סיכום חודש אוגוסט

בא קצת מאוחר אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם (נכון שיש עוד כמה ימים לאוגוסט – התכוונתי לשעה).

קצת סטטיסטיקות

במהלך החודש הנוכחי הצלחנו לשמור יחסית על כמות הגולשים שלנו, לאחר שפוקימון גו קצת דעך, ובמיוחד כשבעוד זמן לא רב יתחיל פוקימון XY בערוץ הילדים. עד כה בחודש הנוכחי היו לנו באתר כ-25,000 כניסות, עם ממוצע של כ-1000 כניסות כל יום. בנוסף פרסמנו לכם עד כה כ- 30 עדכונים, כמו חודש שעבר.

צוות האתר

אז במהלך החודש הזה צוות האתר שלנו גדל וקטן כל הזמן, וכעת אנחנו עומדים על 10 חברי צוות (כמו בחודש יולי), כשהאחרונה ביניהן היא יובל (Misty) אשר תעדכן לכם ביום רביעי הקרוב.

כרגיל אנחנו ממשיכים לחפש תמיד עוד חברים, אז אם אתם מעוניינים להצטרף לחצו על הלינק הבא: הצטרפות לצוות

פייסבוק

פייסבוק היה רעיון חביב שקצת עזר לנו להרחיב את עצמנו, כרגע נכון שאנחנו עומדים על מספר יחסית נמוך של כ40 לייקים אבל המודעות גדלה, ויש הרבה אנשים שנכנסים ולא עושים לייקים, וכשמחפשים את המילה פוקימון בפייסבוק אנחנו כבר מופיעים במקום יותר גבוה, וזאת המטרה, להגיע לכמה שיותר אנשים, אנחנו נשמח כמובן אם תעשו לנו LIKE לעמוד ושתפרסמו את האתר לחבריכם, כי אנחנו פה בשבילכם.

סקרים

היו לנו פה כמה וכמה סקרים במהלך החודש הזה, והסיבה שיש פחות סקרים זה כי אנחנו חושבים שכל סקר חשוב בפני עצמו, ולכן אנחנו לא נעשה לכם עדכון כל שבוע של סקר, מה שכן- הסקר הנוכחי הגיע לכ700 הצבעות, וכעת אני פתחתי סקר חדש שאני חושב שיעניין חלק מכם.

פרויקט התרגום

לצערי פרויקט התרגום שבק חיים, ניסינו את זה בשבילכם, אבל לא הצלחנו להסתדר עם זה וגם העדפנו מבחינת זכויות יוצרים לעזוב את זה ולהשאיר לכם את האפשרות לראות את הסדרה בערוץ הילדים – אשר תביא עונות די מתקדמות (למי שלא רואה פרקים ביפנית) בעוד זמן קצר, ככה שלפחות תוכלו להתנחם בעובדה שיש לכם כל יום פרק לראות בטלוויזיה שלכם.

עיצוב חדש

כמו שכתבתי פה לפני כחודש- אני עובד קשה על עיצוב חדש שיגיע לפה ממש בקרוב, העיצוב יהיה דומה יותר למסגרת פורום ויהיה פחות עמוס על הדף. תאריך שחרור כרגע לא ידוע אבל אני די לקראת הסוף אז אני מאריך שזה לא ייקח עוד הרבה זמן, שווה לחכות.

וזהו לביינתים, החל משבוע הבא, מסגרת העדכונים שלנו תשתנה, יהיו דברים חדשים, אנחנו ננסה להתמקד ביותר דברים מרק עדכונים (שזה מה שקרה במהלך הקיץ), להביא לכם פינות חדשות ולהחזיר ישנות, ובעיקר לגרום לכם להמשיך לאהוב פוקימון.

אז שיהיה לכם שבוע נחמד, תיהנו מהחופש עד הסוף, ותבלו.

עד כאן, עידן.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות