סקר שבועי

מה יותר מעניין אתכם בסאגת המסעות?

צפה בתוצאות

סמוראי

Samurai  שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
סמוראי / Samurai סמוראי / サムライ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
יער וירידיאן, קנטו EP004

 מידע


סמוראי הוא מאמן פוקימונים המתגורר ביער וירידיאן. הוא לובש שיריון סמוראים ובידו יש רשת חרקים וחרב לצידי גופו. בעוד מיסטי ואש ממשיכים בדרכם בתוך יער וירידיאן החשוך, אש רואה ווידל שהוא רוצה לתפוס, אבל סמוראי קופץ מהשיחים ומפריע לו לתפוס אותו. סמוראי אומר לאש שלפני כמה ימים עברו ביער גם כמה מאמנים מהעיר פאלט שניצחו אותו בקרב פוקימונים וביניהם היה גרי. סמוראי מאתגר את אש לקרב פוקימונים, והוא משתמש בפינסיר שמביס את הפידג'יוטו של אש ולאחר מכן מפסיד למטפוד שלו אש. סמוראי מוציא את המטפוד שלו והקרב של אש וסמוראי ממשיך במשך שעות, כי המתקפה היחידה של המטפוד שלהם היא התקשחות. הקרב מופסק כאשר להקת בידריל מתפרצת לזירה שחיפשה את אש לאחר שהוא פגע בווידל מוקדם יותר. סמוראי מחזיר את מטפוד שלו לפוכדור, אבל המטפוד של אש מותקף ע"י הבידריל שמפריעים לאש להחזיר את מטפוד. סמוראי אומר לאש ולמיסטי שירוצו לבקתה שלו. בזמן שאש שוהה בבקתה של סמוראי, סמוראי שוב משפיל אותו ואומר לו שהוא לא מתאים להיות מאמן והיות והוא נטש את מטפוד. אש מתעצבן ויוצא החוצה לעבר מטפוד, וצועק לו שינסה להתקשח שוב. באותו הרגע, מטפוד מתפתח לבטרפרי שמרדים את הבידרל עם אבקת שינה. אש ומיסטי נפרדים מסמוראי לאחר מכן, וסמוראי מבטיח לאש שיום יבוא והם ילחמו שוב.

 פוקימונים בצוות


Samurai Pinsir פינסיר היה הפוקימון הראשון שסמוראי השתמש בו בקרב נגד אש. פינסיר הביס את פידג'יוטו במתקפה אחת, אחרי שפידג'יוטו כבר היה חלש מהקרב הקודם עם הווידל הפראי. לאחר מכן הוא ניסה לשבור את השיריון של מטפוד של אש, אבל מטפוד התקשח וניצח. בפלשבקים, נראה שפינסיר נלחם גם נגד הצ'ארמנדר והבלבאזור שאוק נתן למאמנים מתחילים.
פינסיר  נתפס לפני פרק: אתגר הסמוראי
Samurai Metapod מטפוד היה הפוקימון השני שסמוראי השתמש בו. מטפוד נלחם נגד המטפוד של אש, אבל הקרב נמשך זמן רב, מאחר ושני המטפוד יודעים רק מתקפה אחת שהיא התקשחות. לבסוף, הקרב הופסק. בפלשבק, הראו שהסקווירטל של גרי נלחם נגד מטפוד וניצח.
מטפוד  נתפס לפני פרק: אתגר הסמוראי
3 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות