מדריך לסיום חרב ומגן – חלק טו’

שלום לכם, היום אמשיך עם – המדריך למשחקים חרב ומגן.


לאחר ההודעה של רוז ליאון ילך במהרה בשביל לראות אם הוא יוכל לסדר את העניין. הופ רוצה לעזור גם ולאחר שתחליטו מה לעשות תלכו למקום שממנו זה התחיל, היערות הרדומים!

download 2

לאחר שתגמרו לנווט ביער תפגשו את הופ בגשר ושם ערפל יצטבר ותוכלו לראות את שני הפוקימונים מהאגדות. לאחר זה תתקדמו קדימה בגשר ושם תראו אגם קטן ומשהו שנראה כמו מקדש הרוס שבו נמצאים חרב ומגן עתיקים. אם יש לכם את פוקימון חרב אז אתם תיקחו את החרב והופ את המגן ואם יש לכם את פוקימון מגן אז אתם תיקחו את מגן והופ יקח את החרב.

download 1 1

ברגע שתחזרו אל האמרלוק תראו את רייהאן בכניסה לאצטדיון הוא נראה מבולבל כמוכם אבל נראה שתצטרכו להיכנס פנימה. בפנים תפגשו את אוליאנה אבל נראה שגם היא הבינה שהתהגותו של רוז יצאה מכלל שליטה ותיתן לכם לעבור למעלית. כתרדו קומה תפגשו את רוז ונראה שמאחוריו יש מיכל שבקע. רוז ילחם מולכם וקבוצתו תהיה אקסקאליבר, פרוט'ורן, פרזרקר, קלינקקלנג וג'י מקס קופרג'ה. לאחר שתנצחו אותו תעלו במהרה אל גג האיצטדיון ושם יהיו ליאון ואיטרנטוס, פוקימון חייזר שפרץ מתוך המיכל ממקודם. עם כל האנרגית דיינאמקס השוררת בשדה הקרב איטרנטוס הופך לאיטרנמקס איטרנטוס נראה שהופ ואתם לא מצליחים לעשות לו נזק אך לאחר כמה תורות הופ יזכר בחרב ובמגן העתיקים שמצאתם ביער ויגיד לכם להרים אותם וכשזה יקרה זשיאן וזמזנטה יתעוררו משנתם ביער ויבואו לעזור. איטרנטוס הוא סוג דרקון ורעל אז נראה שיהיה קשה לנצח אותו אך עם מספיק מאמצים תנצחו אותו ותצילו את גאלאר!

download 2 1


אז זה הכל לטור השבוע, נתראה בשבוע הבא!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
MasterX7

לאיהיה קל לנצח את אניטרנטוס ניצחתי אותו בשלוש מתקפות

tyranitar

היו היה איטרנטוס…
כל הכבוד ממש מגניב