פוקימון השבוע #001

אז שלום לכולם אני לוק ואני הולך להוציא לכם טור שבועי חדש ודנדש מהניילונים. הטור יהיה בעצם סיפורים ומידע על פוקימונים לא בהכרח מידע על הפוקימון בקרבות, אלה יותר מידע כללי על הפוקימון.

והיום אני הולך לספר לכם על הפוקימון האהוב עליי שהוא: לוקאריו.

את לוקאריו הכרנו בדור 4 במשחקים יהלום ופנינה למרות שראו אותו לפני בסרט שעליו אדבר בהמשך והוא פוקימון מאוד מיוחד בגלל שהוא יכול לחוש בהילה (AURA) של פוקימונים ואמרו לנו בסדרה שהוא יכול לחוש מחשבות ותחושות של פוקימונים והוא גם יכול לחזות מהלכים שפוקימונים יעשו.

אנחנו פגשנו המון לוקאריו שתרמו לעלילה והמפורסם שבהם הוא הלוקאריו של קורינה מנהיגת מכון הלחימה בXY ובסדרה היא משתמשת גם במגה לוקאריו מה שלגמרי גורם לו להיות פופולרי. יש גם עוד מאמני לוקאריו שמאוד משמעותיים וחשובים כמו אש שגם לו יש לוקאריו ואפשרות לפתח אותו למגה לוקאריו.

על לוקאריו אפילו יצא סרט שנקרא: לוקאריו והמסתורין של מיו שבו אנחנו רואים מאמן לוקאריו שיכול לדבר עם הלוקאריו שלו באמצעות ההילה שלו.

עוד משהו מעניין הוא שלוקאריו מבוסס על האל המצרי: אנוביס שהיה בגרסה הישנה יותר אל המוות ועוזרו של אוסיריס שהיה אחראי על לאכול נשמות של אנשים רעים (אני לא אדבר על הגרסה השנייה של אנוביס כי היא לא כל כך מעניינת אבל מבוססת על אותו עיקרון).
וגם במגה לוקאריו אנחנו יכולים לראות שהעיצוב שלו מזכיר את העין של הורוס שהיא סימן עתיק של הגנה.

אנוביס העין של הורוס
Anubis standing  Horus standing

עוד משהו שרציתי לדבר עליו הוא שלוקאריו משתמש ב"שיער" שלו שהוא לא כל כך שיער אבל נזרום עם זה אז כפי שאמרתי לוקאריו משתמש ב"שיער" שלו בשביל לחוש ולהעביר את ההילה שלו ואיתה הוא משתמש במהלכים כמו כדור הילה (AURA SPHERE) ומזה אנחנו מבינים שהכמות של השיער שלו משפיעה על הכמות הילה שהוא מייצר או קולט תנו לי להסביר:

לריולו הצורה הקודמת של לוקאריו יש רק 2 "שיערות" כאלה מה שמסמל שהכמות הילה שהוא מייצר היא קטנה יותר משל לוקאריו שלו יש 4 "שיערות" וזה אומר שהוא יכול לחוש יותר הילה מריולו ולמגה לוקאריו יש 4 "שיערות גדולות יותר" שזה מסמל שההילה שהוא יכול לחוש היא יותר עוצמתית מלוקאריו וזה גם הגיוני כי ככל שהוא קולט יותר הילה הוא מתחזק.

אז זה כל מה שרציתי לספר לכם על הפוקימון האהוב עליי לוקאריו ואני מאוד מקווה שנהנתם.

אתם יכולים להיכנס לכל פוקימוני השבוע דרך: לחיצה כאן


448

לחצו כאן כדי להיכנס לעמוד הפוקידע של לוקאריו

5 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

25 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מגה גרדוס

היה מעניין

yotamh

תודה אבל מה עם המהלכים של לוקאריו?

pokeking

הי לוק יפה מאוד רואה שאתה מצליח בזה תמשיך ככה (יצא לך ממש טוב, אהבתי!);)

לאוניד

מאוד יפה תמשיך כך

שירי

דיי שקוף שלוקאריו הפוקימון האהוב עליך.
תור נהדר מצפה להמשך