מדריך לסיום חרב ומגן – חלק י’

שלום, הטור מתפרסם יום אחד בדיליי, בשבוע הבא יחזור ליום שני.

וכרגיל ממשיך עם – המדריך למשחקים חרב ומגן.


כשתצאו מאיצטדיון קירסטר סוניה תחכה לכם מחוץ אליו ותזמין אתכם לארוחה לכבוד ניצחונכם. אך במסעדה תמצאו תמונה המועידה עוד לגבי ההיסטוריה של גאלאר. לאחר הארוחה הופ ירצה להילחם מולכם שוב.

1 10

קבוצתו כוללת דאבוול, קורבינייט, פינקרצ'ין, סנורלאקס ואת הפוקימון ההתחלתי שחלש לשלכם. לאחר הקרב שלכם הופ ילך לנסות לאתגר את מכון קירסטר ובזמן הזה תתקדמו לכיוון ספייקמאט'. היציאה לדרך 9 היא מצד ימין למטה של קירסטר. כשתצאו אל דרך 9 לאחר כמה מאמנים ופוקימונים תפגשו את צוות יל. הם מעודדים דרדנו ולידם נמצא הדוקטור שנתן לך את אופני המוטור. נראה שגם הוא צריך לעבור, מעניין איזה פרס הוא יתן הפעם. לחברת הצוות יש ליינון ופאנגורו.

2

לאחר שתביסו אותה תקבלו מהדוקטור עוד שיפור לאופני הרוטום אשר יאפשר להם ליסוע על המים. לאחר שחברי הצוות יפנו לכם את הדרך תוכלו להמשיך בדרך 9 למטה עד שתגיעו אל ספייקמאט'.

3 7

כשתגיעו לשם תגלו שהכניסה חסומה וכמה מאתגרי מכון מחכים מחוץ אליה. למרבה המזל מסתבר שמרני גרה בספייקמאט' ומנהיג המכון הוא אח שלה. היא תראה לכם כניסה חלופית. יש לה לייפארד, סקראפטי, טוקסיקרואוק ומורפיקו.

4 3

משימת המכון היא להתקדם לכיוון פיאר תוך כדי שאתם נלחמים בחברי צוות גראנט. נראה שפיאר בזמן הופעה אך הוא בדיוק גומר כשאתם מגיעים. קבוצתו כוללת סקראפטי, מלאמר, סקאנטנק ואובסטגון.

5 4

לאחר שתנצחו אותה תקבלו את תג האופל!


אז זה הכל לטור השבוע, נתראה בשבוע הבא!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
3 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
חחחחחחח

אני בדיוק בזה שאני עושה אתגר לעבור את כל המשחק עם פוקימון אחד אבל בגלל שיש לי רק פוקימון אחד זה לא נותן לי להיכנס למכון האופל☹️☹️☹️☹️

pokeking

ממש מגניב כל הכבוד לך אם הייתי משחק SW&SH זה היה ממש עוזר