ספישל פורים | 3 התחפושות הטובות של צוות רוקט

שלום לכולם! קודם כל נעים להכיר את כולכם, השם הוא רין, רין ורמיליון.
אבל אתם יכולים לקרוא לי רין, אני חבר צוות חדש באתר, ואני שמח מאוד לחזור לפה (כן כן! לחזור! נסו לנחש מי אני הייתי).
אם יש לכם שאלות אלי כתבו לי ואגיב לכם בתגובות!

 

אז אחרי כל ההיכרויות בואו נגיע לעיקר!

 

מי לא אוהב את חג פורים? אוזני ההמן, הרעשנים, וגם התחפושות! כשאני חושב על תחפושות אני ישר חושב על צוות רוקט, השלישיה המדהימה שתמיד מתחפשת כדי להצליח במשימות ואף אחד כמעט לא מזהה אותם. היום הכנתי לכם רשימה של 3 התחפושות הכי טובות של צוות רוקט, לכבוד פורים!!!


ג'סיבל ומשרתיה

התחפושת הראשונה היא ג'סיבל והמשרתים שלה. בפרק 153 בסאגת יהלום ופנינה אש וחבריו מוצאים תיבה בבור שמונפרנו של אש חפר. כשצוות רוקט רואה את התיבה הם מנסים לגנוב אותה אך נכשלים, ולאחר מכן ג'יימס נזכר שזו התיבה שלו, ולאחר מכן גם מה יש בתוך התיבה. הוא מיד מנסה לגנוב את התיבה בחזרה מכיוון שהתיבה הזו מכילה מכתב אהבה שהוא כתב לארוסתו לעתיד, ג'סיבל. הוא אינו רצה שהמכתב יגיע לידיה של ג'סיבל בטענה שאם היא תקבל אותו היא תראה את זה כסיבה להינשא (הוא אינו רוצה להינשא לה), ולכן הם מתחפשים כדי לפרוץ לבית של ג'יימס ולקחת את התחפושת. התחפושת – ג'סי מתחפשת לג'סיבל בעקבות הדמיון שלהן וג'יימס ומיאו התחפשו למשרתים שלה.

Pokemon Team Rockets Disguises Ep. Diamond and Pearl 153
מדוע התחפושת נכשלה וכיצד הם יכלו להצליח?
התחפושת נכשלה מכיוון שגראוליית' של ג'יימס זכר אותו, המאמן הצעיר שאהב אותו כל כך. וכאשר הוא ראה את ג'יימס הוא זיהה אותו גם מבעד לתחפושת (לעומת רבים אחרים) ומיד קפץ עליו וחשף אותו.
אני חושב שאם ג'יימס לא היה מצטרף לג'סי ומיאו הם היו יכולים להצליח בצורה טובה יותר וכך להימנע מכל הצרות שלהם באותו פרק. אך הרעיון באמת יצירתי, להשתמש במראה של ג'סי (שדומה לג'סיבל) לטובתם.


אשלי והוריה

התחפושות של צוות רוקט הופיעו עוד בעונות הראשונות, אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא בפרק 26 של העונה הראשונה, לאחר שאש גורש ממכון העיר סלדון מכיוון שטען שבשמים הופכים גברים לזומבים והם אינם דבר טוב הוא נפגש עם צוות רוקט, הוא רצה להיכנס את המכון מכיוון שללא המכון הוא אינו יוכל להמשיך במסעו להפוך למאסטר פוקימון, וצוות רוקט מצטרף לעזרתו (כמובן לטובת המטרות האישיות שלהם), הם מלבישים אותו בשמלה, קוראים לו בשם אשלי ומתחפשים להוריו.

Pokemon Team Rockets Disguises Ep. 26 Scent Sation
מדוע התחפושת נכשלה? וכיצד הם יכלו להצליח?

התחפושת שלהם נכשלה מכיוון שאש נתקל במיסטי ברוק ופיקאצ'ו בתוך המכון, אמנם מיסטי וברוק האמינו כי אשלי היא באמת ילדה ולא אש בתחפושת אך פיקאצ'ו זיהה את המאמן שלו, וחשף אותו בפני כולם. בנוגע לצוות רוקט הם הפריעו לקרב של אש ואריקה ובכך חשפו את עצמם בנוגע להצלחה, אש נכשל מכיוון שהוא נתקל בפיקאצ'ו ושוב הפוקימון זיהה את המאמן וחשף אותו, מה שמראה לנו שהפוקימונים מזהים את המאמנים שלה גם אם הם בתחפושת. וצוות רוקט בהחלט הצליח בתוכניתם בתחפושת הזו, אך התוצאה לא הייתה מה שציפו לה.


אש בוני וסרינה

התחפושת האחרונה להיום מגיעה מסאגת XY בפרק 29, בפרק הזה ג'סי, ג'יימס, מיאו ואינקיי של ג'יימס מתחפשים לאש סרינה בוני ופיקאצ'ו. זוהי התחפושת הכי טובה שלהם לדעתי מכמה סיבות.
הראשונה – התחפושת עבדה בצורה טובה מאוד, הם התחזו אליהם, והגיעו לעיר שהחבורה הייתה צריכה להגיע, עשו שם בעיות וכאשר החבורה הגיעה הם גילו שהאנשים באזור כועסים עליהם ואפילו הם דווחו לשוטרת ג'ני.
דוגמא לבעיה שעשו: ג'יימס תקף פאנצ'ם של מאמן בעזרת אינקיי למרות שהמאמן אינו רצה להילחם, ובגלל זה הוא החליט לדווח על אש וחבורתו (ג'יימס הציג אותם כאש בוני וסרינה).
השנייה – האיכות של התחפושת, למי שאינו רואה את אש כל הזמן ואינו מכיר אותו בצורה טובה להתבלבל ישר.

MV5BY2YwZmZjNDMtZTg1Yy00OGVjLWI0NDctYWMwM2Y5MTU4NTVjXkEyXkFqcGdeQXVyNjQ0MTEzNzc@. V1
מדוע נכשל וכיצד הם יכלו להצליח?

התחפושת הזו לא נכשלה, הם בסופו של דבר חשפו את עצמם אך הם יכלו לפעול בעזרתה בצורה חכמה, הם יכלו לגשת אל מאמנים שאש מכיר כמו מנהיגי מכון קודמים וכך להשיג אימון לפוקימונים שלהם או אפילו לגנוב להם פוקימונים ככה. דרך נוספת היא לגשת למכונים עתידיים של אש ובעצם לעשות שם בעיות ובכך למנוע מאש להשתתף במכונים האלה וכך להרוס לו את כל הקריירה, אך הם העדיפו להסתפק בבעיות פשוטות יותר.

 

לסיכום, צוות רוקט בעל תחפושות ממש טובות, צריך לקחת מהם דוגמא לפורים.
כתבו לנו למה התחפשתם (אם התחפשתם) ומה דעתכם על התחפושות של צוות רוקט.

 

שיהיה לכם חג פורים שמח מכל צוות פוקימון האתר הישראלי :)

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4 7 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
33 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Ash

שלום לכולם – פורים שמח! שימו לב – לא מדובר פה על טור (משהו שיחזור על עצמו) אלא על עדכון ספיישל, עדכון חד פעמי בנושא.

סילבאלי

אני היתחפשתי לפוקימון: קקטורן

עדי

אני התחפשתי ל….
לא אומרת זה מביך

נבו הפינסיר

צוות רוקט מתחפשים דיי גרוע, פשוט לאש יש פחות או יותר 50 IQ ונראה שזה מדבק

איווי

אמרת שחזרת
מי אתה מהצוות?

Ash

רשום בדף צוות האתר. לגבי מי שהוא היה – אפשר לחפש.

Luna

הוא כתב מקודם בתגובות שהוא פרוקי

KiritoXD

היי, תודה על הפרסום.