המדריך למאמן המתקדם – חלק 1

טוקסטריסיטי הוא פוקימון מסוג רעל/חשמל שהוצג בדור 8. הוא הפוקימון היחיד שמשלב בין רעל לחשמל ולרוב בהתקפה מיוחדת לא רעה בכלל, והתקפה פיזית פחות טובה. לטוקטריסיטי יש גם צורת ג'יגנטמאקס ייחודית עם מתקפת חשמל מיוחדת, והמהלך המיוחד שלו הוא overdrive. היום נדבר קצת על הפוקימון הייחודי הזה ואיך אפשר להוציא ממנו את המקסימום בזמן קרב.

 

gigantamax toxtricity 003 e1607195564875

 

טוקסטריסיטי ידוע בשתי הצורות שלו- צורת ה-Amped הצהובה וצורת ה-Low Key הכחולה. כשטוסקל מתפתח לטוקסטריסיטי, הטבע שלו הוא זה שיקבע מה הצורה שתקבלו. למרות ששתי הצורות כמעט זהות זהות, כל טבע שמחזק את ההתקפה המיוחדת מקושר עם צורת ה-Low Key, בעוד כל טבע שמחזק את ההתקפה הרגילה מקושר עם צורת ה-Amped. לכן, עם קיבלתם את הצורה הצהובה, סיכוי טוב שהטבע של הפוקימון לא טוב במיוחד. תוכלו תמיד לשנות את הטבע באמצעות מנטה, כך שמומלץ בכל מקרה לשנות את הטבע של הפוקימון שלכם ל-modest (מחזק התקפה מיוחדת על חשבון הפיזית).

 

pokemon sword shield gigantamax toxtricity e1607195614915

 

מבחינת מהלכים, טוקסטריסיטי יכול ללמוד מגוון רחב של מהלכים. כאן גם באה לביטוי היכולת שלו- Punk Rock. כל מהלך שמבוסס על קול יהיה חזק יותר בעזרת היכולת הזו. אנחנו ננצל את העובדה הזאת ונלמד את טוקטריסטי שני מהלכים- overdrive ו-boomburst. שני המהלכים האלו עוצמתיים ומבוססי קול, כך שלטוקסטריסיטי יש יתרון בזכותם. מבחינת שני המהלכים הנותרים- כדאי מאוד שהוא ילמד גם את slugde bomb או את sludge wave, מתקפות מיוחדות מסוג רעל. המהלך הרביעי נתון לבחירתכם- תתנו עם המהלכים השונים שלו ותמצאו אחד שאתם נהנים לשחק איתו!

 

unnamed 1

 

אם אתם אוהבים את צורת ה-Amped כמוני, יש גם אופציה חלופית שמסתמכת על התקפה פיזית. בשביל זה נצטרך את המהלך Shift Gears, הייחודי לצורת ה-Amped ומעלה התקפה פיזית. במקום overdrive נשתמש ב-thunder punch או ב-wild charge (שאמנם יותר חק אבל יגרום לתוקף לאבד חיים בעצמו), ואת מתקפת הרעל נחליף ב-poison jab. למהלך הרביעי ניתן לבחור בין throat chop ל-fire punch.

 

maxresdefault 2 e1607195662475

 

עכשיו כל מה שנשאר זה לאמן את הטוקסטריסיטי שלכם ולגשת לקרב, בהצלחה!

אז, כמו שהבנתם חזרתי לאתר עם טור שבועי חדש (שכרגע חסר שם). הטור הזה יכול ללכת בשני כיוונים שונים, ואתם יכולים לקבוע באיזה כיוון הוא ילך ע"י הצבעה בסקר למטה. אני יכולה להמשיך עם מדריכי הקרבות, אבל הפעם בצורה יותר ספציפית המתמקדת בפוקימונים או שיטות מסוימות לקרבות (כמו היום), או שאני יכולה לעשות משהו קצת שונה ולדבר על הסיפור של פוקימון, על תאוריות ועל קונספירציות מעניינות, בחירה שלכם! אם נהנתם מהטור והצבעתם בסקר, יותר ממוזמנים לספר לי בתגובות מה הסיבה לבחירה שלכם, ואם יש נושא ספציפי שתרצו לראות בשבוע הבא (בהתאם למה שבחרתם כמובן).

אין כרגע סקרים זמינים.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
11 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
call me swampy

אני חושב שכדאי בהמשך של הטור שיהיה גם אסטרטגיות קרב כמו עכשיו אבל גם כל מיני תאוריות שמועות וסיפורים. בבקשה 

Ash

היא ביקשה אחד מהשניים, לא את שניהם.

lomis

סתם שאלה, בגלל שעוד מעט תיהיה הפסקה בפרקים של מסעות פוקימון אתם תוכלו לתרגם את אחת המנגות או עוד סרטים? כי אם כן אז תודה רבה. (לא ידעתי איפה לכתוב את זה אז כתבתי את זה כאן)

נערך לאחרונה 1 שנה על ידי lomis
Ash

יש לך עמוד תלונות ושאלות בקטגוריה הראשית אבל זה בסדר, מנגה תתחיל להגיע ביום רביעי, סרטים לא יתורגמו בשלב הזה.

lomis

תודה

somebody

מגניב

lolbro

טור שבועי מעולה, מחכה להמשך!

עידו

תודה שהתחלת טור שבועי חדש!!!