משחק חדש וגדול וחדשות נוספות

ערב טוב לכל גולשי האתר.

פוקימון GO
בחמישי הוכרז במסיבת עיתונאים משחק מסוג חדש לגמרי של פוקימון – פוקימון GO. המשחק משלב את הסמארטפונים ומציאות מדומה. מדובר בפרויקט משותף עם חברת ניאנטיק, שיצא לאור בשנת 2016. במשחק מטרתכם תהיה להסתובב, במציאות, במקומות שונים כדי למצוא פוקימונים וללכוד אותם. תוכלו גם להחליף את הפוקימונים עם אנשים, והמשחק הזה יתחבר למשחקים הראשיים בדרך כלשהי. המשחק משלב גם מכשיר מיוחד שנצמד ליד שלכם, שנקרא פוקימון GO Plus, שמתחבר באמצעות בלוטות ומודיע לשחקן על פוקימונים הנמצאים באזור. כרגע עוד לא ברור כיצד כל המשחק הזה יעבוד ויפעל. המשחק יהיה בחינם אבל יכלול רכישות בתוך המשחק. אתם מוזמנים לצפות בסרטון שהוצג במסיבת העתונאים. בחורף 2015 תוצג גרסת הבטא למספר אנשים מצומצם.

[spoiler][/spoiler]

הפרק הבא ביפן
בחמישי שודר ביפן XY086 שנקרא בתרגום חופשי לעברית: "בוני המטפלת! טיראנט המפונק!!". כמדי שבוע, העמוד על הפרק זמין באתר, ואתם מוזמנים להיכנס אליו באמצעות לחיצה על התמונה שבצד שמאל.

הפרק הבא שישודר הוא XY087, שישודר ביום חמישי הבא.

XY087: זכרונות מהרכבת! קלמונט ובאנלבי!!
תאריך שידור: 17.09.2015
תקציר: אחרי שהותקפו על ידי צוות רוקט ביער, אש וחבריו נופלים לבור. אחרי שהתחמקו מצוות רוקט, אחת ההתקפות גורמות לחור להיפתח באדמה וגורמת להם ליפול אל מתחת לאדמה. בוני אז נזכרת שאותו דבר קרה להם אז כשפגשו את באנלבי.

שם פרק חדש
האתר הרשמי של פוקימון ביפן חשף שם פרק חדש שישודר באוקטובר.
XY091: האסון בקאלוס! הקרב על שעון השמש הגדול!!
תאריך שידור: 15.10.2015
תקציר: אין תקציר.

סט קלפים חדש
סט הקלפים הבא ביפן יקרא זעם השמיים השבורים, שיהיה הסט התשיעי בסדרת XY והשני בסדרת XY: BREAK. הסט יצא ב-11 בדצמבר ויכיל 80 קלפים. הפוקימון שמופיע על גבי חבילת הסט הוא מגה גרידוס זוהר, שכמובן יהיה בסט.

פוקימון שאפל
היום החל אתגר חדש בפוקימון שאפל – אתגר גראודון, שירוץ עד ה-25 בספטמבר. כמו כן, אתגר השארפידונייט, עליו פרסמנו בשבוע שעבר, החל גם כן השבוע, והוא יהיה זמין עד ה-14 בספטמבר. על מנת להשיג את השארפידונייט, עליכם להיות ב-18,000 הבכירים בארה"ב, 50,000 הבכירים ביפן או ב-11,000 הבכירים באירופה.

נתראה בעדכון הבא.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
mega gengar
mega gengar
12 בספטמבר 2015 11:46

הולך להיות פוקימון Z

Liav
Liav
12 בספטמבר 2015 10:16

אם יהיה אפשרות לעשות מצלמה וכך לראות את הפוקימון בעולם זה היה הכי טוב!