עדכון השלמות

לילה טוב לכל גולשי האתר.
בשבוע האחרון פורסמו כמה חדשות ובעדכון זה אפרסם את אותם החדשות, כיוון שלא עדכנו בשבוע האחרון.

 

הפרק הבא ביפן
ביום חמישי שודר ביפן XY079 שנקרא בתרגום חופשי לעברית: "בראיקסן ופנצ'ם! הופעה מקסימה לוהטת!!". בפרק, תצוגת הפוקימונים השנייה של סרינה מתחילה. סרינה בקלות עוברת לשלב הבא, אבל כשהיא מגיעה לשלב ההופעות החופשיות, צרות מתחילות מאחורי הקלעים. עמוד הפרק יתווסף במהלך השבוע.

 

הפרק הבא שישודר הוא XY080, שישודר ביום חמישי הקרוב.

XY080: אש קופץ בזמן! המשאלה של רוטום!!
תאריך שידור: 09.07.2015
תקציר: כשאש וחבריו ממשיכים במסעם, הם עוצרים ליד מלון שנהרס לגמרי. אז, הם מבחינים בזירת קרב שנמצאת במרתף, שם הם פוגשים אדם בשם מנטל שמשתמש בפוקימונים בתור כלי הימור. אש נמשך גם הוא לקרבות ההימור.

 

 

 

טורניר פוקן
מידע חדש על המשחק טורניר פוקן נחשף במהלך שידור חי באינטרנט. המשחק יצא למכונות הארקייד ביפן ב-16 ביולי. כמו כן, שני פוקימונים חדשים בהם ניתן לשחק נחשפו: וויבייל וצ'אריזארד. כמו כן, ווימסיקוט וג'יראצ'י יופיעו במשחק בתור פוקימונים תומכים. אתם מוזמנים לצפות בסרטונים שנמצאים בתגית למטה.

[spoiler title="לצפייה בסרטון"]

 

[/spoiler]

 

 

 

אפליקציית פוקימון שאפל
פוקימון שאפל, המשחק שיצא לקונסולת ה-3DS, מגיע גם לטלפונים החכמים. אפליקציית פוקימון שאפל תצא למכשירים בעלי מערכות ההפעלה iOS ו-Android. בעוד שההכרזה על האפליקציה נחשפה לכלל המעריצים, גרסת בטא של האפליקציה זמינה לקהל היפני להורדה, בה ישנם 30 שלבים ושלושה שלבים מיוחדים – של מיו, של רוטום ושל מיאו. אתם מוזמנים לצפות בסרטון ההכרזה על האפליקציה בתגית למטה.

[spoiler title="לצפייה בסרטון"] [/spoiler]

 

 

 

פוקימון שאפל
האתגר השבועי החדש של פוקימון שאפל מתמקד במנקטריק ומאפשר ל-20,000 המנצחים הבכירים באירופה, 40,0000 המנצחים הבכירים בצפון אמריקה ו-100,000 המנצחים הבכירים ביפן, להשיג את המנקטייט. האיוונט החל בתחילת השבוע ויסתיים מחר. האתגר החדש הוא בעל מגבלת זמן של דקה.

 

 

 

קרב מיוחד עונה 11
העונה האחת-עשרה של הקרב המיוחד עתידה להתחיל ב-14 ביולי 2015 עד ה-15 בספטמבר 2015. ניתן יהיה להשתתף ממשחקי X, Y, אומגה רובי ואלפא ספיר. סוג הקרב יהיה קרב כפול. החוקים תואמים לחוקי הליגה הסדירה. מלבד הפוקימונים הרגילים האסורים לשימוש, לא ניתן יהיה להשתמש גם בפוקימונים הבאים:
צ'אריזארד, גנגר, קנגסקאן, טאירניטאר, גארדוואר, מאווייל, סאלאמנס, גארצ'ומפ, רוטום, היטראן, כרסליה, אמונגס, בישארפ, טראקיאון, תאנדורוס, לנדורוס, גרנינג'ה, טאלונפליים, אגיסלש וסילביאון. פוקימונים מעל רמה 50 יורדו לרמה זו.

 

 

 

ליגת הפוקימונים
כחלק מהרצון שלנו להתרחב ולקדם את קהילת הפוקימון, יצרנו שיתוף פעולה עם משחק הדפדפן הישראלי – ליגת הפוקימונים, שאת הלוגו שלו תוכלו לראות מופיע מעל כל עמוד באתר. אתם מוזמנים להצטרף לקהילת השחקנים ולשחק בעצמכם במשחק הדפדפן. חשוב לציין שאין מדובר באתר שבאחריות אחד מחברי הצוות באתר זה.

 

 

זה היה עדכון ההשלמות. מזכיר לכם כי מעתה, בכל יום בו יהיו חדשות, אעדכן עליהם.
נתראה בעדכון הבא!

על המפרסם

Noctowl

3
תגובות

avatar
3 Comment threads
0 תגובות לדיון
0 עוקבים
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 עורכי התגובות
DarkDanimega gengarItabe Recent comment authors
  הירשם  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורג
הודע לי
Yveltal
משתמש
Yveltal

למגה גנגר-
נכון.. עצוב.
Itabe-
ואני הייתי שם חבר צוות שם לפניך, ועדיין~ XD

mega gengar
משתמש
mega gengar

איך אש הגיעה לרמה נמוכה כל-כך להשתמש בפוקימונים ככלי 🙁

Celebi
תורם

אני חבר צוות תמיכה שמה! (: