סיכום שבועי – שישי

שלום לכולם, כמו בכל שישי, הנה סיכום שבועי.


Pokemon UNITE

alolanninetalessacred

תלבושת חדשה זמינה בפוקימון יונייט. התלבושת היא עבור אלולן ניינטיילס והיא נקראת "Sacred Style". מחיר התלבושת החדשה הוא 2499 יהלומים.


update 1

פוקימון יונייט קיבל עדכון קטן הכולל תיקוני באגים. הבאגים העיקריים שתוקנו הם שני באגים, אחד גרם להתקפה של קראסטל להמשיך לעלות גם כשהיא לא אמורה והשני גרם למהלך Extreme speed של לוקאריו להיות יותר חזק ממה שהוא אמור בנסיבות מסויימות.


mamoswine 1

עדכון חדש הגיע לפוקימון יונייט והביא איתו את מאמוסוויין, בנוסף לתלבושות חדשות עבור וינאזור וסלוברו.


Pokemon Masters

exlink 2

חברת DeNa חשפה את החלק הראשון של הנבל הבא בסיפור. בנוסף לאיוונט "Villain Story", שני זוגות סנכרון מיוחדים יהיו זמינים- מיסטי וופוריאון ואריקה וליפיאון.
נוסף על כך יתחיל האירוע "Spreading Shadows" בוא ג'ובאני יהיה מסוגל להשתמש במגה ההתפתחות של מיוטו.
בנוסף לעדכונים הוכרזו כמה שינויים- בקרבות היומיים תוכלו לקבל כרטיסים בכל איזור בנוסף לנקודות.
אירוע הסתיו של 2021 יתחיל ב-7 באוקטובר ובקבותיו יגיעו מספר זוגות סנכרון עונתיים. הזוגות החדשים הם קייטלין וסיבלאי, מורטי ובאנט, דרק וסטרפטור ואליסטר וגנגאר. בנוסף, יוקסי יהיה בזירה האגדתית ב-22 באוקטובר.


giovannistory

סיפור מרכזי חדש התחיל, זה הסיפור השני והוא מתמקד בנבלים, כשכל חלק בו יתמקד במנהיג צוות רשע שונה. החלק הראשון ששוחרר השבוע מתחיל עם אירוע של מחוז קאנטו ועם ג'ובאני, המנהיג של צוות רוקט. הפרק יכלול קרבות נגד ג'ובאני בניסיון למנוע ממנו להשתלט על העיר. תוכלו לקבל כרטיסים בנוסף לשאר הפרסים באיוונט.


spreadingshadows

האירוע "Spreading Shadows" התחיל כעת ב-Pokémon Masters EX. האירוע הזה הוא אירוע הנבלים הראשון והוא יתקשר לסיפור המרכזי כרגע. האירוע יאפשר לכם להרוויח פרסים ולחזק את זוג הסנכרון של ג'ובאני ומיוטו, על מנת שג'ובאני יוכל להשתמש במגה מיוטו. בנוסף לאירוע תוכלו להשיג את זוג הסנכרון של מיסטי וופוריאון עד ל-16 באוקטובר.


giovannismalice

האירוע המיוחד של ג'ובאני התחיל. באירוע זה תוכלו להלחם בשני קרבות קשים במיוחד של ג'ובאני ולזכות באבני חן.
בנוסף לאירוע תוכלו לזכות בזוג הסנכרון של אריקה וליפיאון, זה יישמך עד ל-16 באוקטובר.


Pokemon Sword & Shield

spookycup2021

התחרות המקוונת הבאה של חרב ומגן הוכרזה. תחרות זו נקראת "Spooky Cup" והיא כוללת קרבות כפולים בהם תוכלו להשתמש רק בפוקימונים "מפחידים". כל שחקן שייכנס לטורניר יקבל אוטומטית 50 BP. ההרשמה לטורניר נפתחה והיא תסגר ב-14 באוקטובר. הקרבות עצמם יתקיימו בין ה-15 ל-17 באוקטובר.


alolaraids

האיזור הפראי בחרב ומגן השתנה לאירוע חדש. עדיין לא נחש, כל המידע, אבל בימים הקרובים תוכלו להשיג את הפוקימון של אלולה מריידים באיזור הפראי.


series10 2

עונת הקרבות ה-23 של חרב ומגן מתחילה כעת. אנחנו חוזרים לקרבות אחד על אחד, אבל עם טוויסט- הפעם לא ניתן להשתמש בכלל בדינאמאקס. העונה מתחילה היום (1 באוקטובר) ותגמר ב-30 באוקטובר.
במקביל, העונה ה-22 הגיעה לסיומה ותוכלו לקבל את הפרסים ממנה כעת. כדי לקבל אותם, תצטרכו לבדוק את הדירוג שלכם מהעונה ואז לעבור למתנות מיסתורין ושם לקבל את הפרסים שלכם. תוכלו לקבל BP וכמויות שונות של פרסים אחרים כמו ארמורייט או מכסי בקבוקים.


עד כאן העדכון של היום, נתראה בעדכון של מחר- עם הפרק המתורגם!

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מגה קרווקנייט

פוקימון יונייט מעולה בטירוף