מדריך לסיום חרב ומגן – חלק ב’

שלום, כעת אמשיך עם הטור שבועי שלי – מדריך למשחקים חרב ומגן.


אז בפעם שעברה ניצחתם את הופ בקרב הראשון שלכם, הופ מנסה לשכנע את אחיו שהוא מוכן לאתגר המכונים אבל ליאון אומר לו שאם הוא רוצה לעשות זאת הוא יצטרך פוקידע שתוכלו להשיג בעיר וודג’הרסט. אז אתם הולכים אל ביתה של אימכם בשביל לספר לה ובדיוק כאשר אתם עומדים להכנס לביתכם אתם רואים שוולו (לא של הופ) פרצה את השער אל היערות הרדומים ואתם צריכים ללכת לחפש אותה.

בדרככם אתם כמובן יכולים להלחם בפוקימונים פרואים בשביל להעלות את רמת הפוקימון שלכם, אם כמות החיים שלהם אוזלת אתם יכולים לדבר אל הופ והוא ירפא אותם. כאשר תמשיכו בערפל תמצאו פוקימון מסתורי בלתי ניתן לפגיעה, ואתם לא יכולים לברוח. כעבור 3 תורות בקרב מול הפוקימון המסתורי תתעלפו. כאשר תתעוררו תמצאו את ליאון וצ’אריזארד לאחר שאתם אומרים לליאון אל הפוקימון המסתורי שנתקלתם בוהוא אומר שכדאי שתצאו מהיער ומלווה אותכם החוצה. אתם הולכים אל אמכם והיא נותנת לכם 30,000 פוקידולר ו-5 פוקדורים. תרדו בשביל מספר 1 (תוכלו לתפוס פוקימונים בדשא הגבוה) אל וודג’הרסט שם תיאלצו ללכת אל המעבדה עם הגג הסגול.

לאחר שתכנסו אל המעבדה תפגשו שם את סוניה, שהיא תיתן לכם את הפוקידע שלכם.

עכשיו אם תרצו תוכלו לסייר בחנויות השונות בוודג’הרסט ולאחר מכן תמשיכו אל דרך מספר 2 ושם תמצאו את ליאון והוא יתן לכם 20 פוקדורים ותוכלו להמשיך למלא את הפוקידע החדש שלכם. בהמשך הדרך תוכלו למצוא כמה מאמנים רנדומליים שלא קשורים לעלילה תגיעו אל ביתה של פרופסור מגנוליה, סבתה של סוניה.היא תיתן לכם לישון בביתה ולאחר מכן תלחמו מול הופ בפעם השנייה. בפעם הזו יהיו לו את וולו, (סוג: נורמלי. חולשה: לחימה) ההתחלתי שחלש לשלכם, ורוקידי (סוג: תעופה. חולשות: חשמל, אבן, וקרח) לאחר ניצחון הקרב מול הופ אתם מקבלים אישור להשתתף באתגר המכונים וכוכבי משאלה שאיתם תוכלו לעשות דיינאמקס. ברגע שאתה חוזר אל העיר וודג’הרסט לכו אל תחנת הרכבת ושם תפגשו באמא שלכם ושל הופ והן יתנו לכם ערכת מחנאות ואז תצאו אל האזור הפראי!


אז זה הכל לטור השבוע, נתראה בשבוע הבא!

4.7 6 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

11 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מגה קרווקנייט
מגה קרווקנייט
23 בפברואר 2021 18:31

תודה שהוספת תמונות

בדיקה
בדיקה
23 בפברואר 2021 18:10

תודה רבה

פיקאצו
פיקאצו
23 בפברואר 2021 14:19

שלום לכולם , מה שעשיתי זה פתחתי משתמש פוקימון מגן ועכשיו אני מנסה לפעול ( למרות שאני יודע) אך ורק על פי המדריך

תאחלו לי בהצלחה (אגב כל הכבוד על הטור רואים שהשקעת)

פיקאצו
פיקאצו
3 במרץ 2021 14:23
תגובה ל  sceptileboy

בכיף !!!:)

DavidSanSan
DavidSanSan
22 בפברואר 2021 22:11

pyroboll מתקפה טובה (:

חחחחחחח
חחחחחחח
23 בפברואר 2021 13:07
תגובה ל  DavidSanSan

עם כוח של 130

Manectric
22 בפברואר 2021 16:05

חבל שלא אמרת שליאון גרוע בכיוונים…

נערך לאחרונה 5 חודשים על ידי Manectric