סיכום חודש יולי.

שלום לכם, רציתי לבוא ולסכם לכם את חודש יולי, החודש שבו החלטנו לחזור.

קצת סטטיסטיקות

במהלך החודש הגדלנו את כמות הכניסות שלנו והצופים משתי סיבות: האחת היא חזרת הפרקים לישראל- דבר שחיכינו לו כולנו כבר כמה שנים טובות, והשני הוא פוקימון גו.

במהלך החודש הנוכחי היו לנו באתר כ-28,000 כניסות, עם ממוצע של כ-1200 כניסות כל יום. בנוסף פרסמנו לכם עד כה מעל 30 עדכונים החודש הזה (כל יום עדכון וכמה פעמים היו שני עדכונים באותו היום).

בסך הכל אפשר לומר שאנחנו מרוצים חלקית מכמות התגובות אבל אנחנו מרוצים מכמות הכניסות, ואנחנו נמשיך לנסות לגדול ולגדול!

צוות האתר

במהלך החודש האחרון התווספו להם מעל 10 חברי צוות, חלקם כבר לא בתפקיד אבל רובם הגדול נשאר, והם ממשיכים לעדכן אתכם יום אחרי יום, ואנחנו ממשיכים לחפש עוד חברים, אם אתם מעוניינים להצטרף לחצו על הלינק הבא: הצטרפות לצוות

פייסבוק

אחרי קצת חשיבה מאחורי זה, החלטנו לפתוח לאתר עמוד פייסבוק, שבו כל העדכונים יפורסמו באופן אוטומטי ואנחנו גם נפרסם שם עמודים מהאתר. המטרה היא כמובן להגדיל את קהל היעד שלנו, והכל יכול לקרות בזכותכם- נשמח אם תעשו לנו לייק לעמוד- תוכלו להגיע אליו ע"י לחיצה בסרגל הימני למעלה.

פוקימון גו

כפי ששמתם לב מרבית העדכונים שלנו הם על פוקימון גו, בנוסף גם יצרנו לכם עמוד עם הרבה מידע בנושא, ואנחנו נמשיך לעדכן אתכם ככל שנוכל על התופעה החדשה שהיא פוקימון גו. אני לא חושב שמישהו שיער שזה יצליח ברמות שזה הצליח, ובמיוחד יגדל לכיוונים שזה יגדל.

סקרים*

עד כה היו ארבעה סקרים באתר, הראשון בא לבדוק מה אתם חושבים על האתר, הסקר היה לכמה ימים וצבר כ150 הצבעות, לאחר מכן שאלנו אם אתם מעוניינים בצפייה ישירה, שם הצביעו כ620 הצבעות. לאחר מכן שאלנו אתכם לגבי צ'אט מהיר- הרבה אנשים רצו (בסקר שהצביעו בו כ160 הצבעות) אך אחרי ששמנו אותו לא ראינו פעילות ולכן הוא ירד, אולי בעתיד הוא יחזור. והסקר האחרון שלנו שעדיין פעיל – הפעם עד יום שישי כבר הצביעו בכמה ימים מעל 230 הצבעות.

פרויקט התרגום

שאלנו אתכם בסקר אם אתם מעוניינים בצפייה ישירה. אני שמח לומר שמעל 600 הצבעות היו בסקר הזה, וההחלטה הגורפת הייתה שכן. אז אל תחשבו ששכחנו את זה, אנחנו עובדים על זה מאחורי הקלעים, כשיהיה לנו מידע נוסף אנחנו נעדכן אתכם, הצפי הוא בין פרק אחד לשניים שנשחרר בשבוע.

* כרגע אין תאריך לפרסום עדיין, אבל אנחנו עובדים על זה, ויהיה תאריך בזמן הקרוב.

עיצוב חדש

משהו קטן שאנחנו עובדים עליו בצד וזה עיצוב חדש לאתר, עיצוב שיתאים גם לדפדפנים בניידים וגם ישפר את חווית הצפייה שלכם באתר. זה משהו שמתקדם ואני מקווה שתראו תוצאות לזה בהמשך.

וזהו ביינתים, אני מקווה שתמשיכו להישאר איתנו, תיהנו בחופש הגדול, תחפשו פוקימונים בכל מקום, ותנצלו את מה שנשאר מהחופש הגדול.

שיהיה לכם המשך חופש נעים, עידן.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות