מדריך לסיום חרב ומגן – חלק ח’

שלום, כעת אמשיך עם – המדריך למשחקים חרב ומגן.


לאחר שתעזבו את איצטדיון סטו און סייד תבורכו על ידי ימפר, הפוקימון של סוניה ובאופן טבעי גם היא באה. לפני שהיא הספיקה אפילו לדבר איתכם השיחה נעצרת על ידי פיצוץ מכיוון הציור העתיק. תעלו במדרגות מצד שצד ימין כדי לראות מה קרה.

לאחר שתגיעו אל היעד תראו שם את ביד ביחד עם הקופרג’ה של יושב הראש רוז. נראה שהוא ניסה להרוס את הציור. אולי זו לא האומנות הכי מרשימה שיש אבל זה  היא עדיין חלק מההיסטוריה של גאלאר. אתם מוכרחים לעצור אותו. הפוקימונים שלו הם דוסיון, האטרם, גוט’וריטה ופוניטה. לאחר שתביסו את ביד יושב הראש רוז בעצמו יגיע בשביל להדיח את ביד מאתגר המכונים. אבל זה יותר מדי מאוחר! כל הציור קורס מול עיניכם וניתן לראות מאחוריו אשר חושף שני גיבורים ושני פוקימונים אשר מחזיקים חרב ומגן.

 סוניה נרגשת מהגילוי והיא תיתן לכם 2 תרופות החייאה. העצירה הבאה, בלונלי, אשר נמצאת בסבכי גלימווד. לאחר שתגיעו אל בלונלי יגיע זמנכם לבקר את אופל במכון המקומי.

 כשתגיעו, תפגשו לאחר הרבה זמן את מרני והיא תיתן לכם את כרטיס הליגה שלה. משימת המכון של מכון בלונלי היא לענות על שאלות בחידונה של אופל. השאלה הראשונה היא “מה היא החולשה של סוג הפיה?” השנייה היא “מה היה השם של המאמנת הקודמת?” והשלישית היא “מה אני אוכלת לארוחת בוקר כל בוקר?”

לאחר סיום משימת המכון תוכלו לאתגר את אופל. קבוצתה היא וויזינג גאלארי, מוויל, טוגקיס ואלקרמי. היא משתמשת ביכולת הג’ייגנטאמקס על אלקרמי. במהלך הקרב אופל תשאל אתכם כל מיני שאלות על עצמה ואם תענו נכון הסטטים שלכם יעלו ואם תענו שגוי הם ירדו.

לאחר תבוסתה, אופל תיתן לכם את תג המכון החמישי!

 


אז זה הכל לטור השבוע, נתראה בשבוע הבא!

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

3 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
חחחחחחח
חחחחחחח
12 באפריל 2021 17:15

Nice

pokeking
12 באפריל 2021 17:12

מגניב זה בדיוק דומה למנגה (את חלק עוד לא ראית כי עוד לא פרסמתי😉)

REL1
REL1
12 באפריל 2021 21:39
תגובה ל  pokeking

אחי זה המשחק