סקר שבועי

מה אתם חושבים שיקרה בספיישל דיאלגה ופאלקיה?

צפה בתוצאות

מדריך חפצים: פריטים

מאובן / Fossil
Dome Fossil
חלק מהפוקימונים המאובנים למעשה לא נכחדו, אלא פשוט ישנים במחתרת במשך מיליוני שנים, כפי שניתן לראות ב-EP089 ,EP046 ו-EP163. שלא כמו במשחקים, שבהם מאובני פוקימונים קדומים קמים לתחייה באמצעות מכונה המשחזרת את האיברים החסרים שהתפרקו הרחק מהגנים המופקים בשרידים, אירודקטייל למעשה קם לחלוטין ממאובן שנשמר במלואו בתוך Old Amber במשך מיליוני שנים וכך עדיין היו בו זכרונות חייו הקודמים.
פרופסור פרוקטור השתמש במחקר כדי להחיות ישירות פוקימונים מאובנים, כפי שניתן לראות ב-AG102.
לרורק, כמו במשחקים, יש קריינידוס שהתפתח לרמפארדוס. רורק וציוותו שולפים מאובנים ממכרה אורבורג ומעבירים אותם למוזיאון הכרייה של אורבורג. מנהל המוזיאון, ד"ר קנזו, משתמש במאובנים לתוכנית החייאת המאובנים שלהם. הפוקימונים של רורק, כמו גם כמה פוקימונים מאובנים אחרים ששוחזרו על ידי מכונת שחזור המאובנים, מופיעים ב-DP017 ,DP016 ו-DP018. לביירון, אביו של רורק, יש גם אוסף לא רע במכון שלו. זה כולל את הפוקימונים המאובנים קאבוטו, קאבוטופס, אומאנייט, אומאסטר, קראדילי וארמאלדו, כמו גם Claw Fossil ענק. הוא גם החזיק במאובן עלה סאנקרן שרורק מצא כשהיה ילד.
ב-BW014 נראה מאובן של קאבוטו שרדף אחרי הוואס, כפי שטען שהוא עושה, אך מאוחר יותר הוא נראה מוצב בבטחה בתוך ויטרינה. הוואסהסביר את זה מאוחר יותר לאש וחבריו. מאוחר יותר התברר כי יאמאסק במוזיאון העיר נאקרן השתמש ב-Psychic של המהלך כדי לגרום ל-Dome Fossil לצוף ולרדוף אחרי הוואס לאחר שהכניס את המסכה שלו לוויטרינה, מתוך מחשבה שזהו העתק של מסכת יאמאסק שניתנה לו כמתנה מהחברה שיצרה העתק של קופאגריגוס לאחר שרכשה אותם מהם עבור המוזיאון.
לנורה העבירה Plume Fossil לפרופסור ג'וניפר ופאנל לפני BW036. הן שחזרו בהצלחה ארקן נקבה מהמאובן באמצעות אנרגיית החלום של מושארנה.
בעזרתו של אש וטרנקוויל שלו, ארקן למד איך לעוף ואז התפתח לארקיאופס.
ב-BW075, צוות רוקט גנב Cover Fossil מפריס. ד"ר זייגר החיה אותו לטירטוגה כחלק ממזימה לפתיחת שער זמן מתחת להר טוויסט, אך טירטוגה ברח, התפתח לקאראקוסטה וחזר לעבר דרך שער הזמן ב- BW076.
קיאווה מצא שני מאובנים ב-SM032, במהלך חיפוש האוצרות של סטאוטלנד, חיפוש שנוצר עבור אש וחבריו לכיתה על ידי אוליביה. בסיבוב הראשון, הוא מצא Skull Fossil, ובשני, הוא מצא Plume Fossil.
גו מצא Old Amber ב-PM038 במהלך חפירה מאובנים. מאוחר יותר הוא קם לתחייה לארודאקטיל ונתפס על ידו.
ב-PM050 נסעו אש, גו וקלואי לגאלאר כדי לחפור מאובנים באזור הפראי. בעזרתם של קארה ליס ובריי זן, הם מצאו ארבעה מאובנים והחייאו אותם לדראקוויש וארקטוזולט, אשר אש וגו, בהתאמה, תפסו מאוחר יותר.

חליל / Flute
Flute
סט מלא של חלילים הופיע ב-PM007 – כאשר אש זכה בסט כפרס על ניצחונו בגביע חליל הקרב.

חרס / Shard
Shards
Green Shards הופיעו ב-AG094, כשאדם מצא אותם לאחר שנפלו מסנפירים של רליקנת. הוא התייחס אליהם כאל ברקת, עד שאשתו, אוולין, זיהתה אותם כ-Green Shards. היא ציינה כי Green Shards שימשו בימי קדם לייצור תכשיטים, אך אינם שווים בהווה. לאחר חיפוש אחר אוצרות, מצא אדם מקום מלא ב-Green Shards.
Red Shards הופיעו בפנטזיה של צוות רוקט ב-DP037.
אש מצא אחד מכל הרסיסים ב-SM032, במהלך חיפוש האוצרות של סטאוטלנד, חיפוש שנוצר עבור אש וחבריו לכיתה על ידי אוליביה.

חפצי התפתחות / Evolution item
Metal Coat
King's Rock הופיע לראשונה ב-EP194, שם קיבל אותו אש כפרס על זכייתו בוועידת הסומו. ב-EP247, הפוליוורל של מיסטי השתמש בו כדי להתפתח לפוליטוד על ידי החזקתו תוך כדי העברה בין מרכזי פוקימונים.
King's Rock אחר הופיע ב-EP260, שם הוא נמצא על סלע לאחר שמפלס המים בנהר המקומי ירד באופן דרמטי. הסלופוק של אליס השתמש בו כדי להתפתח לסלוקינג בזמן ששלדר נגס בראשו.
Deep Sea Scale ו-Deep Sea Tooth הופיעו ב-AG095. ננסי וקית מצאו אחד מכל פריט ונתנו אותם זה לזה, מה שאיפשר לשני קלאמפרל שלהם להתפתח כאשר הם הועברו ממרכז פוקימון למשנהו כשהם אוחזים בפריטים.
King's Rock, שני Deep Sea Teeth ושני Deep Sea Scales הופיעו ב-AG112 כשחלק מהפריטים שטוקין אסף.
ב-DP038, ברוק גילף ויצר Oval Stone להאפיני שבקעה, מה שעזר לה מאוחר יותר להתפתח לצ'אנסי ב-DP190.
ב-DP085, אש קיבל Razor Fang מגארי. מאוחר יותר בפרק, הוא השתמש בו כדי לפתח את הגלייגר שלו לגלייסקור.
ב-PM056 נתן ויקסטרום לגו Metal Coat, מה שאיפשר לו לפתח את הסייטר שלו לסיזור כאשר הוא הועבר באמצעות מכונת העברה תוך החזקת החפץ.
Strawberry Sweet הופיע ב-PM082, וקישטה קאפקייק שגו אכל. כאשר מילסרי שנתפסה ע"י גו גילתה בכך עניין, הוא הניח אותה על ראשה ואז הסתובב איתה כדי לחגוג עם שותפתו החדשה, ואז היא התפתחה לאלקרמי.

חפצי בריחה / Escape item
Poke Doll
בובת פוקימונים השייכת ללילי הופיעה לראשונה ב-SM029 והופיעה בכל פרק מ-SM045 ועד SM051. לילי השתמשה בבובת פוקימונים ב-SM053 כדי להזכיר לקלפייבל של לוסאמין את התקופות הטובות שהיו להם יחד, ומאפשרת לה להשתחרר משליטתה של ניהיליגו.
ב-PM002, בובת פוקימונים מופיעה בחדרו של אש, ביחד עם אוסף התגים, הגביעים, ופרסים אחרים שלו.

פריטים להחלפה / Exchangeable_item
Heart Scale
ב-XY069 הזכיר קלמונט כי השתמש ב-Big Mushrooms כחלק מהאוכל החדש שהכין זה עתה לקבוצה.
ב-SM020 ציינה מאלו כי חנות התכשיטים "זריחת אלולה" מייצרת את התכשיטים שלה מ-Heart Scales וענפי קורסולה.
ב-SM032, במהלך חיפוש האוצרות של סטאוטלנד, חיפוש שנוצר עבור אש וחבריו לכיתה על ידי אוליביה, מאלו מצאה Tiny and Big Mushrooms, בעוד שסופוקליז מצא Star Piece.
בסצנה הנוספת של פתרון בעיות פוקימונים ב-SM120, לאנה הראתה לחבריה לכיתה Heart Scale, בצחוק שמדובר בסולם קיוגר.
ב-SM121 קיבל מאלו כמה Big Mushrooms מיובשות מאוראנגורו לשימוש במטבח של אינה. באותו פרק, היא גם קיבלה Heart Scale מקבוצה של פירו שהגיעה לבקר את המקום של אוראנגורו.

פריטים בעלי ערך / Valuable_item
Nugget
ב-BW039, מופיע Pretty Wing במכלול הכנפיים שהובטחו כפרס על זכייה בטורניר מועדון הקרבות. לבסוף זכתה בו אייריס, ששלחה אותו מאוחר יותר לכפר הדרקונים.
Nugget הופיע ב-SM073, שם נראה אדם מנקה אותו, רק כדי שגנגר שכונה "רפואה תאוות בצע" יגנוב אותו.

צוף / Nectar
Yellow Nectar
Yellow Nectar הופיע ב-SM018. זה היה אחד המרכיבים של מאלו כדי להכין מנה במסעדה של משפחתה, ולכן היא ואש יצאו למצוא כמה. כדי למצוא אותו, הם עקבו אחר אוריקוריו לאחו מוסתר, שם ראו אותו לוגם Yellow Nectar מפרח והופך לאוריקוריו בסגנון שונה. מאלו לקחה גם צוף מהפרח, והשיגה את המרכיב הדרוש לה.
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

5 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אנונימי
אנונימי
9 בנובמבר 2021 17:34

אני מאוד אהבתי מה שכתבת

מישהו
מישהו
6 בנובמבר 2021 19:25

חוץ מלמאובן להכל יש תמונה של חליל

Ash
בעלי האתר
Ash (@ash)
6 בנובמבר 2021 19:49
תגובה ל  מישהו

תוקן.

גרוקי
גרוקי
3 בנובמבר 2021 08:36

להכל יש תמונה של החליל, זה אמור להיות ככה?

Ash
בעלי האתר
Ash (@ash)
3 בנובמבר 2021 10:35
תגובה ל  גרוקי

לא, יש תמונות שונות לכל דבר, אין תמונה שחוזרת על עצמה..