התרגום חזר! פרק 8 כבר פורסם, פרק 9 של הסאגה החדשה יצא ביום שלישי!

פוקימון גו נכשל?! | פרקים 96, 97 בארץ!

שלום לכולם! כאן עמית!
היום אני רוצה לדבר איתכם על משהו שחלק מהאנשים כבר צפו מראש: נפילתו של פוקימון גו.


עוד לפני שהתחילו הלימודים, מספר השחקנים הפעילים ירד באופן משמעותי. האם גורלו של פוקימון גו נחרץ?
אני חושב שכשהלימודים יתחילו מספר השחקנים יקטן עוד יותר, מכיוון שהרבה משחקני הפוקימון גו הם תלמידים, ועומס הלימודים לא ישאיר להם הרבה זמן להתרוצצץ בחוץ בחיפוש אחר פוקימונים.
למען האמת, כולם ידעו עמוק בלב שהמשחק הזה לא יחזיק מעמד לאורך זמן. נכון, הוא שבר שיאי הורדות מטורפים, אבל אחרי שההיסטריה סביבו נגמרה, גם לשחקנים נגמר החשק לשחק.
הנה 2 כתבות על הנושא, אחת באנגלית והשנייה בעברית:

 

עברית אנגלית
לחצו כאן לחצו כאן

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

ולנושא אחר, היום שודרו פרקים 96,97 בארץ! קבלו תקציר עליהם!

 

פרק 96 – התקפת ארוחה


החבורה ממשיכה בדרכה באיי תפוז והם מגיעים לשבעת איי האשכולית. כאשר הם מגיעים למקום, הם פוגשים את רובי אשר מספרת להם על גנב אשר שודד את פירות האשכולית מהעצים. הם חוקרים את המקרה ומגלים שזהו סנורלקס אשר אוכל את כל הפירות. הם מנסים לעצור אותו במספר דרכים: הרדמה, תקיפה, קטיפת האשכוליות ומניעת תזוזתו מהאי, אבל דבר לא עוזר. בסופו של דבר הם מגיעים לתוכנית המושלמת בה הם ישתמשו בג'יגליפאף אשר ישיר וירדים את הפוקימון הענקי. ג'יגליפאף מצליח להרדים את סנורלקס ואש תופס אותו. לאחר מכן החבורה ממשיכה בדרכה.

 

פרק 97 – ספינה מצמררת


אש, מיסטי וטרייסי מוצאים עוד חוויה בדרך ליעדם הבא. פרופסור אוק סיפר להם שיש מוזיאון לאומנות באי מורו ויש שם את גביע הליגה של אליפות איי התפוז, חפץ בן יותר מ300 שנה. כשהם מגיעים למוזיאון, הם רואים שצוות רוקט הגיע לפניהם וגנב את גביע האליפות של ליגת איי התפוז. ועכשיו אש וחבריו צריכים להחזיר אותו ולנצח את צוות רוקט וזה בדיוק מה שהם עושים.

 

עד כאן עמית. מקווה מאוד שנהניתם! זקוקים לי במקום אחר!
להתראות! מי ייתן ותתפסו את כולם! 
wink

על המפרסם

Master Amit

2
תגובות

avatar
1 Comment threads
1 תגובות לדיון
0 עוקבים
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 עורכי התגובות
roeysanvenustrong Recent comment authors
  הירשם  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורג
הודע לי
venustrong
משתמש
venustrong

טוב, כמו האמרה- ככל שהם גדולים יותר, הם נופלים חזק יותר. ובינינו, לדעתי, פוקימון גו זה המשחק שדווקא מעריצים אמיתיים של פוקימון אמורים לא לאהוב, אבל ניאנטיק עשו לנינטנדו טובה אמיתית עם המשחק הזה. מה זאת אומרת?- תחשבו על זה שנייה, אם אתה אדם שלא מבין כלום בפוקימון ומתחיל עם פוקימון גו, אחרי שיימאס לך ממנו, זה בעצם יעשה חשק לשחק במשחקים האמיתיים של פוקימון ובכך, לאט לאט, המותג של פוקימון יהיה מצליח ומשגשג יותר מאי פעם! לא מאמינים לי? חבר של אחותי אמר לי בעצמו שזה מה שקרה לו. תחשבו כמה אנשים בעולם פוקימון גו יביא לאהוב את פוקימון… קרא עוד »

roeysan
משתמש

צודק , גם לי זה עשה חשק לחזור
פוקימון גו מחזיר אותך לעסקי המשחקים וזה בא בתזמון מושלם רגע לפני המשחקים החדשים