יהלום מבריק ופנינה זוהרת: שינויי צורות

ככל שמשחקי הפוקימון התפתחו, הרבה פוקימונים קיבלו צורות חדשות, ובכדי להפוך לצורות הללו הם צריכים שאתם תשיגו חפץ מסוים או שתלכו למקום מיוחד על מנת להיות מסוגלים לשנות את הצורה, מה שהשתנה ממשחקים קודמים. ברשימה זו נמצאות הדרכים להשיג צורות פוקימונים מסויימות מרשימה מאוד קטנה של פוקימונים שיכולים לשנות את צורתם במשחקים. לפעמים הדרך היא רגילה ולפעמים צריך מיקום מסויים.

רוטום
Rotom Room
הצורות של רוטום חוזרות שוב פעם. ברגע שאתם תופסים את רוטום בOld Chateau, אתם תקבלו את הSecret Key. כמו במשחק פוקימון פלאטיניום, אתם משתמשים במפתח הזה בכדי לקבל גישה לחדר מיוחד בכניסה של Eterna Galactic Building. שם, אתם תבחינו במספר מכשירים, כמו גם מחברות שייתנו לכם גישה להסטוריה של רוטום. כשאתם משתמשים במכשיר הראשון, אתם תקבלו את החפץ Rotom Catalog אשר נותן לכם את האפשרות לשנות את הצורה של רוטום לא משנה איפה אתם. אתם צריכים שרוטום ישתמש בכל המכשירים בחדר בכדי שכל הצורות יתווספו לRotom Catalog.
תמונה שם
סוג
479 Rotom electricghost
479Mow Mow Rotom electricgrass
479Frost Frost Rotom electricice
479Heat Heat Rotom electricfire
479Fan Fan Rotom electricflying
479Wash Wash Rotom electricwater
דיאוקסיס
Deoxys Meteorites
למרות שלא ניתן להשיג את דאוקסיס במשחק חוץ מאשר באיוונט או דרך החלפה, הדרך לשנות את צורתו כן קיימת במשחק ליום שיהיה לכם אחד. אם תיקחו דאוקסיס למספר המטאוריטים שנמצאים בחלק הדרום-מזרחי של העיר ויילסטון, אתם תוכלו לשנות את צורתו שם.
תמונה שם
סוג
386 Normal Form psychic
386Attack Attack Form psychic
386Defense Defense Form psychic
386Speed Speed Form psychic
שיימין
Gracidea Location
למרות שלא ניתן להשיג את שיימין במשחק חוץ מאשר באיוונט או דרך החלפה, הדרך לשנות את צורתו כן קיימת במשחק ליום שיהיה לכם אחד. כמו במשחק פוקימון פלאטיניום, יש אישה בעיר פלוארומה שרוצה לראות שיימין. אם היא רואה אחד, היא תיתן לכם את הGracidea Flower, מה שנותן לכם את האפשרות לשנות את צורתו של שיימין לצורת השמיים שלו. הוא יחזור לצורה הרגילה שלו אחרי 7:59pm או אם הוא נהיה קפוא.
תמונה שם
סוג יכולת
492 Land Form psychic Natural Cure
492S Sky Form psychic psychic Serene Grace
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות