מדריך לסיום חרב ומגן – חלק יח’ – הסוף

שלום לכם, היום אמשיך עם – המדריך למשחקים חרב ומגן.


לאחר ניצחנכם מול ליאון תתעוררו בביתכם אחרי שינה ארוכה. פרופסור מגונליה תבוא לבקר אתכם ותביא לכם מאסטר בול (פוקדור שאף פעם לא נכשל) במתנה. תוכלו גם ללכת אל ביתם של ליאון והופ ולמצוא בחדרו של ליאון צ'רמנדר שליאון השאיר לכם כמתנה. לאחר מכן הופ ירצה להילחם מולכם ביער הרדום, המקום שבו הכל התחיל. קבוצתו של הופ תהיה דאבוול, קורבינייט, פינקרצ'ין סנורלאקס, קרמרונט וההתחלתי שחלש לשלכם. לאחר הקרב סוניה תבוא ותיתן לכם עותק חתום של הספר שלה בנושא היום האפל ותציע לכם להחזיר את החרב והמגן העתיקים למקומם.

1 11

ברגע שתחזירו את החפצים העתיקים יגיעו 2 אנשים מסתוריים העונים לשם סורדוורד ושילברט ולאחר שביקרו בגסות רבה את ספרה של סוניה וינסו לקחת את החרב והמגן אבל לא תיתנו להם לעשות זאת ללא קרב. אם יש לכם את פוקימון חרב אז תלחמו סורדוורד ואז בשילברט ואם יש לכם את פוקימון מגן אז תלחמו בשילברט ואז בסורדוורד. קבוצתו של סורדוורד תהיה סירפצ'ד, גולייספוד, דאבלייד ובישארפ. קבוצתו של שילברט תהי סירפצ'ד, ברונזונג, פלינקס וקלינקלאנק. לאחר מכן הם יברחו עם החרב והמגן. סוניה אומרת שיש לה קצה חוט לגבי כיוונם ותוביל אתכם למעבדתה בפוסטוויק.

2 1

ברגע שתגיעו אל המעבדה תבורכו על ידי העוזרת החדשה של סוניה וסוניה תראה לכם את גלאי הכוח שלה ונראה שקורה משהו בטארפילד וכדאי שתלכו לבדוק מה הוא. כתשגיעו אל האיצטדיון תפגשו את פיאר ואת מיילו והם יסבירו לכם ששני המוזרים ממקודם והפכו פוקימון מהמכון לצורת דיינאמקס בכפייה. תיאלצו לעשות קרב רייד עם פיאר מיילו והופ מול טסארינה בצורת דיינאמקס. לאחר שתגמרו תקבלו את כרטיס הליגה הנדיר של מיילו. לאחר שתצאו תפגשו שוב בסוניה והיא תגיד שיש אפילו עוד פוקימונים טסארינה בהאלברי ומוטוסטוק. כשתגיעו אל האלברי תפגשו את נסה ומסתבר שהפעם יש גרדוס בצורת דיינמקס ושוב יהיה רייד רק שבמקום מיילו תהיה נסה. לאחר שהגרדוס ירגע תקבלו את כרטיס הליגה הנדיר של נסה. במוטו סטוק תפגשו את קאבו ותעשו גם איתו קרב רייד והפעם מול טורקואול. לאחר שניצחתם אותו תקבלו שוב, את כרטיס הליגה הנדיר של קאבו. לאחר שתצאו מהאיצטדיון תקבלו שיחה מסוניה. מסתבר שסורדוורד ושילברט נמצאים שם והם מחפשים כוכבי משאלה. כשתגיעו תפגשו אותם והם ירצו להילחם בקרב זוגות איתך ועם הופ. קבוצתו של סורדוורד האי גולייספוד, דאבלייד ובישארפ. קבוצתו של שילברט היא ברונזונג, פאלינקס וקלינקלאנק. לאחר שהבסתם מסתבר שהעוזרת של סוניה הייתה בצידם שלהם כל הזמן והם רק ביזבזו זמן בשביל שהיא תגנוב את כוכבי המשאלה מסוניה.

3 8

עכשיו התפרצו פוקימוני דיינאמקס בכל המכונים! והפעם תלחמו מולם לבד. בהאמרלוק יהיה האקסרוס ולאחר הקרב תקבלו את כרטיס הליגה הנדיר של רייהאן. בסטוו-און-סייד בפוקימון חרב תלחמו מול קונקלדור ולאחר מכן תקבלו את כרטיס הליגה של בי. בסטוו-און-סייד בפוקימון מגן תילחמו מול דאסקנויר ולאחר מכן תקבלו את כרטיס הליגה הנדיר של אליסטר. בבאלונלי תגלו שביד כבר טיפל בבעיית הדיינאמקס וחוץ מזה הוא הפך להיות מנהיג מכון הפיה וכמובן שהוא ירצה לאתגר אתכם לקרב. קבוצתו תהיה מוויל, גארדבויר, רפידאש, גאלארי והאטרין. לאחר הקרב תקבלו את כרטיס הליגה הנדיר של אופל ושל ביד. בקירסטר בפוקימון חרב תילחמו מול גיגאלית' ולאחר כן תקבלו את כרטיס הליגה הנדיר של גורדי. בקירסטר בפוקימון מגן תילחמו מול פרוסלאס ולאחר הקרב תקבלו את כרטיס הליגה הנדיר של מלוני. לאחר שתגמרו אם זה תקבלו שוב שיחה מסוניה שאומרת לכם להגיע להאמרלוק.

4 4

ברגע שתגיעו אל האמרלוק תשימו לב שסוניה מנסה לסדר את המעלית באיצטדיון אך עם קצת עזרה מיאמפר היא תצליח. למטה בתחנת הכוח תמצאו את סורדוורד ושילברט וכמה ממעריציהם שלא מסכימים עם ספרה של סוניה. לאחר מכן תלחמו מול האח שתואם אל גרסת המשחק שלכם ובסוף הקרב הם יברחו ותשמעו שאגה מלמעלה ותעלו במהירות במעלית. תוכלו לראות בגג את זשיאן או זמזנטה (זמזנטה בפוקימון חרב וזשיאן בפוקימון מגן) ונראה שהם גנבו את החרב\מגן העתיקים השתגעו ותצטרכו לעצור אותם. לאחר זה נראה שזשיאן\זמזנטה מפיל את סורדוורד\שילברט ובורח. הופ ינסה להשיג אותו.

5n

עכשיו תישארו למעלה עם הפוקימון האגדי הנותר (זשיאן לפוקימון חרב וזמזנטה לפוקימון מגן) והוא ילחם מולכם בצורת הכתר שלו! אתם חייבים לתפוס אותו או שהוא לא ייתרסן! למען האמת כדאי לכם לתפוס אותו עם המאסטר בול אלא אם כן אתם רוצים לתפוס אותו עם סוג כדור אחר. לאחר שתפסתם אותו סורדוורד ושילברט יבינו שהם טעו בדרכם ופיאר יסגיר אותם אבל לא לפני שיתן לכם את כרטיס הליגה שלו. ברגע שהם ילכו הופ יחייג אליכם ותוכלו לראות שהוא רדף אחרי זשיאן \זמזנטה עד היערות הרדומים, שהוא תפס אותו ושתבואו.

6 2

ברגע שתיכנסו אל היער תפגשו את סוניה ואם תרצו היא תוכל להגיד לכם איפה הופ נמצא (אני בטוח שתוכלו לנחש בעצמכם). כשתפגשו את הופ הוא ירצה קרב אחד אחרון איתכם. קבוצתו תהיה דאבוול, קורבינייט, פינקרצ'ין, סנורלקס, ההתחלתי שחלש לשלכם וזשיאן אם יש לכם את פוקימון מגן או זמזנטה אם יש לכם את פוקימון חרב. לאחר שתנצחו את הופ הוא יתן לכם את כרטיס את הליגה הנדיר שלו ותסיימו את ההרפתקה הארוכה הזו!

7n

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
25 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מיוטו

למה אתה לא עושה הרחבות אתה מצויין בזה תעשה הרחבות

Ash

הוא כתב את זה לפני כשנה, הוא כבר לא בצוות.

מיוטו

סיימתי את המשחק כולל את ההרחבה

הדור השלישי של פוקימון הוא הכי טוב

סיימתי את פוקימון חרב סוף סוף ישששששש

DS ASH

טור מעולה, אני מציע אולי לעשות מדריך גם להרחבות אי השריון וכתר גודרה

Ash

הסיבה שזה לא פורסם קשור לזה שאנחנו לא נותנים לכם אופציה באתר להוריד את זה (לאנשים שאין להם סוויץ'- שזה הרוב) – ולכן לתת מדריך למשהו שאחרי זה ישאלו אותנו איך שמים – בעייתי.

DS ASH

אם זה קשור לאיך להפעיל את הרחבות על המחשב – זה נורא פשוט

Ash

כן אני יודע, האמת היא שזה פשוט לא עבד בזמן הכנת הדף עם ההורדות – שזה לפני שנה+ , אני אוסיף את זה במהלך היום.

צבי

זישאן זה הפוקימון עם החרב או שזה זמזנטה?