סיכום שבועי – שישי

שלום לכולם, כמו כל שבוע, הנה הסיכום השבועי.


Pokemon Masters EX

sygnalusamine

האירוע הבא הוכרז, והוא יתמקד בלוסמין ובחזרתם של האולטרה ביסט. האירוע יוסיף למשחק את זוג הסנכרון של לוסמין ונכרוזמה. האירוע התחיל ב-30 בנובמבר.


electricandpsychic typeeggevent

אירוע ביצים חד התחיל ב-Pokémon Masters EX. האירוע הזה מתמקד בסוגי חשמל ועל חושי ויאפשר להשיג את זוגות הסנכרון של הדמות הראשית עם וולטרוב, אגסקיוט, אלקיד, פיצ'ו ואברה. האירוע ימשיך עד ה-17 בדצמבר.


lightupthedark

האירוע Giovanni's Malice Extreme Battle התחיל כעת ב-Pokémon Masters EX. באירוע הזה תוכלו להלחם בגלאדיון בשני קרבות קשים עבור אבני חן. האירוע יימשך עד ל-16 בדצמבר.


Pokemon UNITE

adeptmachamp

תלבושת חדשה זמינה לרכישה בפוקימון יונייט. התלבושת הזאת היא בסגנון מיומנות והיא מיועדת עבור מאצ'אמפ. התלבושת עולה 2499 אבני חן והיא זמינה לרכישה בחנות הסטייל בתוך המשחק.


tsareena

אושר כי הדמות הבאה של פוקימון יונייט, טסרינה, תצא למשחק ב-9 בדצמבר. המשחק יקבל קמפיין בו כל השחקנים יוכלו לפתוח בחינם את הדמות על ידי התחברות, אך כרגע אין מידע נוסף בנושא.


Pokemon Sword & Shield

series11 2

הקרבות המדורגים של עונה 25 בסדרה 11 התחילו כעת. החוקים מאפשרים שימוש בפוקימון בודד עם הגבלות שונות, וניתן להשתמש בדיינמאקס. העונה התחילה ב-1 בדצמבר ותסתיים ב-31 בדצמבר.
עם זאת, העונה ה-24 הגיעה לסיומה וניתן כעת לקבל את הפרסים על ההשתתפות בה. כדי לקבל את הפרסים תצטרכו לבדוק את הדירוג שלכם ולאחר מכן להכנס ל-mystery gift. הפרסים כוללים BP, ארמורייט ופקקי בקבוקים בהתאם למיקום שלכם.


עד כאן העדכון של היום, מחר פרק 89 של מסעות המאסטר- החלק הראשון של הספיישל של דיאלגה ופאלקיה יתפרסם בתרגום לעברית – שווה לחכות!

4 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

11 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גרנינג'ה

תודה רבה

Bidi gov

תודה על העדכון!!!!

מגה קרווקנייט

נייס תודה,
טרסנה נראת מעולה

לאוניד

תודה רבה על הסיכום

שון

זה משחקים בחינם שהיה?