מדריך צוותים: צוות פלזמה

Team Plasma
שם בעברית שם באנגלית שם ביפנית
צוות פלזמה Team Plasma Plasma Gang
מנהיג מחוז הופעה ראשונה
גטסיס יונובה BW112
חברי הצוות
גטסיס קולרס אלדית
ברט שוורץ וויס
כללי
לפני ההופעה האמיתית של צוות פלזמה, ג'ובאני הזכיר שיש ארגון סודי שפועל במחוז יונובה ורצה להוציא אותם ממחבואם.
N הופיע לראשונה ב-BW109, ואחריו הופיעו קולרס, גטסיס וחברי הצוות הרגילים ב-BW112. אנטיאה וקונקורדיה הופיעו ב-BW117 ו'שבעת החכמים' הופיעו בפלאשבק ב-BW118.
ב-BW120, צוות פלזמה תקפו את 'ההריסות הלבנות' במטרה לגנוב את 'אבן האור' שסדריק ג'וניפר מצא. אחרי שהצליחו והשיגו את האבן, גטסיס ביצע טקס פולחני שהחזיר לחיים את רשיראם מהאבן.
בעזרת מכונת שליטת הפוקימונים של קולרס, גטסיס לקח שליטה על רשיראם, אבל בעזרת התמיכה של פיקאצ'ו, רשיראם הצליח להילחם בחזרה נגד השולטים עליו והשמיד את מכשיר השליטה של קולרס.
גטסיס, קולרס וחברי הצוות הרגילים של צוות פלזמה שנכחו באותו אירוע נעצרו לאחר מכן ע"י המשטרה הבינלאומית, וכתוצאה מזאת הפילו את הארגון/צוות.
להבדיל מצוותים אחרים, לצוות פלזמה יש חברי צוות רגילים אשר נחשף שמם באנימה והם הופיעו מספר פעמים.
אלדית ובארט הם 2 חברי צוות רגילים אשר היו תחת פיקודם הישיר של גטסיס וקולרס ופעלו כמפקדים שתחתיהם נמצאים חברי צוות רגילים אחרים, שלא נחשפו שמותיהם.
שוורץ ווויס נצפו כשהם פועלים במבצעים ספציפיים ולכן יש סבירות כי הם בדרגה דומה לזאת של אלדית ובארט.
על הצוות
גטסיס – אומנם גטסיס מציג לרוב התנהגות רגועה, אך זוהי רק הצגה שנועדה להסתיר את הטבע האמיתי שלו כאדם משוגע, צמא כוח ורודן. האישיות האמיתית שלו לפעמים דולפת כשהמטרות שלו מתעכבות או כשהוא מרגיש מתוסכל, כמו ההתנהגות הרגועה יותר של קולרס לגביי המטרות של צוות פלזמה, מה שגרם לגטסיס להיות יותר רציני ודורש.
בקושי אכפת לו אפילו מהתומכים הכי נאמנים שלו. הוא נתן להם להיתפס בהשתוללות של רשיראם ברגע שהוא קיבל שליטה עליו בעזרת המכשיר של קולרס.
כשיש מולו התנגדות, הוא בקלות הופך לזועם, מה שגורם לו לבצע פעולות לא זהירות, כשהוא אפילו צעק בכעס על רשיראם אחרי שאיבד שליטה עליו, למרות שלא הייתה לו שום אפשרות להכניע אותו.
אחרי שהובס, הוא סוף סוף וויתר ונשאר אילם ע"י הכישלון שלו כשהמשטרה עצרה אותו.
קולרס – נראה כבן אדם מנומס, אבל היה מרוחק רגשית. למרות שהוא עזר בפתיחות לצוות פלזמה, שהיה חלק מהם, וסירב להצעה לעזוב אותם לטובת הצטרפות לצוות רוקט, הוא לא התעניין ממש במטרות של הצוות.
למעשה, הוא היה נלהב יותר לגביי ההמצאות ללא גבולות שהוא יכל ליצור ולבחון איך לשלוט בפוקימונים.
הוא רצה "להוציא את הכוח האמיתי של הפוקימונים", שהוא האמין שהכוח האמיתי שלהם היה כעס.
אנטיאה וקונקורדיה – 2 נשים אמפתיות בעלות לב טהור. כמו N, הייתה להן ילדות מבודדת, והן היו קשורות ע"י הקירות של האחוזה המבודדת, מה שהביא אותן לפתח קשר עמוק עם פוקימונים.
הן תמיד תמכו באח המאומץ שלהן N, ולקחו את המשימה של להגן עליו מפני גטסיס אחרי ההתקפה של רשיראם שנתיים לפני כן על עצמן.
לאחר מכן, אנטיאה וקונקורדיה נהפכו להיות סקפטיות לגביי הקשר בין בני אדם לפוקימונים, ושמו לעצמן מטרה ליצור עולם שבו פוקימונים היו ללא הפרעות ויכולים לחיות בשלום. גן העדן הסודי שלהן נמצא ע"י צות פלזמה ב-BW118, מה שהוביל אותן לברוח שוב. לקראת סוף BW122, אנטיאה וקונקורדיה הופתעו מהמאמצים ההרואיים של אש, החבורה והפוקימונים שלהם נגד צוות פלזמה, ולמדו שלא כל בני האדם אכזריים אל פוקימונים.
N – יש לו היכולת לשמוע את הקולות הפנימיים של פוקימונים והוא מחשיב את השפה שלהם לעילית יותר משפת בני האדם. יש לו גם היכולת לזמן פוקימונים מהאזור המקומי לעזרתו.
הוא לא אוהב את השימוש של פוקימונים בקרבות, כפי שניתן לראות כשעצר את הקרב בין הצ'אריזארד של אש נגד הדרגונייט של אייריס.
הוא חקר את העולם, התנסה באינטראקציות בין בני אדם לפוקימונים בעצמו, ובכך יצר בעצמו חוות דעת. בזכות זאת, הוא התחיל להבין את הטבע האמיתי של אוכלוסיית בני האדם ואת הקשר בין בני האדם לפוקימונים שלהם.
למרות ש-N לא הסכים עם הפילוסופיה של אש, הוא מכיר בעובדה שאש וחבריו מתייחסים טוב לפוקימונים שלהם ורואים בהם כמשהו מעבר לבעלי ברית.
בהמשך הסאגה N הגיע למסקנה שלמרות שיש אנשים שמתייחסים לפוקימונים באכזריות, יש כאלו שמתייחסים לפוקימונים שלהם כאל משפחה, כאלו שעובדים לצד פוקימונים וכאלו כמו אש, שהפוקימונים שלהם אוהבים להיות סביבם.
כשהצוות של אש נלחם מול צוות פלזמה ב-BW121, אז N הבין שיש קשר חזק בין הפוקימונים של אש וגם קשר חזק עם אש עצמו, כפי שראו כשהפיגנייט של אש הגן על הצ'אריזארד של אש למרות שהיו חברי צוות לתקופה מאוד קצרה.
בסוף החלק שלו בסאגה, N כבר נהיה מאמין אמיתי שפוקימונים ובני אדם יכולים להיות שותפים מאשר מאסטר ומשרתים, בכך ששיבח את הקשר החזק בין אש ופיקאצ'ו.
אלדיט – חברת צוות שהופיעה מספר פעמים בסאגה והייתה חלק מהרבה פעולות של צוות פלזמה. לפי התנהגותה הדרגה שלה מעל חברת צוות "פשוטה/רגילה".
בארט – חבר צוות שהופיע מספר פעמים בסאגה והיה חלק מהרבה פעולות של צוות פלזמה. לפי התנהגותו הדרגה שלו מעל חבר צוות "פשוטה/רגילה". הוא מקבל פקודות מקולרס ולא אוהב כשמישהו מתערב בתוכניות שלו ושל צוות פלזמה.
שוורץ ווויס – 2 חברי צוות רגילים שהופיעו מספר פעמים בסאגה ונחשף שמם. עובדים לרוב כצוות. חלקם המרכזי היה ב-BW114.
שבעת החכמים – חבורה של 7 ישויות שמורכבת מגטסיס ועוד 6 חברי צוות. שבעת החכמים הופיעו בפלאשבק באנימה הראשית ב-BW118. יחד עם גטסיס הם הובילו טקס שקשור ל-N באחוזה שלו. רשיראם הופיע והפריע לטקס והעלה את הטירה באש, מה שגרם לכולם חוץ מלגטסיס לברוח בבהלה.
פרקים שנדחו
צוות פלזמה, בהתגלמותם מהמשחקים המקוריים של שחור ולבן, היו אמורים להופיע בפעם הראשונה בפרקים BW023-BW024, בקרב נגד צוות רוקט על המטאוניט. הם תכננו להשתמש ביכולת של המטאוניט להשפיע על פוקימונים בכדי שיעזבו את המאמנים שלהם.
*פרקים אלו נדחו בלי תאריך חדש עקב רעידת האדמה והטסונאמי טוהוקו ובגלל האסון הגרעיני פוקושימה דאיצ'י. בגלל הארועים שמתוארים ב-BW112, הוחלט לא לשדר באותו זמן את 2 הפרקים בגלל שהם קשורים באופן בלתי נפרד אחד מהשני והם בהמשכים.
*לא ידוע אם פרקים אלו ישודרו באיזושהי צורה אי פעם.
מטרה
המטרה המרכזית שלהם הייתה בהתחלה לשחרר את כל הפוקימונים מהמאמנים שלהם, ע"י הפעלת מניפולציות על המאמנים שישחררו את הפוקימונים שלהם או ע"י גניבת הפוקימונים מהם.
המנהיג האמיתי של הצוות, גטסיס, ניצל את צוות פלזמה בנסיון לשלוט על יונובה ע"י כך שיהיה האדם היחיד עם פוקימונים.
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות