סקר שבועי

מה אתם חושבים שיקרה בספיישל דיאלגה ופאלקיה?

צפה בתוצאות

מדריך חפצים: כנפיים

Silver Wing
שם בעברית שם באנגלית שם ביפנית
כנף כסף Silver Wing Silver Feather
הסבר כללי
כנף כסף הוא חפץ מפתח שהוצג לראשונה בדור 2. הוא חפץ אגדי שמשוייך עם הפוקימון האגדי לוגיה.
אנימה
כנף כסף הופיע במספר פרקים באיי המערבולות. ב-EP220, לוקה הצילה את סילבר מקאסידי ובוטץ' והסבירה שהיא ניסתה לגלות מידע לגביי כנף כסף שקיבלה מסבא רבא שלה, שהיא שומרת עליו בתוך התליון שעונדת על צווארה.
כשאימו של סילבר [הלוגיה הגור] הגיחה מן האוקיינוס, כנף הכסף של לוקה התחיל לזהור באור אדום אלים. לאחר מכן כשאימו של סילבר סוף סוף התחילה לסמוך על החבורה ונרגעה, כנף הכסף הפסיק לזהור.
כשכולם הלכו לשחות עם אוליבר ואימו, לוקה הבינה שכנף הכסף הוא בעצם נוצה שהגיעה מלוגיה, מה שגרם לה להיות ברוגע כי כעת פתרה את התעלומה מאחורי כנף הכסף.
באי אבן הכסף, יש סיפור שצוות ספינה שנלכד בסערה חולץ ע"י לוגיה פראי. מהיום ההוא והלאה, תושבי האי מהללים את כנף הכסף בכך שהם שמים חיקוי של הכנף כחלק מרכזי מהתכשיטים, מהמזכרות וכו' שהם מכינים.
ב-AG112, הופיע עוד כנף כסף, כאחד החפצים שטוקין [הלינון של קימי] אסף.

Rainbow Wing
שם בעברית שם באנגלית שם ביפנית
כנף קשת בענן Rainbow Wing Rainbow Feather
הסבר כללי
כנף קשת בענן הוא חפץ מפתח שהוצג לראשונה בדור 2. הוא חפץ אגדי שמשוייך עם הפוקימון האגדי הו-או, יחד עם החפץ האגדי 'פעמון צלול'.
אנימה
כנף הקשת בענן הופיעה באנימה לראשונה ב-PM009, בבעלותו של איש זקן בשם ג'יאי. הוא חיפש אחר הו-או במשך הרבה שנים לאחר שראה אותו לשנייה בעבר ואז מצא את הכנף. אם זאת, אחרי שנים רבות של כשלונות למצוא אותו, הוא נעשה משוכנע שהו-או לא באמת קיים וזרק את כנף הקשת בענן שלו, שצבעה דעך עד כדי מצב דהוי.
למרות זאת, הנכד שלו, קוריו, לקח את כנף הקשת בענן ושמר עליה, כי רצה להחזיר את האמונה של סבו בקיומו של הו-או. אש וגו ביקרו בעיר אקרטיק ושמעו את סיפורו של ג'יאי מקוריו. לאחר מכן, הם החליטו ללוות את ג'יאי וקוריו כשהם טיפסו במגדל הפעמון בתקווה לזמן את הו-או בעזרת כנף הקשת בענן.
בפסגת המגדל, כנף הקשת בענן החלה לזהור ולהחזיר את צבעה המקורי בתגובה לקשת בענן שהופיעה לפתע בשמיים. בדיוק כשהחבורה חוץ מג'יאי הסתובבו והחלו לרדת, הו-או הופיע ונגלה לעיני ג'אי שראה אותו עף במרחק.

Lunar Wing
שם בעברית שם באנגלית שם ביפנית
כנף ירח Lunar Wing Crescent Moon Feather
הסבר כללי
כנף ירח הוא חפץ מפתח שהוצג לראשונה בדור 4. הוא חפץ אגדי שמשוייך עם הפוקימון האגדי קרסליה.
אנימה
כנף הירח הופיע לראשונה באנימה בפרק DP104, כשהוא כבר בבעלותה של דון. אש והחבורה השתמשו בכנף בכדי למצוא את המקום שבו קרסליה הייתה.
באותו הפרק הופיעו עוד כנפיים, אך הן היו מזויפות, הן בעצם היו נוצות של פידג'י שצוות רוקט צבע אותן.
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Ash-Greninja
Ash-Greninja
2 בנובמבר 2021 09:27

מעניין…,אבל די קצר