סיכום שבועיים + המשך חיפוש אחר צוות.

שלום לכם, אני פותח פה עדכון כדי להגיד תודה לכל מי שחזר לאתר, האתר כמו שציינתי בעבר נסגר באוקטובר 2015 ונפתח בתחילת יולי בעקבות חזרת הסדרה.

טוב לי שהרבה מכם הצליחו למצוא אותנו שוב, ואני מקווה שתישארו ותביאו עוד אנשים, בסופו של דבר האתר חזר בשבילכם.

רציתי לסכם את השבועיים האחרונים- מצאתי כמה חברי צוות מעדכנים שמביאים לכם בכל יום דברים מעניינים- בין אם זה על תופעת הטבע החדשה פוקימון גו ובין אם זה תקצירים או מידע חדש על הסדרה & המשחקים.

סטטיסטיקה קלה מראה שיפור משמעותי שהולך מיום ליום בכמות הכניסות שלנו. אנחנו בשיפוע כלפי מעלה כל השבוע הזה, והיום אנחנו כנראה נגיע ל1200 כניסות, וכל זה בלי פרסום בפייסבוק או אתרים. בנוסף גם שברנו שיא היום של 156 משתמשים שמחוברים בו זמנית (בחצי שעה), שזה באמת מרשים. בנוסף גם פתחתי לכם סקר אתמול כדי לראות את האווירה, אך הסקר ישתנה ביום ראשון למשהו שיעניין לדעתי את כל האנשים שבאים לפה, ואני מקווה שכמה שיותר יענו- זה ישפיע (הסקר יתעדכן ביום ראשון).

בנוסף, אמנם יש לנו חברי צוות שמעדכנים כל יום, אבל אני מעוניין להמשיך ולהגדיל את האתר, וזה יקרה אם יהיו יותר ויותר אנשים, אז אני קורא לכם- אנשים שמבינים בפוקימון, שרוצים לעזור, שרוצים לתרום, שיש להם ידע וצריכים להוציא אותו- תשלחו לי הודעה דרך עמוד הצטרפות לצוות ואני אענה לכם כמה שיותר מהר.

וזהו להיום, אני לצערי לא מביא לכם מידע חדש עכב בעיה קטנה עם העדכון המתוכנן אבל לא נורא- יגיע עדכון גדול מחר במקום.

ובנוסף, אני מפרסם לכם כמו בעדכון אתמול אפשרות להוריד את פוקימון גו, שיהיה סופ"ש נעים.


מקווה לעדכן שוב בקרוב, עידן.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Goomy

מה לגבי הפוקידע והפרוייקטים מ2015 ?? אתם לא ממשיכים אותם??? אני מקווה שלא חזרתם רק בשביל הסדרה כי אני רוצה לראות את הפוקיגע

רזיאל רז

מקווה שתצליחו
ממליץ להיכנס לצוות האתר הזה האתר הכי טוב של פוקימון :)