סיכום שבועי – שישי

אז אחרי ששבוע שעבר לא הייתה לנו אופציה לעדכן עם הסיכום, השבוע אנחנו חוזרים.


Pokemon Masters EX

sweetshenanigans

האירוע "Sweet Shenanigans" התחיל ב-Pokemon Masters EX. אירוע זה מתמקד במרני ובי המציינים את החג בפסיו. בנוסף, ניתן כעת להשיג את זוג הסנכרון של מרני ומווייל. האירוע יימשך עד ה-19 בפברואר.


bakingbuddies

האירוע Binging Buddies ב-Pokemon Masters EX הוכרז לשידור חוזר. אירוע זה שוחרר בשנה שעברה ומתמקד בסרינה ודון שחוגגות את יום פלנטיין בפאסיו. הוא יתחיל ב-5 בפברואר.


howlingshieldofeternity 1

החלק הבא בסיפור של Pokemon Masters EX התחיל. זהו החלק השלישי של הרפתקאות האגדות, אלמנט חדש שמחזיר את האירועים האגדיים הישנים כחלק מהסיפור הראשי. היום נוסף הסיפור "Howling Shield of Eternity", המאפשר לכל השחקנים לקבל את זוג הסינכרון של הופ וזמזנתה.


Pokemon UNITE

newsheriffintown

פוקימון יונייט עבר כעת לעונת קרב מדורגים חדשה שפועלת עד ה-20 במרץ, כמו גם Battle Pass חדש, שריף חדש בעיר. Battle Pass בנוסף הגיעו למשחק מספר פריטי לבוש חדשים, ותלבושת חדשה עבור זראורה ודרגונייט.


sheriffcramorant

שתי תלבושות חדשות זמינות כעת בפוקימון יונייט. תלבושות אלו הן בסגנון החזית והן זמינות עבור קרמוראנט וגרידנט, במחירים של 1200 ו-2199 יהלומים בהתאמה.


title 6

אושר כי הדמות הבאה של פוקימון יונייט, Aegislash, תשוחרר במשחק ב-11 בפברואר. מדובר בפוקימון מסוג מאוזן, ואין כרגע פרטים נוספים.


Pokemon Sword & Shield – VGC Ruleset

series12

עונה 27 בסדרת הקרבות ה-12 עכשיו התחילה. החוקים מאפשרים להשתמש ב-2 פוקימונים עם הגבלות שונות, וניתן שוב להשתמש בדיינמאקס. העונה התחילה ב-1 בפברואר ותגמר ב-28 בפברואר.
עם זאת, העונה ה-26 הגיעה לסיומה ואיתה הגיעו הפרסים על השתתפות בקרבות. על מנת לקבל אותם יש לבדוק את הדירוג ולאחר מכן להגיע למתנה המסתורית ולאסוף את הפרסים. הפרסים כוללים BP ופריטים שונים בהתאם לדירוג השחקן.


Pokemon Legends: Arceus

gift 8

ההפצות הראשונות של פוקימון אגדות: ארקיאוס החלו. מעכשיו ועד ה-9 במאי ניתן לקבל מסיכת שועל מיוחדת ואת סט הקימונו של גראולית' דרך מתנה מסתורית. המתנות המסתוריות ייפתחו לאחר סיום המשימה החמישית במשחק.


עד כאן הסיכום השבועי, מחר יתפרסם פרק 96 של מסעות המאסטר בתרגום לעברית – נתראה בשבוע הבא!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
7 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
dan

agislash ייצא ביום חמישי או בשישי כי אצלם כתוב ב-10 בפברואר ובאיזה שעה בדיוק אם אפשר? ,תודה!

Ash

אנחנו לא בשעון ארה"ב.. לכן היום הוא הנכון. כשתקום בבוקר כנראה.

רילבום

תודה רבה

אנונימי

תודה

איתי

תודה רבה על הסיכום

Bidi gov

תודה על העדכון!!!