סקר שבועי

מה אתם חושבים שיקרה בספיישל דיאלגה ופאלקיה?

צפה בתוצאות

מדריך חפצים: תרופות

פריטי ריפוי
medical kit
Paralyze Heal הוזכר ב-EP026. אריקה הציעה לתת חלק מזה לבלזאור של אש לאחר שנפגע מה-Stun Spore של טנגלה שלה, אך אש דחה את ההצעה.
Rage Candy Bars הופיעו ב-DP143, שם הם היו אחד הפריטים שנמכרו על ידי קורי בפסטיבל ג'וטו. כמה מהם נראו גם בין האוכל שגנבו צוות רוקט.
Old Gateau נראה לראשונה ב-DP105. אש וחבריו הלכו ל-Old Chateau כדי לנסות כמה מהפינוקים המפורסמים בהמלצת פרופסור אוק. פיסה של Old Gateau הופיעה גם ב-SM060.
Lava Cookie הופיעה ב-DP190. נוסע קשיש נתן אותו לברוק כדי לסייע בריפוי הפוקימון המורעל, שנורמג'אן טיפלה בו.
Casteliacones הוזכרו לראשונה ב-BW022. כשהייתה בעיר קסטליה, אייריס הובילה בטעות את הקבוצה לדוכן שמכר את זה, שהבינו שנסגר.
לאותה עמדה התייחסו שוב ב-BW069, כאשר אש, חבריו וסטפן ניסו לפתור חידון בפסטיבל פעמון המשאלות. למרבה המזל, סיילן נזכר שאכל Casteliacone בעבר, ואיפשר להם להבין את התשובה הנכונה.

Casteliacones נמכרו גם בוועידת ורטרס, כפי שניתן לראות ב-BW105 ו-BW108. ביאנקה קנתה כמה קונוסים מעמדת גלידות והציעה כמה לאש וחבריו.
Antidote הוזכר ב-XY024. לינדזי השתמשה באחד כדי לרפא את פיקאצ'ו של אש לאחר שהורעל קשות על ידי Toxic של סקרלפ.
Lumiose Galettes הופיעו לראשונה ב-XY129, שם הביאו מאייר וקלמבוט לאש וחבריו, סויר, ולפוקימונים שלהם שתי קופסאות מהן כדי לחגוג את העלייה לגמר של אש בועידת לומיאוס.
עוד Lumiose Galettes הופיעו ב-XY138, שם קנו לעצמם אש וסרינה אוכל מהמאפייה בעיר לומיאוס.
Antidotes הופיעו לראשונה ב-SM012, שם מסר פרופסור קאקוי אחד לאש מהערכה הרפואית שלו, כדי שיוכל לרפא את ראולט שלו מהרעל שנגרם לה על ידי מארני של ג'יימס שתקפה אותו עם Sludge Bomb.
Full Restores הופיעו לראשונה ב-SM061, שם קיבלו אש וחבריו לכיתה ערכה רפואית ובה שלושה מהם, בין שאר פריטי הריפוי, שישמשו במהלך משימות האולטרה שלהם. במהלך המשימה הראשונה שלהם, לילי השתמשה באחד כדי לרפא סנורלקס שנעקץ על ידי באזוול. ב-SM088, לילי השתמשה ב-Full Restore נוסף מהערכה הרפואית כדי לסייע בריפוי לונאלה.
ב-SM065, נראה אילמה מגיש כמה Lumiose Galettes שהביא מקאלוס לפרופסור קאקוי ולסמסון אוק.
ב-SM120, לאנה השתמשה במזון עם Antidote עטוף סביב פיתויי הדייג שלה כדי לרפא קיוגר מהרעלתו.

ויטמינים / Vitamin
Vitamin
Calcium הופיע לראשונה ב-EP092. האחות ג'וי נתנה בקבוק שלם של הטבליות האלה למג'יקארפ ענק. כמה ויטמינים לא מזוהים אחרים הופיעו גם הם בפרק.
ב-BW070 הוכרזו קבוצה מלאה של ויטמינים (למעט PP Up ו-PP Max) כפרס על זכייה בתחרות קלאבספוליון, כמו שמערכת ה-Wings הייתה הפרס לקרב המועדון. בסופו של דבר סטפן זכה בהם.

נוצות / Feather
Iris Wings
ב-BW039, הוכרזה מערכת Wings מלאה כפרס על זכייה בקרב המועדון.
ב-BW042, אייריס זכתה במערכת ה-Wings , ששלחה מאוחר יותר לכפר הדרקונים.

משקאות / Drink
Moomoo Milk
ב-EP014 נראתה מיסטי קונה פחית Lemonade ממכונה אוטומטית במרכז הפוקימונים של העיר ורמיליון.
ב-EP170 נראה האיש הזקן שאקל מערבב סוגים שונים של Berry Juice עם השאקל שלו, ההשפעות שלהם משתנות מריפוי של בעיות עיכול ועד משיכה לפוקימונים אחרים.
ב-AG020, ג'סי וג'יימס הגישו לשני לקוחות פחיות של Lemonade.
[בדיבוב האנגלי כינו את זה "סופר סודה"]
ב-AG032, צוות רוקט מחופש נתן לאש ולחבריו פחית Lemonade כל אחד כשהם על סירה לעיר סלייטפורט. מאוחר יותר, בעודו על הספינה הנטושה, טומי נתן לקבוצה עוד Lemonades.
ב-DP143 בקבוקי Moomoo Milk היו אחד הדברים שקורי מכר בפסטיבל ג'וטו. אביו של קורי גם נתן לאש ולחבריו קונוסים של גלידה העשויים מ-Moomoo Milk, בעוד שג'סי נראתה שותה בקבוק Moomoo Milk גנוב.
ב-BW005, קרס הציע להביא לאש Soda Pop, אך הוא סירב בטענה שהוא רוצה להילחם בקרב מכון ולא לאכול ארוחת צהריים.
ב-BW104 נראו אש וקמרון שותים Moomoo Milk, בעוד שסטפן נראה שותה Soda Pop.
ב-BW105, מוכר נתן Soda Pop לאקסיו, וסטפן נראה שותה Moomoo Milk.
ב-XY069 הזכיר קלמונט כי השתמש ב-Berry Juice כחלק ממתכון חדש שהכין זה עתה לקבוצה.
ב-SM011, קיאווה ואש חילקו Moomoo Milk לחלק מתושבי אלולה, כולל מאלו והארי.
ב-SM033, לילי נתנה מעט Moomoo Milk לסנואי בעת ביקור בחווה המשפחתית של קיאווה.
ב-SM039 נראה הגאמשוס של השוטרת ג'ני שותה מעט Moomoo Milk.
ב-SM041 נראו אש וסופוקליז שותים מעט Moomoo Milk. מאוחר יותר בפרק, במהלך נקודת עצירה במרוץ הצ'ארג'אבאג, נתן אש לצ'ארג'אבאג של סופוקליז מעט Moomoo Milk כדי שהוא יתחזק מחדש. לאחר שהצוות של סופוקליז ניצח במירוץ, קיאווה ניצל את ההזדמנות לפרסם את ה-Moomoo Milk שלו בטלוויזיה.
ב-SM044, הציע קיאווה בקבוק Moomoo Milk לנאבי, אך כמעט כמו כל שאר המאכלים והמשקאות שהוצעו לו, נאבי דחה זאת, למורת רוחו של קיאווה.
ב-SM057, קיאווה העביר מכולה של Moomoo Milk למאלו.
ב-SM113, הופיע Soda Pop כחלק מתוכנית טלוויזיה בכיכובם של מאלו, לילי ולאנה.

תרופות מרפא / Herbal medicine
Revival Herb
עשבי תיבול רבים שלא נמצאו במשחקים, כמו Salveyo weed ו-Remeyo weed, הופיעו בסדרה. ברוק ואייריס התמחו בשימוש בעשבי תיבול כדי לסייע לפוקימונים חולים.
בקבוק של Heal Powder הופיע ב-DP190 כאחד הפריטים שנאספו מנוסעי ספינת תענוגות כדי לסייע בריפוי הפוקימון שנורמג'אן טיפלה בו.
Revival Herbs מילאו תפקיד מרכזי ב-BW059 ו-BW060. קליי הציע לקבל את האתגר של אש לקרב מכון במידה ויביא לו כמה Revival Herbs.
ראשית, אש וחבריו חיפשו אותם בשוק דריפטוויל, אך הצליחו למצוא רק צמח אחד שכבר הוזמן מראש, וזה אילץ אותם לנסוע לאי מילוס על מנת להשיג חדשים.
לרוע המזל, כשהגיעו לשם, הם גילו שכל צמחי המרפא באי מתו בגלל היעדר גשם. אש וחבריו פגשו בחור צעיר בשם לואיס, שסיפר להם על אגדה של טורנאדוס, תאנדורוס ולאנדורוס. השניים הראשונים כמעט הרסו את האי במאבקם פעם אחת, רק כדי להיעצר על ידי לאנדורוס, שנרפא מפציעות הקרב שלו על ידי נערה והגותוריטה שלה עם Revival Herb.
כאות תודה, הפך לאנדורוסאת האי לגן עדן פורה, שפורח ב-Revival Herbs.
לאחר שאש וחבריו הצילו את "כוחות הטבע" מלהיתפס על ידי צוות רוקט, וחזרו למעשה על סיפור האגדה בתהליך, שלושת הפוקימונים האגדיים החזירו את האי למצב הפורה שלו, ואפשרו לאש להשיג שפע של Revival Herbs עבור קליי. הם נמסרו למנהל המכון של דריפטוויל בתחילת BW061, שם קליי קיים את הבטחתו והסכים לקיים קרב מכון עם אש בתמורה לעשבי התיבול.
ב-XY017, הציע סאנפיי גלולה העשויה מ-Energy Root לאש לאחר שפרוקי שלו הפסיד לו בקרב. התרופה הוכיחה את עצמה כיעילה מיידית, אם כי פרוקי מאוד לא אהב את הטעם המר.
צמחי Revival Herbs רבים הופיעו ב-SM035, שם אש ומאלו אספו אותם כדי שיוכלו לשמש כמרכיבים ל"קארי אקאלה". מאוחר יותר, הם השתמשו בכמה צמחי מרפא לריפוי טוטם לוראנטיס וחברה קאסטפורם לאחר האתגר של אש. מתוך סקרנות, ליטן גם טעם מצמחי המרפא וכמו קסטפורם, טעמו המריר לא היה לו נעים.
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות