מדריך לסיום חרב ומגן – חלק ז’

שלום, מצטער על השעה, אבל כעת אני ממשיך עם – מדריך למשחקים חרב ומגן.


לאחר יציאתכם מהעיר מוטוסטוק תגיעו אל האזור הפראי שוב. רק הפעם תלכו צפונה אל החלק הצפוני. לאחר שתחקרו את האזור תתקדמו לכיוון היציאה.

1 7

 ביציאה (הכניסה להאמרלוק) יהיה עובד ליגה אשר יבדוק אם שלושת תגי המכון בבעלותכם. אך לפני שתספיקו להיכנס, ביד יופיע. הוא מספר לכם שהוא הביס את הופ. נקווה שהוא לא לקח את זה קשה מדי.

2 5

כשתגיעו אל עיר הבירה של גאלאר, האמרלוק, המקום שבו רוז יצר תחנת כוח המספקת חשמל לכל המחוז. בנוסף לכך נמצא שם מכון הדרקון שבו תתמודד מול מנהיג המכון רייהאן- ירבו של ליאון. אך זה עדיין לא הזמן! תצטרך 7 תגים בשביל לאתגר אותו. אז עכשיו תתקדמו אל עבר האיצטדיון ותראו על מה ביד ורוז מדברים. לאחר שיגמור לדבר עם ביד, יושב הראש רוז ירצה להחליף גם איתך כמה מילים.

3 5

 עכשיו תהיו חופשיים לחקור את האמרלוק. לאחר שחקרתם קצת את העיר לכו שמאלה ותפגשו את ליאון. מסתבר שהופ לקח את ההפסד מול ביד בצורה די קשה (מפתיע). עכשיו תכבדו את רייהאן בביקור לאחר שהוא המתין כ"כ הרבה זמן.

4 2

הוא יקח אתכם אל חדר הכספות ושם הוא יתן לכם את כרטיס הליגה שלו. לאחר מכן סוניה תספר לכם על 2 הצעירים ועל היום האפל ביותר.

5 3

עכשיו תוכלו להתקדם אל דרך 6. לפני שתוכלו להמשיך להתקדם צוות יל יעצור אתכם כי הם לא רוצים להעיר את הסיליקוברה הישן ליד. תיאצלו כמובן להילחם מולם. לראשון יש סטאנקי וליינון. לשנייה יש לייפארד.לפני שתוכל להמשיך תפגוש את אופל, מנהיגת מכון הפיה. היא תיתן לכם את כרטיס הליגה שלה.

6

לאחר שתעברו את דרך 6 תגיעו לסטוו און סייד ושם תפגשו את הופ והוא ירצה להילחם בכם. יש לו קראמורנט, טוקסל, סיליקוברה ואת הפוקימון ההתחלתי החלש לשלכם. לאחר ניצחונו תפגשו שוב באופל והיא תיתן לכם כרטיס ליגה בהתחשב באיזה משחק אתם משחקים. אם יש לכם את פוקימון חרב היא תיתן לכם את כרטיס הליגה של בי. אם יש לכם את פוקימון מגן אז היא תיתן לכם את כרטיס הליגה של אליסטר. הם שניהם מנהיגי מכון בסטוו און סייד אבל בי, מנהיגת מכון הלחימה, בחרב ואליסטר, מנהיג מכון הרוח, במגן. כאשר תלכו אל המכון משימת המכון תהיה (בשני המכונים) להזיז את עצמך בספל בין מבוך של אגרופים\ידיים רדופות. כאשר תסיימו את המשימה תוכלו להלחם מול בי\אליסטר. לבי יש היטמונטופ, פאנגורו, סירפצ'ד ומצ'אמפ עם יכול הג'ייגנטאמקס.

7

 לאליסטר יש יאמסק גאלרי, קרסולה מימיקיו וגנאר עם יכולת הג'ייגנטאמקס.

8 1

עכשיו כשהשגתם את התג הרביעי תוכלו לתפוח לעצמכם על הגב.


אז זה הכל לטור השבוע, נתראה בשבוע הבא!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
6 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מישו

אליסטר הוא בן

מגה קרווקנייט

אני שונא את אופאל

Absol

"נקווה שהופ לא לקח את זה קשה מדי"
ספוילר: הוא כן…

REL

תודה רבה למרות שסיימתי !!!
( תיקון : מסתבר שהופ לקח את ההפסד מול הופ בצורה די קשה (מפתיע). לא נגד הופ נגד ביד )