התרגום חזר! פרק 11 של הסאגה החדשה יפורסם ביום ראשון!

עיצוב חדש!

שלום לכולם, וצהריים טובים 🙂 

ברוכים הבאים לעיצוב החדש!

 

אז אחרי הרבה דיונים והסקת מסקנות, יצרתי עבור האתר עיצוב חדש, חלק מהדברים יראו לכם זהים/דומים למה שהיה, וזה בכוונה כדי שלא תרגישו יותר מדי שינוי.

 

אז הנה פירוט של מה יש בעיצוב הזה

  1. העיצוב הזה מתאים לחלוטין למובייל. דבר שכבר רציתי הרבה זמן ועכשיו זה אפשרי, לכל מי שמתחבר דרך הסמארטפון שלו/שלה – אתם תראו אחרי תפריט (שלוש קווים) בצד שמאל של הלוגו, כאשר תלחצו עליהם תהיה לכם אפשרות לראות את כל העמודים באתר בצורה מסודרת.
  2. שורת תפריט – מעכשיו במקום שבכל עמוד בצד ימין יהיה לכם סרגל ארוך, עכשיו הכל נמצא בתפריט בצורה נוחה, אם תעברו עם העכבר על שם הקטגוריה תראו את העמודים שבתוכה.
  3. במידה ואתם לא אוהבים לעבור בין העמודים דרך התפריט החדש, אם תלחצו על שם הקטגוריה, אתם תעברו לדף שיציג לכם את העמודים בתוכה.
  4. עדכונים – שינוי מאוד קיצוני, אחרי כ-10 שנים עם אותו סגנון של עדכונים, כעת עברנו לסגנון חדש לחלוטין, ייקח קצת זמן להתרגל אבל ההרגשה שלנו היא שזה יהיה לכם יותר נוח לקריאה. יש לכם בעמוד הראשי 9 עדכונים ואם תלחצו על טען עוד בסוף הדף- יופיעו עוד עדכונים ישנים יותר.
  5. עדיין בעדכונים- יש לכם עכשיו תמונה ראשית לכל עדכון, יעזור לכם יותר להבין במה מדובר במרבית המקרים (כרגע לא בכל העדכונים הוספנו את זה, רק ב9 האחרונים.
  6. עדכונים – בפנים – יש לכם עכשיו אפשרות לשתף את העדכונים מתי שתרצו בחלק התחתון של העדכון.
  7. פינת אולי תאהבו גם – מופיעה מתחת לעדכון, תאפשר לכם לראות עדכונים דומים ואם תלחצו עליהם תוכלו להגיע לעדכון עצמו.
  8. פינת על המפרסם שמופיעה בעדכונים- תיתן לכם מידע קצר על המפרסם של העדכון אבל מתחת יש גם צפה בכל העדכונים שיאפשר לכם לראות את כל העדכונים שאותו מעדכן פרסם עד כה.
  9. צפייה ישירה- במקום שאנשים יגיעו לאתר וישאלו איך מגיעים לצפייה ישירה, מעתה יש לכם כפתור בתפריט למעלה שיוביל אתכם ישר לצפייה הישירה (ולכן אין יותר תמונה מציקה בחלק העליון של האתר).
  10. התאמה של כל העמודים- עבדתי על זה כ3-4 שעות אבל התאמתי את כל העמודים הראשיים באתר לעיצוב החדש, יש עוד עבודה כמובן בעמודים הפנימיים, והם יעודכנו עם הזמן.

וזהו, הרבה עבודה נעשתה פה, עבודה שלקחה ימים שלמים, והנה העיצוב מוצג לפניכם כאן 🙂

 

נ.ב – יש פה ושם דברים שאני אוסיף במהלך השעות/ימים הקרובים, דברים כגון: הצבעות, כמות צפיות בדף, כמות מחוברים באתר ועוד דברים נוספים.

 

לגבי עניין ההתחברות לאתר- כרגע האופציה הזאת לא זמינה, אני אחזיר את האופציה הזאת בהמשך, ביינתים כמו תמיד- יש לכם אפשרות להגיב לעדכונים ולעמודים גם בתור אורחים.

 

שיהיה לכם המשך שבת נעימה ושבוע טוב 🙂

על המפרסם

Ash

שמי עידן, אני מייסד האתר, אחראי על האתר ב-12 השנים האחרונות.

7
תגובות

avatar
5 Comment threads
2 תגובות לדיון
0 עוקבים
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 עורכי התגובות
פוקימוןshiraNobodyאניAsh Recent comment authors
  הירשם  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורג
הודע לי
פוקימון
אורח

האתר נראה מעולה, נוח, דינמי ובאמת כל הכבוד.

Ezra
תורם

לדעתי זה מהמם ומושקע.
פשוט מושלםםםםםםםםםםםם

Nobody
אורח
Nobody

עיצוב ממש יפה

אני
אורח
אני

יפה מאוד

שלומי
אורח
שלומי

וואו האתר נראה מדהים – תמשיכו ככה!!