מדריך צוותים: צוות גלקטיק

Team Galactic
שם בעברית שם באנגלית שם ביפנית
צוות גלקטיק Team Galactic Galaxy Gang
מנהיג מחוז הופעה ראשונה
סיירוס סינו DP036
חברי הצוות
סיירוס יופיטר סאטורן
מארס קארון  
על הצוות
סיירוס – המנהיג של צוות גלקטיק. מאניפולטור, אינטליגנטי, נראה הרבה פעמים מתוח, זועם הרבה, עקשן, מעמיד פנים שהוא חביב וטוב לב, נחוש בדעתו להשיג את המטרה שלו ליצור עולם חדש. בגלל שהוא מקובע על פרטים, הוא מבזבז זמן לא מבוטל ומשאבים בכדי לוודא שהתוכנית שלו תצא לפועל.
צוות גלקטיק היו פאקטור משמעותי בחזון הגדול שלו, והוא אסף הרבה אינדיוידואלים מוכשרים כגון צ'ארון ושאר המפקדים, בכדי להשיג את מטרתו.
השאיפות האנוכיות שלו והאמצעים המאניפולטיביים שלו נחשפו לבסוף לכולם כשהוא צעד קדימה ורצה לקבל שליטה על העולם החדש אך ורק לעצמו ב-DP152.
מארס – אחת מהמפקדות של צוות גלקטיק. למארס אין אופי נקמני כמו לשאר המפקדים בצוות גלקטיק אבל היא הייתה נאמנה למטרה של הצוות בצורה יוצאת דופן.
היא פעלה לפי הפקודות הישירות של סיירוס.
ג'ופיטר – אחת מהמפקדות של צוות גלקטיק. אגואיסטית, נקמנית ופועלת מהר, כמו שנראה ב-DP150 כשהיא תפסה את לוקר וגברה בקלות על אש והחבורה.
היא רוב הזמן עצבנית ואוהבת לבטא את התסכול שלה באופן פתוח, כמו שעשתה כשאש והחבורה כל פעם הגיעו כדי לחבל בתוכניות של צוות גלקטיק.
היא נאמנה ומסורה לאידאולוגיה של סיירוס בצורה עיוורת, עד כדי כך שאמרה ללוקר שלא אכפת לה אם היא תיעלם כתוצאה מכך שסיירוס ישיג את מטרתו.
סאטרן – אחד מהמפקדים של צוות גלקטיק. פרפקציוניסט, נחוש לבצע כל משימה שהוטלה עליו בהצלחה ובעל חוש טקטי [כמו שניתן לראות כשנתן פקודה לסגת במקרים בהם המצב יכל להסתבך עבורם].
כתוצאה מכך שהוא פרפקציוניסט, הוא נהג להשתמש בטוקסיקרוק שלו בכדי לטפל בהפרעות כמו של אש והחבורה.
צ'ארון – אחד מהמפקדים של צוות גלקטיק. רגוע, אופטימי ושחצן. נראה לרוב עם לפטופ וביצע את העבודות הטכניות בשביל התוכניות של צוות גלקטיק, כמו לנטר אחר רמות אנרגיה ועוד סטטיסטיקות.
היה לו אינטרס קטן מאוד באידאולוגיה של צוות גלקטיק, כי ידע על הכוונות האנוכיות האמיתיות של סיירוס, ולכן השתתף מתוך אינטרס בתגליות מדעיות שיכולות להיווצר.
בגלל האופי השחצני, האופטימי והרגוע שלו, סאטרן וג'ופיטר היו מעוצבנים הרבה פעמים.
להבדיל מקודמיהם, צוות גלקטיק לא הופיעו בחלקים המוקדמים של 'יהלום ופנינה', הסאגה שבה הם הצוות ה"רע".
הצוות הופיע לבסוף לראשונה ב-DP036, כשסאטרן וכמה חברי צוות הופיעו רשמית לזמן קצר בסוף הפרק. הם שלחו את צוות רוקט לגנוב את 'הכדור הקשה' מהמוזיאון ההיסטורי אטרנה.
צוות גאלקטיק ערכו הופעה שנייה ב-DP060, הפעם בתפקיד יותר נרחב. סאטרן הביא איתו 2 חברי צוות להריסות סולאסיון, כשהשתמשו בתוך ההריסות ב3 לוחות בכדי לקבל קוביה מוזרה. אחרי שהודה לצוות רוקט שעקבו אחריהם פנימה, סאטרן נמלט בעזרת הברונזור שלו והשאיר את ההריסות בכאוס בגלל האנון הזועמים.
ב-DP069, אש והחבורה נתקלו בארגון בפעם הראשונה. סאטרן היה זה שוב שהוביל את המשימה כשחשף למטאוריטי הויילסטון את הקוביה המוזרה שמצא בהריסות ושינה אותה ל'מפתח החנית'. צוות גלקטיק ניסו גם לגנוב את המטאוריטים, אבל אחרי קרב קצר בין הטוקסיקרוק של סאטרן לבין הקרוגאנק של ברוק, וכמו כן קרב בין פיקאצ'ו של אש והאלאקטאבאז של פול נגד הרבה גולבאטים, הצוות נאלץ לסגת.
צוות גלקטיק עשו את הקפיצה הגדולה שלהם ב-DP096-DP097, כש2 המפקדים האחרים, מארס וג'ופיטר, וגם המנהיג סיירוס הופיעו לראשונה. סיירוס הופיע כאיש עסקים עשיר שאחראי על בניית רוב הבניינים והספריות במחוז סינו, כשמארס, ג'ופיטר וסאטרן ביצעו עוד משימה של צוות גלקטיק, הפעם המשימה הייתה לגנוב את 'הכדור הקשה' ואת 'הכדור המבריק' ממרכז המחקר ההיסטורי של העיירה סלסטיק.
אש ודון סיפרו לסיירוס על המפגשים שלהם עם מספריט ואזלף באגם וריטי ובאגם ואלור, כשהם לא מודעים לאובססיה שלו ל'שומרי האגם' ושאר הפוקימונים האגדיים של מחוז סינו.
המשימה של צוות גלקטיק צלחה והם גנבו את 2 הכדורים, אך סיירוס לא חשף שהוא זה שעומד מאחורי המשימה. כמו כן נחשף כי חלק ממטאוריטי ויילסטון נשלחו ל'עבודות ברזל אש' כחלק מפרוייקט 'שלשלת אדומה'.
ב-DP110-DP111, צוות גלקטיק ביצעו עוד משימה. מארס הוביל קבוצה של חיילי צוות גלקטיק ל'אי ברזל', שבו היה מקדש שמוקדש לדיאלגה ופאלקיה. כשהיא השתמשה במקדש ו'במפתח החנית', פרצה קרן אלקטרומגנטית אל עבר הר.קורונט שהפריעה לכל הפוקימונים מסוג פלדה שנמצאים באי. אש והחבורה, יחד עם ריילי, לוקאריו ובארי, הצליחו להשמיד את המכונה שמארס השתמשה בה, כשהסריקה של צוות גלקטיק נשארה על 60%.
צ'ארון גם הופיע ב-DP111, אבל לא היה לו תפקיד חשוב ואפילו לא דיבר מילה.
ב-DP130, צוות גלקטיק היו מאחורי ההפרעה של יישור פסי הרכבת שמובילים לאגם אקוטי, מה שגרם לעיכוב קטן בטיול של אש והחבורה אל האגם וגם הגביר את החשדות של לוקר.
צוות גלקטיק ערכו עוד הופעה ב-DP136, כשהם חיפשו בתוך מערות הר.קורונט אחר הריסות שיובילו אותם ל'עמוד החנית'.
סאטרן וצ'ארון הובילו את המשימה ולוקר גם הפך להיות מעורב. סאטרן וצ'ארון יצאו בעל כורכם בידיים ריקות, מכיוון שההריסות שהם מצאו לא היו אלו שמובילות אל 'עמוד החנית'.
התוכניות של צוות גלקטיק הגיעו סוף סוף לשיא ב-DP150, כשג'ופיטר וצ'ארון השלימו את 'השלשלת האדומה', שהיא תהיה מרכיב חיוני ומרכזי בתוכנית שלהם לשלוט בדיאלגה ופאלקיה. לאחר מכן סיירוס שכר את שירותיה של ציידת הפוקימונים ג'יי בכדי שתתפוס את 'שומרי האגם'. ציידת הפוקימונים ג'יי אומנם הצליחה למסור בהצלחה את 'שומרי האגם' לצוות גלקטיק, אבל הספינה שלה נהרסה ע"י 'ראייה עתידית' מיד לאחר מכן, מה שמשאיר את גורלה כלא ידוע.
כשהיה להם את הכוח של 'שומרי האגם', 'הכדור הקשה' ו'הכדור המבריק', סיירוס, סאטרן, מארס וצ'ארון נכנסו ל'עמוד החנית', כשסיירוס הבין סוף סוף את חלומו והשתלט על דיאלגה ופאלקיה בעזרת 'השלשלת האדומה'.
כשג'ופיטר נשארה מאחור כשומרת, אש והחבורה בתוספת סינת'יה ולוקר התקדמו בקלות ותפסו את צוות גלקטיק שנשארו איתה, עצרו אותה ונכנסו בעצמם אל 'עמוד החנית'.
הכוח של דיאלגה ופאלקיה פתח שער אל עולם אחר, שאמור להתרחב ו"לאכול" את העולם הישן. לאחר מכן סיירוס חשף לסאטרן ומארס שאף פעם לא התכוון להביא אותם יחד איתו אל העולם החדש. אחרי שדיאלגה ופאלקיה שוחררו, השער החל להיסגר וסיירוס, שהיה נואש, קפץ לתוך השער ולעולם לא נראה שוב.
אש והחבורה עזרו בדיוק בזמן ל'שומרי האגם' להרגיע את 2 הדרקונים האגדיים והצילו את מחוז סינו, בזמן שמארס וסאטרן נעצרו ע"י לוקר ואת צ'ארון לא מצאו.
בזכות זה ש'הכדור הקשה' ו'הכדור המבריק' הוחזרו, 3 מהמפקדים של צוות גלקטיק נעצרו, צ'ארון נעלם, ואת סיירוס לא מוצאים- צוות גלקטיק בעצם התפרקו והתוכנית שלהם להרוס את מחוז סינו נכשלה.
מטרה
להשמיד את מחוז סינו, אבל מעבר לזה להשמיד את כל עולם/יקום הפוקימונים וליצור עולם/יקום חדש.
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ריולו

יש ת,אחרים האלה

Ash

?