פוקימון השבוע #002

היי לכולם כאן לוק! אני היום ארצה לדבר איתכם על הפוקימון האגדי דיאלגה שתיכף נדבר על כל מה שיש לדבר עליו אז תהנו מהקריאה!

Dialga.full .3347537

אז את דיאלגה אנחנו פוגשים לראשונה במשחק דיימונד והוא האגדי של המשחק הזה (Box Legendery) אז מה דיאלגה יכול לעשות בעצם ולמה הוא כל כך מיוחד?

שמח ששאלתם, דיאלגה יכול לשלוט בזמן שזה אומר שהוא יכול לטייל בזמן לזרז אותו להאט אותו ואפילו לעצור אותו, הוא נוצר על ידי ארכיאוס בשביל ליצור את הזמן ולשמור על הזמן מפני כל סכנה, לדיאלגה גם יש כוח ליצור יקום חדש לבד או בעזרת פאלקיה! דיאלגה במקור ממימד אחר. הוא כל כך מסתורי שבני אדם לא יכולים ללמוד את ההתנהגות שלו לא משנה מה יעשו (כרגע).

Dialga anime 1

 גופו מסמל את המשחק שממנו הכרנו אותו (פוקימון יהלום) והדברים המתכתיים על גופו מסמלים שהוא שומר על היהלום וגם זה מתקשר לסיבה שהוא מסוג מתכת.

הופעות חשובות

דיאלגה הופיע בסרט "עלייתו של דארקראי" ושם נלחם בפאלקיה ודרקראי ובאותו קרב הוא השתגר למימד שלו אבל בסופו של דבר נלכד בעולם ההפוך ושם הותקף על ידי גיראטינה.

דיאלגה גם הופיע בסרט "ארכיאוס ותכשיט החיים" (שאישית זה הסרט האהוב עליי של פוקימון), דיאלגה הופיע בסרט ביחד עם פאלקיה וגיראטינה ועזר להם להילחם בארכיאוס וגם שיגר את אש וחבריו (ואת צוות רוקט) לעבר שזה מראה על כוח הזמן שלו שהוא לא רק יכול לשגר את עצמו בזמן אלא גם לשגר כל מה שהוא רוצה ולאן שהוא רוצה ועל פי זה אנחנו מבינים שהוא ממש אבל ממש חזק.

בסרט: "הופה והתנגשות העידנים" דיאלגה זומן על ידי הופה ונלחם באגדיים האחרים (בחלק מהם).

דיאלגה גם נלכד על ידי סיירוס מצוות גלקטיק על ידי חפץ ממש חזק.

קרא ה"שרשרת האדומה" והוא הכריח אותם לפתוח לו שער למימד אחר בעוד שהוא רוצה ליצור עולם משלו. בגרסה של פלטינום ולא של האנימה ושל יהלום ופנינה, גירטינה כולא את דיאלגה ופאלקיה בעולם ההפוך ואז גירטינה הולך להרוס את העולם הרגיל. בגרסה של של הארט גולד סול סילבר דיאלגה נוצר על ידי ארכיאוס בהריסות סינו ואז קורה משהו שאני לא רוצה לתת עליו ספויילרים.

המידע בפוקידע אומר על דיאלגה שהזמן התחיל לזוז ברגע שדיאלגה נולד ושכל עוד הלב של דיאלגה פועם הזמן זז והוא מופיע באגדות מאז ומתמיד.
הוא גם הפוקימון היחיד שיכול ללמוד את המהלך "שאגת הזמן" – "Roar of Time".

טוב אז זה הכל להיום מאוד מקווה שנהנתם ואם יש לכם רעיונות לפוקימונים שאפשר לעשות עליהם את הטור תשלחו לי בדיסקורד או בתגובות. נתראה בשבוע הבא!

אתם יכולים להיכנס לכל פוקימוני השבוע דרך: לחיצה כאן


483

לחצו כאן כדי להיכנס לעמוד הפוקידע של דיאלגה

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

18 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Ash-Greninja

אתה יכול לעשות על פאלקיה?

yotamh

עם פוקימון כזה חזק איך מיוטו הוא הפוקימון הכי חזק בעולם? איך גרידות היה פוקימון מים ודרקון ועכשיו הוא מעופף ומים? מה הקשר? חחח תמיד אבל תמיד יש סתירות בפוקימון.

שון

היי לוק , אולי תעשה שבוע הבא על גרוקי רעיון טוב?

noambh17

גם אני חושב

אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי

הטור יכול לדבר על הפוקימון גם הסדרה ובמנגה?

Bidi gov

אחלה טור, אנון פליז