עדכון השבוע האחרון

צהריים טובים לכל גולשי האתר. בעדכון הזה אפרסם את החדשות מהשבוע האחרון.

הפרק הבא ביפן

082
בחמישי שודר ביפן XY082 שנקרא בתרגום חופשי לעברית: "לחצות את הרי השלג! מאמוסוויין ואבומאסנו!!". כמדי שבוע, העמוד על הפרק זמין באתר, ואתם מוזמנים להיכנס אליו באמצעות לחיצה על התמונה שבצד שמאל.

הפרק הבא שישודר הוא XY083, שישודר ביום חמישי בעוד שבועיים, בגלל הפסקה שתהיה בשבוע הבא.
083

XY083: צ'ספין! השליחות הראשונה שלו!!
תאריך שידור: 13.08.2015
תקציר: הפסקת חשמל פוקדת את מרכז הפוקימונים בעיירה בה נמצאים אש וחבריו. לקלמונט אין את הכלים כדי לתקן את הבעיה ולכן צ'ספין ובאנלבי יוצאים לחיפוש אחר החפצים הדרושים.

שם פרק חדש

086
השבוע, חשף האתר הרשמי של טיוי טוקיו שם פרק חדש, שישודר בספטמבר לאחר הפסקה של שבוע.
XY086: בוני המטפלת! טיראנט המפונק!!
תאריך שידור: 10.09.2015
תקציר: עלילת הפרק לא ידועה.

גביע פיקאצ'ו
תחרות קרב חדשה הוכרזה. התחרות, שנקראת גביע פיקאצ'ו, היא תחרות קרב כפול בה ניתן להשתמש בפוקימוני חשמל בלבד. הפוקימונים בהם לא ניתן להשתמש הם: זאפדוס, ראיקו, ארקאוס, תאנדורוס וזקרום. ההרשמה תחל ב-6 באוגוסט ותסתיים ב-13 באוגוסט, כשהתחרות עצמה תחל ב-14 באוגוסט עד ה-16 באוגוסט. הפרס המיוחד למשתתפים תלוי בדירוג השימוש של השחקנים בפיקאצ'ו. במידה והוא יהיה במקום הראשון עד השלישי – יחולק פיקאצ'ו מיוחד. אם יופיע במקום הרביעי ל-12 – יחולק החפץ Light Ball ומתחת לאלו – יחולקו 1000 פוקימיילים.

פוקימון שאפל
שלב מיוחד של פוקימון שאפל חוזר. השלב מציג את גראודון, והוא ימשך עד ה-7 באוגוסט. זוהי הזדמנות עבור מי שטרם השיג את הפוקימון האגדי.

מעטפת חדשה
מעטפת חדשה עבור קונסולת ה-3DS עתידה לצאת ביפן. המעטפת מציגה פוקימונים מהמשחק פוקימון סופר צינוק מסתורי שיצא בקרוב. המעטפת תופץ למכירה ביפן החל מה-17 בספטמבר. אתם מוזמנים ללחוץ על התמונה כדי לראותה בגודל מלא.

נתראה בעדכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות