העידכון השבועי – #30 ואחרון!

צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע, בפעם האחרונה במתכונת זו.

הפרק הבא ביפן

078
בחמישי שודר ביפן XY078, שנקרא בתרגום לעברית: "קרב עז במפעל הפוכדורים! פיקאצ'ו נגד מיאו!!". בפרק, אש וחבריו מבקרים במפעל הפוכדורים. כשהעובדים מזמינים אותם לסיור במפעל, אש וחבריו מגלים שנפלו למלכודת של צוות רוקט, זאת לאחר שנתנו להם את הפוכדורים לשיפורים. פיקאצ'ו, שלא חזר לפוכדור, הצליח לברוח, ונמצא עם מיאו במרדף כדי להשיב את הפוקימונים בחזרה.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY079.
079
XY079: בראיקסן ופנצ'ם! הופעה מקסימה לוהטת!!
תאריך שידור: 02.07.2015
תקציר:
תצוגת הפוקימונים השנייה של סרינה מתחילה. לאחר שהיא פוגשת שוב את מייט, היא מוכנה יותר מתמיד. הפעם, נושא התחרות הוא אפיית פוקיפאפים, המומחיות של סרינה, והיא בקלות עוברת לשלב הבא, אבל כשהיא מגיעה לשלב ההופעות החופשיות, צרות מתחילות מאחורי הקלעים.

שמות פרקים חדשים
השבוע נחשפו שני שמות פרקים חדשים, XY081 ו-XY082, שישודרו בסוף יולי.
XY081: פסטיבל גורגייסט! להתראות, פאמפקאבו?!
תאריך שידור: 23.07.2015
תקציר: עלילת הפרק לא ידועה.

XY082: לחצות את הרי השלג! מאמוסוויין ואבומאסנו!!
תאריך שידור: 30.07.2015
תקציר: עלילת הפרק לא ידועה.

אפליקציות חדשות
שתי אפליקציות חדשות הושקו השבוע: ביפן, אפליקציה בשם לרקוד? להקת פוקימונים! יצאה. מדובר במצב קצב שצריך להתאים את התווים לקצב של הפוקימונים. האפליקציה הושקה לקידום הסרט ה-18 שיוקרן בחודש יולי. בארה"ב ובאירופה הושקה אפליקציית תיבת הנגינה של פוקימון, שהושקה כבר ביפן. ניתן להוריד את האפליקציה בחינם.

תחרות קרב חדשה
תחרות הקרב הבאה הוכרזה. התחרות, ששמה הוא "מעגל האגדה", זמינה רק לאומגה רובי ואלפא ספיר. התחרות תתנהל בקרבות רוטציה. ניתן להשתמש רק בפוקימונים אגדיים: ארטיקונו, זאפדוס, מולטרס, מיוטו, מיו, ראיקו, אנטיי, סוויקון, לוגיה, הו-או, סלבי, רג'ירוק, רג'אייס, רג'יסטיל, לאטיאס, לאטיאוס, קאיוגר, גראודון, ראיקוואזה, ג'יראצ'י, דיאוקסיס, יוקסי, אזלף, מספריט, דיאלגה, פאלקיה, היטראן, רג'יגיגאס, גיראטינה, כרסליה, פיונה, מנאפי, דארקראי, שיימין, ארקיאוס, ויקטיני, קובליאון, טראקיאון, וראיזיאון, טורנאדוס, תאנדורוס, רשיראם, זקרום, לאנדורוס, קיורם, קלדיאו, מלואטה, ג'נסקט, זרניאס, איוולטול, זיגארד ודיאנסי. ההרשמה תחל ב-16 ביולי עד ה-23 ביולי, והתחרות עצמה תתחיל ב-24 ביולי ותמשך עד ה-26 ביולי.

פוקימון שאפל
איוונט הספארי, בו מופיע מדי יום פוקימון אקראי, חוזר. האיוונט החל השבוע ויסתיים ב-6 ביוני. הפוקימונים שמופיעים בשלב הם: אלקטרייק, מנקטריק, דארומאקה, דארמניטאן וסטנטלר. שלב נוסף שעתיד להתווסף ב-29 ביוני, וימשך עד ה-6 ביולי, הוא שלב שיאפשר לכם להשיג את אבן המגה עבור מנקטריק. כמו כן, השבוע החל אתגר חדש שמתמקד במנאפי, וימשך עד ה-6 ביולי.

ערכות נושא חדשות
שתי ערכות נושא חדשות הופצו לקנייה בחנות ה-eShop של קונסולת ה-3DS. ערכת נושא אחד מציגה את מגה ראיקוואזה ומגה צ'אריזארד Y, והשנייה מציגה את אספיאון ואמבריאון. כל אחת מערכות הנושא תעלה 200 ין. לחצו על התמונה כדי לראות את ערכת הנושא של אספיאון ואמבריאון בגודל מלא.

זהו, זה היה העדכון השבועי ה-30 והאחרון. בעוד שבוע מהיום, העדכונים השוטפים יחזרו!
נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות