טור שבועי: המדריך למאמן התחיל חלק י'

שבוע שעבר דיברנו על התפתחות ועל פוקימונים שיכולים להיות יותר חזקים בגרסה הלא מפותחת שלהם. היום נדבר קצת על צורות ההתפתחות הכי שונות ומיוחדות במשחק. לרוב הפוקימונים יש צורת פיתוח או שהם התפתחו בשלב כלשהו, ורוב הדרכים חוזרות על עצמן, אבל קיימים מספר פוקימונים שמתפתחים בדרך מיוחדת.

Inkay XY054

הפוקימון הכי מוכר מבחינה הזאת הוא אינקיי. אינקיי יכול להתפתח כבר בדרגה 30, אבל כשהמשחקים X ו-Y יצאו מעטים באמת הצליחו לפתח אותו כל כך מהר. אינקיי יתפתח רק אם יעלה דרגה בזמן שהמכשיר עליו משחקים יוחזק בצורה הפוכה, בין אם זה מכשיר ה-3DS או אפילו ה-Nintendo Switch החדש יותר. התפתחות דרך עליית דרגה היא למעשה הצורה הכי נפוצה בה פוקימון מתפתח, והתוספת הקטנה הזאת נותנת לאינקיי קצת להתבלט ולהראות שונה מפוקימונים אחרים בלי לדרוש באמת יותר מאמץ על מנת לפתח אותו.

maxresdefault 3

עוד פוקימון שמתפתח בצורה מעניינת הוא מלטן. מלטן הוא הפוקימון היחיד שדורש שני משחקים שונים על מנת להתפתח: פוקימון גו, ופוקימון בוא נלך. מלטן יוכל להתפתח רק בפוקימון גו ורק בעזרת 400 ממתקים מהסוג שלו, אבל כדי להשיג אותם תצטרכו לחבר את פוקימון בוא נלך, מה שיאפשר לתפוס כמות גדולה יחסית של מלטן ובסופו של דבר לפתח אחד מהם. 

Alcremie Pokemon Variants

אחד הפוקימונים שהכי נהנתי לפתח הוא למעשה אלקרימי, בעיקר בגלל הגיוון והצורה שלה. מילקרי תתפתח אם תסתובבו במקום במשחק בזמן שהיא מחזיקה ממתק, אבל יש טוויסט: לאלקרימי יש מעל 60 צורות שונות. הממתק הספציפי שהיא תחזיק הוא גם זה שיופיע אצלה כשהיא מתפתחת, ותוכלו להשיג מגוון ענק של צבעים עבורה לפי זמן, אורך וכיוון הסיבוב. חלק מהצורות דורשות דיוק וקשות יחסית להשגה.

images 1 2

הפוקימון האחרון שאני רוצה לדבר עליו הוא נינכדה, הפוקימון היחיד במשחק שמתפתח לשני פוקימונים שונים בו זמנית. נינכדה מתפתח לנינג׳אסק, פוקימון מהיר מאוד שלא רע בקרבות, אבל אם יש לכם פוכדור פנוי בתיק בזמן ההתפתחות, העור שנינכדה משיל מעליו בזמן הפיתוח יהפוך לפוקימון נוסף: שדינג׳ה. שדינג׳ה הוא אחד הפוקימונים היותר מיוחדים במשחק, במיוחד בגלל העובדה שיש לו רק נקודת חיים אחת והיכולת המיוחדת שלו שמאפשרת לו להתחמק מכל מתקפה שלא אפקטיבית עליו. מקווה מאוד שנהנתם לקרוא ושאולי גם חידשתי דבר או שניים, שבוע טוב!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.7 6 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פופיק

איך אפשר לפתח אינקיי אם אתה משחק במחשב?