סיכום שבועי – שישי

כמדי שבוע, הנה העדכון השבועי המסכם ליום שישי.


Pokemon Masters EX

fightorfright 1

האיוונט "Fight or Fright" התחיל כעת ב-Pokémon Masters EX. אירוע זה הוא חזרה על אירוע ליל כל הקדושים של השנה שעברה וכולל איסוף של פריטים מיוחדים אותם תוכלו להחליף בפרסים שונים. ביחד עם האיוונט תוכלו להשיג את זוגות הסנכרון של אקרולה ומימיקיו והילברט ומייטיאנה. האירוע זמין עד ל-4 בנובמבר.


האירוע של יוקסי התחיל כעת בזירה האגדית. מדובר באירוע חדש סביב הפוקימון האגדי יוקסי שיימשך עד ל-5 בנובמבר. בנוסף לאירוע תוכלו להשיג את זוג הסנכרון של אליסטר וגנגאר עד ל-8 בנובמבר.


Pokemon UNITE

halloweenfestival

אירוע ליל כל הקדושים של פוקימון יונייט התחיל ויימשך עד ל-7 בנובמבר. האירוע מוסיף למשחק את גרידנט בתור דמות חדשה, בנוסף למגוון תלבושות ייחודיות עבור לוקאריו, צ'אריזארד, אלדגוס, וויגליטאף וזראורה.


update 1

פוקימון יונייט קיבל ב-20 באוקטובר עדכון קטן שהוסיף את הקבצים הדרושים לאיוונט ליל כל הקדושים ושינה מעט דברים לגבי הדמויות השונות במשחק.


title 6

אירוע ליל כל הקדושים של פוקימון יונייט התחיל כעת. האירוע מתקיים עד ל-7 בנובמבר ומוסיף מגוון פיצ'רים חדשים כמו מוד מיוחד, פריטים חדשים שתוכלו להשיג ולהחליף ואפילו דמות חדשה. האירוע מגיע לצד תיקון שמיועד לאזן מעט את המשחק.


Pokemon Sword & Shield

happinyevent

הפצת יום ההולדת הבאה של פוקימון התחילה כעת. החל מה-1 בנובמבר, אם תגיעו לאחד ממרכזי הפוקימון ביפן ותוכיחו שזה אכן יום הולדתכם תקבלו קוד שיזכה אתכם בהפיני מיוחדת. הקוד יעבוד בחרב ומגן, יהלום מבריק ופנינה זוהרת או באגדות ארכיאוס. ההפצה תמשך עד ל-31 באוקטובר בשנה הבאה.


עד כאן העדכון המסכם של השבוע, מחר סוף סוף פרק חדש של מסעות המאסטר – פרק 84 יתפרסם בתרגום לעברית, נתראה בעדכון הבא.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

7 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
בראיקסן
בראיקסן
30 באוקטובר 2021 11:15

לדעתי העידכון של האלווין ממש מגניב, לדעתי פוקמון עושים למשחקים עידכונים טובים לאחרונה.

Eric
Eric
26 באוקטובר 2021 10:43

אם נכנסים לאתר של חברת game.uk ומזינים מייל אפשר לקבל זשיין זוהר בפוקימון מגן וזמזנטה זוהר בפוקימון חרב. האיוונט עד אמצע נובמבר אני. חושב https://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/mHubArticleView?hubId=2861751&articleId=2861751&catalogId=10201&langId=44&storeId=10151

צבי
צבי (@z-v-i)
24 באוקטובר 2021 13:24

מגניב האיוונט של יוניט

ערס השכונה
ערס השכונה (@thepropro)
23 באוקטובר 2021 21:40

הוא לא הוא יוטר טוב מקלפייבל

Zacian
Zacian (@zacian)
23 באוקטובר 2021 20:46

הלוואי ויתמזל מזלי להשיג את אליסטר וגנגר בפוקימון מאסטארס, הם צמד סינכרון ממש מדהים… 3 ניסיונות ו9000 יהלומים הלכו מבלי תוצאת הצלחה…