תזכורת למי ששכח – הסדרה חוזרת מהפגרה ביום שישי, והפרק יתפרסם בתרגום לעברית בשבת!

לארה לארמי

Lara  שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
לארה לארמי / Lara Laramie פוקו לארמי / フウコ・ララミー
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז קנטו EP033

 מידע


לארה לארמי היא מאמנת פוקימונים ממחוז קנטו. לארה לארמי ומשפחתה מנהלים את חוות לארמי, שם הם מגדלים פוקימונים רבים. כשאש וחבריו הגיעו לחווה, אש רצה ללכוד את אחד הפוקימונים, אבל הגראולית השומר של לארה עצר אותו. לארה אז סיפרה להם שהיא מתכננת להשתתף עם הפוניטה שלה במרוץ הפוקימונים. אך מאוחר יותר, צוות רוקט, ששיתף פעולה עם דאריו, יריב לתחרות של לארה, גרם לתאונה שבגללה לארה שברה את ידה, ולא יכלה להשתתף במרוץ. אש החליט להשתתף במקומה במרוץ עם פוניטה. למחרת, במרוץ, צוות רוקט הכשיל מספר מתמודדים, ובכך איפשרו לדאריו לעבור אותם בקלות. אך לקראת הסוף, הצליח אש לצמצם את הפער עם דאריו, וכשדאריו ניסה לבלום אותו, פוניטה התפתח לרפידאש, ואש ורפידאש ניצחו במרוץ.

 פוקימונים בצוות


Lara Growlithe גראולית הוא הפוקימון השומר על החווה מפני פולשים. כשאש וחבריו הגיעו לחווה, ואש רצה ללכוד את אחד הפוקימונים, גראולית הסתער על הצ'ארמנדר של אש בכדי לעצור אותו.
גראולית  נתפס לפני פרק: מרוץ הפוקימונים
Lara Rapidash רפידאש התפתח מפוניטה במהלך מרוץ הפוקימונים. לאחר שהתפתח, רפידאש האיץ את מהירותו, והצליח לעקוף את דאריו והדודריו שלו, ובכך, לנצח עם אש במרוץ.
רפידאש  התפתח מפוניטה בפרק: מרוץ הפוקימונים

 פוקימונים שכבר אין לה


Lara Ponyta לארה התאמנה עם הפוניטה שלה לקראת מרוץ הפוקימונים, בו היא תכננה להשתתף. אך בערב שלפני התחרות, צוות רוקט גרם לתאונה שבגללה נשברה ידה של לארה, והיא לא יכלה להשתתף. אש הסכים להחליפה, ולרכב על פוניטה במקומה. במהלך המרוץ, אש ופוניטה הצליחו לחמוק מהמכשולים של צוות רוקט, ולאחר שהביסו אותם, אש צמצם את הפער עם דאריו. הדודריו של דאריו החל לתקוף את פוניטה, ולפתע, פוניטה התפתח לרפידאש.
פוניטה  נתפס לפני פרק: מרוץ הפוקימונים
 התפתח לרפידאש בפרק: מרוץ הפוקימונים
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות