מנדי

Mandi  שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
מנדי / Mandi קומו / コーム
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז קנטו EP075

 מידע


מנדי הוא מאמן פוקימונים ממחוז קנטו, שהשתתף בליגת אינדיגו. מנדי גם מבצע קסמים מיוחדים, ובכך רוכש לעצמו מעריצים רבים. הוא נלחם נגד אש בליגה בסיבוב הראשון, בטוח שהוא ינצח את אש, ולא היה מוכן ללחוץ את ידו. בתחילה, הצליח הקרבי של אש לנצח את האקזגיוטור שלו, ואז התפתח לקינגלר. מנדי התרשם, אך לא הופתע. לאחר מכן, קינגלר הביס את שני הפוקימונים האחרים של מנדי, מה שהביא להפסדו המוחץ בקרב.

 פוקימונים בצוות


אקזגיוטור היה הפוקימון הראשון בו השתמש מנדי בקרב נגד אש. אקזגיוטור הצליח ללכוד את קרבי במערבולת שיצר בזירת המים. אך כאשר ניסה לתקוף אותו עם פצצת ביצה, קרבי חמק מהמערבולת, ותקף את אקזגיוטור. הוא הביס אותו עם דריכה, ואז, התפתח.
אקזגיוטור  נתפס לפני פרק: סיבוב ראשון
Mandi Seadra סידרה היה הפוקימון השני בו השתמש מנדי נגד קינגלר. למרות שהתפתח, מנדי היה בטוח בעצמו ובסידרה שלו. בתחילה, סידרה השתמש במהירות, והצליח להתחמק מהמתקפות של קינגלר. אך ככל שהתקרב אליו, קינגלר המשיך לתקוף, והצליח לפגוע בו עם בועות, ולהעיף אותו לשמיים. אז, קינגלר הפיל אותו אל תוך המים עם פטיש סרטן, מה שהביא לתבוסתו.
סידרה  נתפס לפני פרק: סיבוב ראשון
Mandi Golbat גולבאט היה הפוקימון האחרון בו השתמש מנדי נגד קינגלר. גולבאט הצליח להתחמק מקינגלר, שניסה לתקוף מהמים. אז, גולבאט פגע בקינגלר עם רוח תער, שפצעה אותו מאוד. כשגולבאט התכונן לסיים את הקרב עם ניקוז מגה, קינגלר השתמש בקרן על, שפגעה בגולבאט, והביסה אותו.
גולבאט  נתפס לפני פרק: סיבוב ראשון
Mandi Pidgey למנדי יש מספר פידג'י בהם הוא משתמש בתעלולי הקסם שלו.
פידג'י (כמה)  נתפסו לפני פרק: סיבוב ראשון
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות