סיכום שבועי – שישי

שלום לכולם, כמו בכל שישי, הנה סיכום שבועי.


Pokemon Masters

theidealformulaseptember2021

אירועי השידור החוזר של Pokémon Masters EX ממשיכים עם האירוע "The Ideal Formula". האירוע ייתן לכם גישה לשלבים הישנים ולפרסים שלהם, אבל לא יוסיף משימות או פריטים חדשים. האירוע ימשיך עד ל-17 בספטמבר.


rocket

פרטים נוספים נחשפו לגבי חגיגות יום השנה השני של Pokémon Masters EX. ההקדמה לסיפור שוחררה אתמול ולצידה תוכלו להשיג את זוג הסנכרון של רד וסנורלקס בצורת דיינמאקס, והחל מה-18 בספטמבר תוכלו להשיג את זוג הסנכרון של בלו ומגה ארודקטיל. האירוע ימשיך עד ל-30 בספטמבר ועוד פרטים יחשפו בהמשך.


loomingshadowofkanto

האירוע "The Looming Shadow of Kanto Villain Prelude" התחיל כעת, והסיפור שלו יחשף יותר בהמשך. האירוע הוא אירוע בודד וארוך, והוא יוסיף במות חדשות כל יומיים. האירוע ימשך עד ל-1 בספטמבר של שנה הבאה.


lurkingshadowseptember2021

האירוע "The Lurking Shadow Legenday" התחיל כעת בשידור החוזר שלו. האירוע ימשך עד ל-23 באוקטובר ועוסק בסיפור של מיוטו. באירוע תוכלו להשיג את צמד הסנכרון של ג'ובאני ומיוטו בנוסף למגוון פרסים אחרים.


Pokemon Sword & Shield

gift 4

תוצאות הדירוג של אירוע הקרבות האחרון בחרב ומגן עלה כעת. כדי לבדוק את התוצאות תצטרכו להיכנס ל-"VS", לאחר מכן ל-"Battle Stadium" ולבדוק שם תחרויות קודמות. לאחר מכן תוכלו לקבל במתנת מיסתורין 50 BP ואת הפרסים בהם זכיתם בתחרות.


meteoriteevent

האירוע הפראי בפוקימון חרב ומגן מקבל כעת אירוע נוסף. האירוע מתקיים עד יום ראשון והפעם הוא מתמקד בסולרוק ולונטון, עם גרסאות השייני של שני הפוקימונים זמינות לתפיסה.


shinyzacianzamazentaevent

הוכרז כי בדרום קוריאה מתוכננת הפצה של גרסאות השייני של זשיאן וזמזנטה לכל מי שמזמין מראש את המשחקים החדשים (יהלום ופנינה). הקודים יחולקו מה-19 לנובמבר עד ל-31 בדצמבר, וכרגע לא נמסרו פרטים לגבי הפצה בין לאומית.

האם זה אומר שזה גם יגיע לארץ? נדע בהמשך.


Pokemon UNITE

title 6

הוכרז כי פוקימון יונייט הורד 9 מיליון פעמים על קונסולות הסוויץ' מאז השקת המשחק. כדי לחגוג את המאורע כל השחקנים יקבלו 2000 כרטיסי Aeos במתנה.


maintenance

פוקימון יונייט אמור לעבור עדכון תחזוקה ב-21 בספטמבר. התחזוקה הזאת תגיע במקביל ליציאת המשחק למכשירי מובייל, ומטרת העדכון היא לאפשר חיבור בין שני סוג המכשירים.


Pokemon Home

title 1 1

פוקימון HOME יעבור עדכון תחזוקה ב-22 בספטמבר גם בגרסאות המובייל וגם בגרסאות הסוויץ'. התחזוקה היא הכנה לגרסה החדשה, 1.5. לא ידועים לנו עדיין פרטים את הגרסה החדשה.


עד כאן העדכון של היום, נתראה בעדכון הבא!

עוד הודעה חשובה- הקישור של שרת הדיסקורד שלנו היה שבור ועכשיו תוקן. אם ניסיתם להיכנס לשרת ולא הצלחתם, זו כנראה הסיבה ועכשיו תוכלו להצטרף.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

4 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Zacian

מקווה שאצליח להשיג את רד וסנורלקס

מגה קרווקנייט

עוד 5 ימים יונייט יוצא לטלפון!!!

גלגלוני טלטלוני

יששששש סוף סוף

סקורבאני והמלכים

קקקקקקקקקקקקקקקווווווווווווווווווווולללללללללללללללללללללללל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!