבים על הסט שנתתי לו או על הטור בכללי? וכמו תמיד תגידו בתגובות איזה פוקימון הייתם רוצים שיופיע בטור.