עיצוב חדש!

שלום לכולם, וצהריים טובים :-) 

ברוכים הבאים לעיצוב החדש!

אז אחרי הרבה דיונים והסקת מסקנות, יצרתי עבור האתר עיצוב חדש, חלק מהדברים יראו לכם זהים/דומים למה שהיה, וזה בכוונה כדי שלא תרגישו יותר מדי שינוי.

אז הנה פירוט של מה יש בעיצוב הזה

  1. העיצוב הזה מתאים לחלוטין למובייל. דבר שכבר רציתי הרבה זמן ועכשיו זה אפשרי, לכל מי שמתחבר דרך הסמארטפון שלו/שלה – אתם תראו אחרי תפריט (שלוש קווים) בצד שמאל של הלוגו, כאשר תלחצו עליהם תהיה לכם אפשרות לראות את כל העמודים באתר בצורה מסודרת.
  2. שורת תפריט – מעכשיו במקום שבכל עמוד בצד ימין יהיה לכם סרגל ארוך, עכשיו הכל נמצא בתפריט בצורה נוחה, אם תעברו עם העכבר על שם הקטגוריה תראו את העמודים שבתוכה.
  3. במידה ואתם לא אוהבים לעבור בין העמודים דרך התפריט החדש, אם תלחצו על שם הקטגוריה, אתם תעברו לדף שיציג לכם את העמודים בתוכה.
  4. עדכונים – שינוי מאוד קיצוני, אחרי כ-10 שנים עם אותו סגנון של עדכונים, כעת עברנו לסגנון חדש לחלוטין, ייקח קצת זמן להתרגל אבל ההרגשה שלנו היא שזה יהיה לכם יותר נוח לקריאה. יש לכם בעמוד הראשי 9 עדכונים ואם תלחצו על טען עוד בסוף הדף- יופיעו עוד עדכונים ישנים יותר.
  5. עדיין בעדכונים- יש לכם עכשיו תמונה ראשית לכל עדכון, יעזור לכם יותר להבין במה מדובר במרבית המקרים (כרגע לא בכל העדכונים הוספנו את זה, רק ב9 האחרונים.
  6. עדכונים – בפנים – יש לכם עכשיו אפשרות לשתף את העדכונים מתי שתרצו בחלק התחתון של העדכון.
  7. פינת אולי תאהבו גם – מופיעה מתחת לעדכון, תאפשר לכם לראות עדכונים דומים ואם תלחצו עליהם תוכלו להגיע לעדכון עצמו.
  8. פינת על המפרסם שמופיעה בעדכונים- תיתן לכם מידע קצר על המפרסם של העדכון אבל מתחת יש גם צפה בכל העדכונים שיאפשר לכם לראות את כל העדכונים שאותו מעדכן פרסם עד כה.
  9. צפייה ישירה- במקום שאנשים יגיעו לאתר וישאלו איך מגיעים לצפייה ישירה, מעתה יש לכם כפתור בתפריט למעלה שיוביל אתכם ישר לצפייה הישירה (ולכן אין יותר תמונה מציקה בחלק העליון של האתר).
  10. התאמה של כל העמודים- עבדתי על זה כ3-4 שעות אבל התאמתי את כל העמודים הראשיים באתר לעיצוב החדש, יש עוד עבודה כמובן בעמודים הפנימיים, והם יעודכנו עם הזמן.

וזהו, הרבה עבודה נעשתה פה, עבודה שלקחה ימים שלמים, והנה העיצוב מוצג לפניכם כאן :)

נ.ב – יש פה ושם דברים שאני אוסיף במהלך השעות/ימים הקרובים, דברים כגון: הצבעות, כמות צפיות בדף, כמות מחוברים באתר ועוד דברים נוספים.

לגבי עניין ההתחברות לאתר- כרגע האופציה הזאת לא זמינה, אני אחזיר את האופציה הזאת בהמשך, ביינתים כמו תמיד- יש לכם אפשרות להגיב לעדכונים ולעמודים גם בתור אורחים.

שיהיה לכם המשך שבת נעימה ושבוע טוב :)

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
7 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פוקימון

האתר נראה מעולה, נוח, דינמי ובאמת כל הכבוד.

shira

לדעתי זה מהמם ומושקע.
פשוט מושלםםםםםםםםםםםם

Nobody

עיצוב ממש יפה

אני

יפה מאוד

שלומי

וואו האתר נראה מדהים – תמשיכו ככה!!