עדכון אמצע שבוע

שלום לכולם, זה שוב דיאבלו-Diablo [או NSD, איך שבאלכם], הבאתי לכם עדכון קצרצר של היומיים האחרונים כדי שלא תתחרפנו בבית:


Pokemon Masters

title 1

היה עדכון חדש לפוקימון מאסטרס. העדכון הזה מוסיף כמה זוגי-סינכרון חדשים למשחק שיהיה ניתן להשיגם וגם מוסיף פיצ'רים חדשים.
הפיצ'ר הכי משמעותי הוא זה שעכשיו יש את היכולת ליצור צוות של 9 זוגי-סינכרון ולאתגר את שלבי קרבות ה-Co-Op לבד. רק זוג-הסינכרון המרכזי יהיה ניתן לשליטה ויקבל נקודות נסיון במהלך אותם קרבות. לא ניתן לבצע בצורה זו אתגרי EX.


Pokemon GO

gobattleleaguecelebration

פורסם כמה זמן יימשכו כל החוקים החדשים של ליגת הקרבות של גו. החוקים החדשים יושמו עקב המצב הבריאותי הגלובאלי.
דבר ראשון, היכולת להשתתף בליגת הקרבות של גו בלי לשלם מטבעות או לצעוד, תימשך עד ה13/04/20.
דבר שני, היכולת להילחם מול אנשים שנמצאים ברשימת החברים שהם 'חברים טובים' ומעלה, תימשך עד ה01/05/20.


pokemongo 2

לאור המצב הבריאותי הגלובאלי, חברת ניאנטיק הביאה עוד קופסא חד פעמית. לאחר שבפעם הקודמת הקופסא הכילה 30 Incense תמורת מטבע אחד, הקופסא הפעם מכילה 100 פוכדורים רגילים תמורת מטבע אחד.
הוכרז גם שהבאנדלים האלו יהיו ברוטציה מידי שבוע בימי שני. כמו כן, השחקנים עכשיו יכולים לפתוח 30 מתנות ביום, שיהיה להם עד 20 מתנות ושמעכשיו המתנות יביאו יותר פוכדורים רגילים מבדרך כלל. השחקנים גם יקבלו 3 סטארדסטים ונקודות נסיון על התפיסה הראשונה של כל יום.


pokemongo 2

חברת ניאנטיק הכריזה על פיצ'ר חדש שיגיע בקרוב לפוקימון גו. הפיצ'ר הזה נקרא 'מבט היום' ויאפשר לשחקנים לראות את כל האפקטים של האיוונטים שמתרחשים כרגע, את כל הפוקימונים שיש להם במכונים, את כל הרצף [הצלחות/כשלונות] שיש להם בתפיסת פוקימונים ובסיבובי PokéStop וגם יאפשר לראות את כל האיוונטים הקרובים. לא יצא עדיין תאריך יציאה לפיצ'ר זה.

todayview


lugia

הוכרז שהאיוונט המיוחד של סוף השבוע של רייד לוגיה, שהיה צריך להתחיל ב24/03/20, התבטל עקב המצב הבריאותי הגלובאלי. אין כרגע פרטים אם הוא התבטל או רק נדחה. כמו כן, פורסם שקובאליון ימשיך להיות בריידים ובליגת הקרבות של גו עד ה31/03/20.


safarizonestlouis

חברת ניאנטיק פרסמה פרטים על איך שחקנים שנמצאים בביתם ישתמשו בכרטיסי אזור הספארי שלהם, החל מהאחד שנמצא בסט.לואיס שיתרחש בסוף השבוע הזה. שחקנים עם כרטיס יזכו לכך שכל הפוקימונים שצריכים להופיע באזור הספארי יופיעו עכשיו מחדש [spawns] יותר מהר. לIncense יהיה עוד יותר כוח ממקודם וIncense אחד יחזיק ל8 שעות. המחקר המיוחד שונה לכך שהשחקנים יוכלו לבצעו לא משנה איפה הם נמצאים וגם יהיו בו פרסים של פוכדורים רגילים.


Pokemon Sword & Shield

gift 1

פורסמו הדירוגים בפוקימון חרב ופוקימון מגן של תחרות האונליין 'מהירות קיצונית! קרבות יחידים!' של סוף השבוע הזה. בכדי לראות את הדירוגים השחקנים צריכים ללכת לVS ואז לפיצ'ר 'אצטדיון הקרב' ולבדוק שם בתחרויות קודמות. אחרי שהשחקנים יסיימו לבדוק את הדירוג שלהם, הם יוכלו לקבל את המתנה של ה50 BP אם הם ילכו ל'מתנה מסתורית' ויבחרו ב'קבלת מתנות אצטדיון הקרב'.


אז מה עוד הולך להגיע אליכם בהמשך השבוע:

* עמודים חדשים באתר.

* עדכונים כל יום-יומיים.


עד כאן העדכון חברים, אני מאחל בריאות לכל העולם, נשתמע בפעם הבאה :]

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
0
נשמח לשמוע את דעתך, אנא הגבx
()
x