מלבין

Melvin  שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
מלבין / Melvin מקג'י / マギー
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז קנטו EP043

 מידע


מלבין הוא מאמן פוקימונים ממחוז קנטו. מלבין הוא קוסם פוקימונים, שביחד עם האקזגקיוט שלו, מופיע בקרנבל הפוקימונים. מיסטי, במהלך הקרנבל, נתקלה במלבין, שבדיוק באותו הזמן, העוזרת שלו הודיעה לו שהיא מתפטרת. מיסטי ריחמה עליו, והחליטה להיות העוזרת החדשה שלו. אך המופע של מלבין נכשל, ואש לא התרשם מהאקזגקיוט של מלבין. אז, אקזגקיוט השתמש בהיפנוזה, ומלבין יכל לשלוט באש. בעזרתו, הוא הצליח ללכוד אקזגיוטור רבים ביער, ובעזרתם יוכל למשוך את כל האנשים למופע שלו. כשצוות רוקט ניסה לגנוב את הפוקימונים, האקזגקיוט של מלבין התפתח, והיפנט את כל שאר האקזגיוטור להרוס את הקרנבל. מלבין המודאג השתמש בטריק שלו בו הוא יוצר אש, וביחד עם הצ'ארמנדר של אש, הם הצליחו לעצור את האקזגיוטור ולהשיב הכל לקדמותו.

 פוקימונים בצוות


אקזגקיוט התפתח לאקזגיוטור כאשר צוות רוקט ניסה לגנוב את כל הפוקימונים שמלבין לכד. לאחר מכן, אקזגיוטור היפנט את כל שאר האקזגיוטור, והם רצו להרוס את הקרנבל. מלבין השתמש בטריק האש שלו ובמתקפת האש של צ'ארמנדר, ובכך, הם עצרו את כל האקזגיוטור.
אקזגיוטור  התפתח מאקזגקיוט בפרק: שעטת האקסקיוטורים

 פוקימונים שלא ידוע על מצבם


כשאש הייתה מהופנט ונתון לשליטתו של מלבין, הוא השתמש בצ'ארמנדר, בסקווירטל ובבלבאזור בכדי ללכוד אקזגיוטור רבים. מלבין רצה להשתמש בהם בכדי להפנט את כל האנשים לבוא אל המופע שלו, אך האקזגיוטור החדש שהתפתח היפנט אותם להרוס את הקרנבל. מלבין עצר אותם עם טריק האש שלו ועם העזרה של הצ'ארמנדר של אש, והם ברחו.
אקזגיוטור (כמה)  נתפסו בפרק: שעטת האקסקיוטורים

 פוקימונים שכבר אין לו


אקזגקיוט הופיע עם מלבין במופע הקסמים שלו בקרנבל הפוקימונים, אך המופע לא הצליח. אש התעניין ביכולות של אקזגקיוט, ואקזגקיוט השתמש בהיפנוזה על אש, ומלבין יכל לשלוט בו. מלווה באקזגקיוט שלו, מלבין הצליח ללכוד אקזגיוטור רבים ביער. כשצוות רוקט ניסה לגנוב את כולם, האקזגקיוט של מלבין התפתח לאקזגיוטור.
אקזגקיוט  נתפס לפני פרק: שעטת האקסקיוטורים
 התפתח לאקזגיוטור בפרק: שעטת האקסקיוטורים
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות