עדכון לגבי פוקימון גו & תקצירים לפרקים 94-95

אהלן! כאן ליאב עם מספר עדכונים חדשים. שנתחיל?

 

עדכון! גירסא 0.35
יצא עדכון למשחק- 0.35 באנדרואיד, ובאייפון 1.5.0.
ע"פ החברה, בוצעו מספר שינויים:
– מאמנים יוכלו ללמוד על המתקפות וההגנה של הפוקימון, ועל חוזק הפוקימון, מראש הקבוצה שלהם וכך יוכלו לקבוע באיזה פוקימון הכי כדאי להשתמש במהלך הקרב.
– תיקוני באגים
– מודד המרחקים (שגורם לבקיעת הביצים) אמין יותר

בנוסף, ניאנטיק הגדילה את המבחר של הפוקימונים שאפשר למצוא באזור מסויים. כלומר, אם בעבר היה בגינה ליד הבית שלך רק רטטה וזובאט, אז עכשיו אמור להיות עוד סוגי פוקימונים.


מפסיקים לחפש פוקימונים
כחודשיים לאחר השקת המשחק "Pokemon Go", נרשמת ירידה בכמות השחקנים הפעילים במשחק ונתונים המראים כי ההיסטריה וההתלהבות סביבו יורדות. לפי הנתונים האלו נראה כי השחקנים ככל הנראה מאבדים את הסבלנות לחפש אחרי פוקימונים.
Niantic סיפקה מספר עדכונים כמו התאמת דמות השחקן, שינוי באופן קבלת הנקודות ועוד..אבל כל אלו לא סיפקו מספיק עניין כדי להשאיר את השחקנים במשחק.
בנוסף, חסימת משתמשים על שימוש באפליקציות צד ג' לחיפוש פוקימונים גרמה להמון משתמשים לפרוש (או להיחסם וכך לא לשחק יותר) מן המשחק.

מה שכן- בזמן הקצר ש Pokémon Go איתנו, המשחק הצליח להגיע לשיא של למעלה מ-40 מיליון משתמשים פעילים ביום! לעומת זאת, היום מספר השחקנים הפעילים ירד ב-25% ל-30 מיליון פעילים בחודש. פוקימון גו גם נחשב למשחק המכניס ביותר בתקופה האחרונה, על כל 15 דקות שחולפות נינטדו מכניסים מעל 160,000 דולר, סכום מכובד ביותר.

רוצים לדעת מתי המשחק יוצא לארץ?
אתם רוצים לדעת מתי פוקימון גו יוצא רשמית לישראל? נכון, כולנו משחקים בזה בסופו של דבר עם תמיכה או בלעדיה, אבל יהיה הרבה יותר נוח לדעת שהמשחק יצא לארץ והוא תומך בישראל.
הקישור הזה:
https://www.ispokemongoavailableyet.com/ 

מביא אתכם לאתר שבו מראים לכם באילו מדינות המשחק תומך, ובאילו הוא מתכנן לתמוך בהמשך. תחפשו את הסמל של ישראל- ויש שם מצד ימין "Notify me!", לחצו על זה וכתבו את האימייל שלכם- כאשר המשחק ייצא לארץ, יודיעו לכם!


ונעבור לפרקים של היום..

 

פרק 94- ג'וי של הפוקימונים

אש, מיסטי וטרייסי שטים בדרכם באיי תפוז כשלפתע רואים את האחות ג'וי והצ'נסי שלה, הם מגלים שהיא באה לעזור למג'יקארפ ענקי. האחות ג'וי מסבירה לחבורה שהיא האחות המוסמכת לאיים הקטנים של תפוז ועל כן היא נודדת ממקום למקום ועוזרת לפוקימונים. החבורה מתנדבת לעזור להם, עד שמגיעות צרות מצוות רוקט שמפריעות לאחות ג'וי ולחברים.

 

פרק 95- תרגיל ימי

אש והחבורה מגיעים לאי נאואל שם אמור אש להתחרות על התג השני שלו באיי תפוז. במהלך הסיור במקום החבורה פוגשת את דני ולומדת שעל מנת להתחרות על תג המכון, אש יצטרך לעלות על הר תלול. למרות הקשיים ולמרות הסיכונים, אש מצליח להרשים את מיסטי, טרייסי ודני אשר מתגלה להיות מנהיג המכון. דני מאתגר את אש ואומר שעל אש לנצח שתי תחרויות מבין שלוש כדי לזכות בתג השני שלו.

 

זה הכל להיום,
ליאב.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
רובי
רובי
24 באוגוסט 2016 15:37

חבל על המשחק הוא יכל בקלות להיות הרבה יותר טוב מזה ומכניס כמות גדולה יותר של כסף.
אם היו עושים אותו כמו משחקי הגיים בוי עם הקרבות ההתקפות והאסטרטגיה והחלפת פוקימונים אז היה הרבה יותר מהנה..
לצערי בבאן..