סיכום שבועי – יום שישי

כמו כל יום שישי, גם היום סיכום של חדשות הפוקימון מהשבוע, (הפעם מדניאל)!


Pokemon Masters

flyingandpsychic typeeggevent

אירוע הביצים הבא של פוקימון מאסטרס EX הוכרז. אירוע זה מתקיים מה -3 באוגוסט 2020 ומאפשר לשחקנים להשיג ביצים של פוקימונים שונים מסוג מעופף או על חושי כדי ליצור זוגות סנכרון. באיוונט תוכלו להשיג את זוגות הסינכרון של הדמות הראשית עם אגסקיוט, ספארו, פארפטצ' ואברה, ואפילו תוכלו להשיג את צורת השייני של אגסקיוט, ספארו ופארפטצ'. האיוונט יהיה זמין עד ל-17 בחודש.


battlevilla 2

וילת הקרב של פוקימון מאסטרס EX חוזרת, ותשאר עד ל-16 לחודש. אתם מוזמנים לחזור לוילה ולקבל הזדמנות נוספת להשיג את הפרסים שהיא מציעה.


dailytyperotationtypeteam up

אירוע השיתוף מסוג סוג סיבוב היומי החל. מעכשיו ועד ה-28 לחודש, שלבים שונים יהיו זמינים לשחקנים, עם שלב חדש בכל יום, המאפשר לשחקנים לקבל פריטים מסוג מסוים בכל פעם.


legendaryarenatapubuluaugust2021

אירוע הזירה האגדית של אוגוסט מתחיל כעת בפוקימון מאסטרס EX. אירוע זה נמשך עד ה-19 לחודש ומספק אתגר בו תלחמו נגד אוגוסט על מנת לקבל מגוון רחב של פרסים. בנוסף, האירוע של פאלקנר גם כן התחיל ובו תחשפו לזוג הסינכרון של פאלקנר וספרו.


Pokemon Sword & Shield

series10 1

עונת הקרבות של סדרה 10 עונה 21 התחילה כעת. החוקים זהים לחוקים של העונה הקודמת, אך עם טוויסט חדש: לא תוכלו להשתמש בדינמאקס העונה. עונה זו תתקיים מה-1 באוגוסט בשעה 04:00 UTC עד ה-31 באוגוסט בשעה 23:59 UTC.
עם זאת, העונה העשרים של הקרבות המדורגים של פוקימון חרב ומגן הגיעה לסיומה ואיתה, הפרסים על השתתפות בקרבות. כדי לקבל אותם, עליכם לבדוק את הדירוג שלכם במצב דירוג קרב ולאחר מכן לעבור אל מתנת מסתורין> קבל באמצעות אצטדיון הקרב. תגמולים אלה כוללים BP ופריטים הנעים בין ארמורייט ועד למכסי בקבוקים בהתאם למיקום שלכם בדירוג.


summerraids

האיוונט של האזור הפראי בפוקימון חרב ומגן התחלף כרגע לאירוע חדש. בימים הקרובים תוכלו למצוא פוקימונים הקשורים לקיץ, בנוסף לגרסת השייני של ונילוקס. אירוע זה מתקיים עד יום ראשון בשעה 23:59 UTC


מכירות פוקימון

דוח מכירות הרבעון של נינטנדו שוחרר היום וכולל נתוני מכירות על מספר משחקי פוקימון. נכון ל-30 ביוני, פוקימון בוא נלך איווי ובוא נלך פיקאצ׳ו הרוויחו 13.57 מיליון דולרים. פוקימון חרב ומגן הרוויחו 21.85 מיליון דולרים ופוקימון סנאפ החדש הרוויח 2.07 דולרים.


Pokemon 25: האלבום

pokemon25

שני שירים חדשים נוספו לקמפיין המוזיקה P25. שני השירים האלו בנוסף לשיר “Take it Home” שנחשף בעבר משוחררים כעת לאלבום האדום ויקבלו בעתיד רמיקס אשר ישוחרר באלבום הכחול. השירים כבר זמינים לשמיעה ורכישה ברוב פלטפורמות המוסיקה המוכרות כמו ספוטיפיי ואייטונס. השירים החדשים נקראים ״Got 'Em״ ו-״Wonderful״.


עד כאן העדכון של היום, מחר יתפרסם פרק 1 של איי תפוז כאשר ביום שני יתפרסם הפרק ה-2 וככה כל שבוע הפרקים יתפרסמו ביום שני (לפחות באוגוסט).

נ.ב

תמונות מהפרק שבו וולקנר מופיע – יגיעו בעדכון מחר – בהמוניהם :)

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות