פוקימון השבוע #008

אז שלום לכולם כאן לוק והיום (לבקשתכם) אני הולך לדבר על דרגונייט שהוא לא נשמע הפוקימון הכי מעניין אבל חקרתי קצת והוא ממש מעניין! אז בואו נתחיל.

אבל לפני זה אני אשמח מאוד אם תגיבו זה נותן לי מוטיבציה ובלי זה הטור לא ימשיך להתקיים… ועכשיו אפשר להתחיל.

הופעות חשובות

הדרגונייט שמספרים שהוא הכי חזק בעולם ואני מסכים עם זה זה הדרגונייט של לאנס מרביעיית האליט של אינדיגו והוא מופיע בהמון פרקים אבל הבולטים מהם הם הפרקים של הגרידוס האדום בעונה 5 (פעולה משולבת,צרות באגם) ושם הוא עזר ללאנס לעצור את צוות רוקט.

Dragonite M02

יש גם את הדרגונייט עם הלב הכי רחב בעולם שהוא הדרגונייט של אש, הוא אחד הפוקימונים האהובים עליי שאש תפס, הדרגונייט של אש ממש חזק ועם זאת הוא ממש אוהב וחמוד.

יש גם את הדרגונייט של דרייק האלוף של ליגת תפוז.

ולסיום הדרגונייט של אייריס שהוא ממש חזק וקשוח.

עובדות מעניינות

למרות הכנפיים הקטנות והגוף הענקי הוא יכול לטוס מהר יותר ממהירות הקול שאני לא יודע אם אתם יודעים אבל זה מאוד אבל מאוד מהיר והוא יכול להקיף את כל כדור הארץ ב16 שעות בלבד! אומרים שהוא מציל אנשים מלטבוע בים. אמרו את זה באנימה אבל האויב הכי גדול של דרגונייט הוא קינגדרה. החוכמה של דרגונייט משתווה לחוכמה של בן אדם ממוצע. הוכיחו שיש אי שבו חיים דרגונייטים (אפרט בהמשך).

התעלומה אולי הכי גדולה בתולדות פוקימון שלצערי עדיין אין עליה תשובה היא הדרגונייט הענקי. בעונה 1 בפוקימון בפרק ששמו תעלומה במגדלור ובו הופיע דרגונייט ענקי בגודל של יותר ממגדלור ועדיין אין לנו על זה תשובה, נקווה שנקבל על זה תשובה או שזה תמיד יישאר תעלומה, ספרו לי בתגובות מה אתם חושבים.

GiantDragonite 1

הדבר האחרון שרציתי לדבר איתכם עליו הוא אי הדרגונייט, אי הדרגונייט הוא אי שבו יש גן עדן של דרגונייטים ודרגונייטים מביאים לשם אנשים שהם במצוקה או טובעים כפי שראו באנימה, אבל מה אם אני יגיד לכם שידעו על אי הדרגונייט עוד לפני 22 שנים? אז ככה, במשחק פוקימון קריסטל הפוקדע מספר על זה שיש אי רחוק שבו חיים דרגונייטים והם מביאים לשם אנשים במצוקה. אש וגו הגיעו לאי הזה באנימה והוא היה מלא בדרגונייטים ובדרגוניירים שמוכנים להתפתח מה שמוכיח שדרגוניירים מתפתחים שם. לצערי, אין לנו שום מידע על איפה האי נמצא אבל לפחות אנחנו יודעים שהוא נמצא.

אז זה היה הכל להיום ואני גיליתי היום המון דברים שלא ידעתי על דרגונייט אז מוזמנים לכתוב לי בתגובות מה אתם חשבת על הטור של היום ונתראה שבוע הבא!

 

אתם יכולים להיכנס לכל פוקימוני השבוע דרך: לחיצה כאן


149

לחצו כאן כדי להיכנס לעמוד הפוקידע של דרגונייט

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
21 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
רילבום

תודה רבה ואפשר על צ׳אריזארד

סקורבאני

אפשר לעשות גם על נקרוזמה? ממש אהבתי את הטור הזה!

yotamh

בקשר לדרגונייט הענק, הייתי בטוח (או לפי הזיכרון שלי) שהדרגונייט הענק הוא בעצם פוקימון מהפרק של הפוקימונים הענקיים שזה גם היה אי של פוקימונים.
או סתם מכונה של צוות רוקט 🤣

Ash-Greninja

1.לדעתי לא יפרטו על הדרגונייט הענקי כי נראה לי שזה מסוג הדברים שתמיד ישארו תעלומה וגם בגלל שזה מעונה 1 (לפני 23 עונות)
2.זה היה טור ממש מעניין, אפילו הכי טוב שהיה (בינתיים…)

סובל המלך בלי שום טענה אחרת!

תעשה בבקשה טור על אינטליאון או סובל ועל יכולת האילמות והחמכנות שליהם